از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Carry Over The Hill  - Space
Carry Over The Hill  - Space

دانلود بازی Carry Over The Hill - Space 2.3.5

  
10762
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Carry the Hill - نسخه فضایی یک بازی مسابقه ای سرگرم کننده است که از فیزیک خودرو و وسایل نقلیه خودرو در تلاش برای ایجاد بهترین بازی خودرو در بازار استفاده می کند! این یک بازی مسابقه ای سرگرم کننده است که برای به چالش کشیدن، ایجاد انگیزه و مهارت مهارت های وسایل نقلیه بدون توجه به سن آموزش می دهد. مهم نیست که آیا شما خوب هستید یا خیر، فیزیک خودرو آسان است برای یادگیری، شما فقط نیاز به این بازی مسابقه ای سرگرم کننده فرصتی است. شما به زودی کشف کنید که آسان بودن این است که به طور کامل معتاد به این بازی مسابقه ای سرگرم کننده شوید! و بهترین چیز این است، آن رایگان است!

هدف از این بازی وسیله نقلیه اعتیاد آور، حمل تمام میوه های خود را در طول راه، بدون از دست دادن چیزی است. شما می توانید وسیله نقلیه خود را با دستگاه تک چرخ شروع کنید و به آرامی راه خود را در این بازی های مسابقه ای سرگرم کننده به وسیله دو چرخ و سه چرخ با خود ببرید. اگر فکر می کنید بازی فیزیک خودرو شما قوی است، سعی کنید یک تانک ایجاد کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد! به نظر می رسد آسان برای حمل یک دسته از میوه ها به انتهای جاده اما شما متوجه خواهید شد که ما این بازی وسیله نقلیه کمی سخت تر به پایان رسید، چرا که ما می خواهیم شما با ما باقی بمانید تا زمانی که شما وسیله نقلیه خود را تسلط!

ما این بازی وسیله نقلیه را طراحی کردیم تا مغز شما را به چالش بکشاند، زمانیکه منتظر بماند یا زمانی که مشغول است، بچه ها را اشغال کنید. گرافیک های فوق العاده و UI از بازی وسیله نقلیه ما بچه های خود را مشغول به مدت ساعت است. همه ما برای بعضی وقت ها برای خودمان نیاز داریم، و عصر اینترنت این امکان را به وجود می آورد. مهارت های هنری وسایل نقلیه خود را نشان می دهد و پیشرفت به سطح واقعی ساختمان اصلی اگر شما مانند بسیاری از بازیکنان خارج از آن قلاب شده است.

ما از نقطه و کلیک روی بازی خسته شده ایم و تصمیم گرفتیم تمرکز بازی خود را به بازی های خودرویی که الهام بخش و تربیت می شود، حرکت دهیم و به جای آن فقط آزار و اضطراب را از دست بدهیم! بله، ما از جزئیات هر یک از بازی های مسابقه ای سرگرم کننده بسیار مراقبت کردیم تا بازی شما لذت بخش تر و وقت گیر باشد.

برو جلو و بازی شگفت انگیز وسیله نقلیه خود را برای شما و یا بچه های خود را فرصتی، و دریغ نکنید به ما اطلاع اگر ما در نقطه با ایجاد ما بود! ما از هر بازخورد قدردانی می کنیم و علاوه بر این، از انتقادات سازنده یا ایده هایی که در مورد چگونگی بهبود آنچه که ما قبلا انجام دادیم قدردانی می کنیم. اگر چیزی پیدا کنید که این بازی فیزیک خودرو را کامل کند، لطفا، به ما اطلاع دهید تا ما بتوانیم اقداماتی را برای بهتر شدن انجام دهیم! پشتیبانی مشتری ما به تمام سوال شما پاسخ می دهد و هر ایده ای را که از مسیر ما عبور می کند، در نظر می گیرد.

برای بازی های شگفت انگیز و چالش انگیز که ما در آینده نزدیک برای شما آماده کرده اید، در ارتباط باشید و احساس کنید که افکار خود را به معنای واقعی کلمه به اشتراک بگذارید. پس از همه، ما برای شما اینجا هستیم! لذت بردن از وسیله نقلیه ماجراجویی فیزیک خودرو ما، ما منتظر شنیدن از شما!تعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 24, 2018

نسخه فعلی :

2.3.5

توسعه دهنده :

Carry Over The Hills Games

حجم فایل :

14.08 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@kheus.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد