از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Build Construction Crane – Building Simulator Game
Build Construction Crane – Building Simulator Game

دانلود بازی Build Construction Crane – Building Simulator Game 1.0.1

  
دسته: تفننی
24
رده سنی: 3 سال و بالاتر

سازنده خودرو دیوانه! بگذارید برخی از آسانسورهای سنگین و جرثقیل های حفاری برای شرکت ساختمانی شهر در شبیه ساز ساخت و ساز جرثقیل ساخت. با استفاده از جدیدترین طرح ها و طرح های خود از کارگاه کارگاه جرثقیل خود برای ایجاد چیزی منحصر به فرد و قابل اعتماد برای این سازنده ساز ساخت بازی. ساخت، تزئین، ساخت و طراحی جرثقیل های طراحی شده خود را برای کار در محل های ساختمانی در شهر. به عنوان سازنده و طراح جرثقیل متخصص، اطمینان حاصل کنید که جرثقیل های خود را قوی و کامل مجهز به آخرین ابزار و تجهیزات برای مواجهه با ساخت و ساز دشوار در ساخت شبیه ساز جرثقیل ساخت. ساخت یک بیل مکانیکی، حفاری جرثقیل و ماشین پشت خودرو برای چالش های ساخت و ساز شهرستان. شما یک پل بزرگی برای این شهر برای آخرین بار ساختید اما این بار بخش توسعه شهر شهری از موجودی با جرثقیل ساختمانی، کامیون کامیون و بولدوزر خارج است. بنابراین پس از انجام تعمیرات آن به عنوان یک تعمیرکار آموزش دیده، باید یک جرثقیل ساختمانی بسیار زیبا و رنگارنگ در سالن کارخانه گاراژ خود ایجاد کنید.

پسران و دختران کوچک که می خواهند مکانیک دیوانه باشند، شروع به بازی کردن این بازی شبیه سازی ساختمانی جرثقیل با سرگرم کننده و ماجراجویی می کنند. برای تکمیل این شبیه ساز ساختمان سازی، معماری و مهارت های مهندسی مورد نیاز است. کارخانه خود را به عنوان صاحب و مدیر برای مدیریت سفارشات ساختمانی جرثقیل بیل مکانیکی و پشت سرهم شروع کنید. استفاده از مکانیزم کارخانه اتوماتیک برای طراحی و ساخت جرثقیل ساخت و ساز بزرگ و وسایل نقلیه ساختمانی در شبیه ساز ساخت و ساز جرثقیل. اطمینان حاصل کنید که تمام قسمت های خط مونتاژ را پیوست کنید و جمع آوری کنید. پس از اصلاح مسائل، رنگ های اسپری را رنگ کنید تا قسمت های تعمیر شده را رنگ کنید. قطعات بدنه را عوض کرده و جایگزین لاستیک های قدیمی شده با استفاده از لاستیک های با نام تجاری جدید را جایگزین کنید. شما از بسیاری از وسایل نقلیه ساخت و ساز از جرثقیل تلسکوپی، بیل ساز، بولدوزر، تراکتور، کامیون تریلر، جرثقیل برج، کامیون تریلر، هلی کوپتر، کامیون تلسکوپی و لودر استفاده کرده اید، اما در حال حاضر این سازنده به عنوان یک سازنده تخصصی خودرو، یک ماموریت جدید برای شما است.

تعمیرکار و مهندس دیوانه برای شستن کارخانه ساخت جرثقیل ساخت. اطمینان حاصل کنید که تمام تکه های گرد و غبار و گل را حذف کنید. از صابون مایع، پارچه خشک استفاده کنید تا آن را مانند یک جدید درخشش دهید. هنگامی که با ساخت و طراحی جرثقیل سازنده انجام می شود، کارخانه کارگاه جرثقیل را با برداشتن ابزار و قرار دادن آنها در مکان های اختصاص داده شده خود پاک کنید. این ساخت جرثقیل ساخت یک بازی شبیه سازی یادگیری منحصر به فرد برای دوستان و خانواده خود را به بازی از خانه خود را به وسایل نقلیه ساخت و ساز کامل makeover. دانش آموز کامل برای یادگیری مهارت های مهارت ساخت ماشین از اتاق خواب خود را در خانه و نشان دادن صنایع دستی خود را به ساختمان و معمار جهان دوست سیم کارت. از سالن تعمیرات جرثقیل خود برای تعمیر قطعات شکسته پس از رانندگی ماشین به گاراژ خودرو خود به عنوان راننده آموزش دیده استفاده کنید. اگر خسارت در روند ساختمان مشاهده کنید، آن را تعمیر کنید.

امروز، ساخت کامیون جرثقیل ساختمان ساختمانی را شروع کنید و کامیون های ساختمانی عالی را برای خدمه سایت خود بسازید.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 13, 2018

نسخه فعلی :

1.0.1

توسعه دهنده :

AvenueGamingStudios

حجم فایل :

40.52 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

avenuegamingstudios@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد