از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

NPO Zappelin
NPO Zappelin

دانلود NPO Zappelin 2.5.5

  
دسته: سرگرمی
توسط: NPO
1681
رده سنی: 3 سال و بالاتر

کودکان با سهولت با این برنامه رایگان آندروید از NPO Zappelin یاد می گیرند؛ کانال NPO برای کودکان دو تا شش ساله. با برنامه NPO Zappelin شما بازی می کنید، داستان های خود را بخوانید، نقاشی کنید و آهنگ های خود را با نینکه، کور باکر و بسیاری دیگر بخوانید. شما می توانید ZAPELIN زنده NPO تماشا کنید و قسمت های NPO Zappelin را تماشا کنید.

این برنامه کوکی ها را برای اندازه گیری استفاده از قطعات مختلف قرار می دهد. با نصب نرم افزار NPO Zappelin شما با این موافقت می کنید.

برای استفاده از آخرین نسخه این برنامه شما نیاز به Android 4.1 یا بالاتر دارید.

عیب یابی:
- هزینه های اینترنت بالا: برنامه NPO Zappelin رایگان است. ترافیک داده مورد نیاز برای پخش ویدئوها. در منوی والد شما می توانید گزینه 'wifi download' را فعال کنید. هنگامی که دستگاه شما به Wi-Fi متصل است، فقط در صورت دانلود یا جریان پخش می شود.

- برنامه مورد علاقه من وجود ندارد: NPO Zappelin حق ندارد که آنها را در برنامه تمام برنامه های تلویزیونی در دسترس قرار دهد. علاوه بر این، به دلیل این حقوق، برنامه ها در برنامه در دسترس هستند. فیلم ها روزانه به روز می شوند و در یک دوره تعطیلات، فیلم های کمتری در دسترس هستند.

- حافظه کامل: این نرم افزار کتاب ها، بازی ها و صنایع دستی را نجات می دهد، بنابراین شما می توانید آنها را بدون اینترنت مشاهده کنید. اگر حافظه گوشی یا رایانه لوحی شما پر شده باشد، به صفحه اصلی بروید و فایلهایی را که از مقدار زیادی استفاده نکنید حذف کنید.

- برنامه در خارج از هلند قابل دسترسی نیست: NPO Zappelin متاسفانه هیچ حقوقی برای ارائه فیلم در خارج از کشور ندارد. برنامه NPO Zappelin فقط برای حسابهای هلندی در دسترس است.

- سوالات در مورد یا مشکلات برنامه: ایمیل برای post@npozappelin.nl برای پشتیبانی. ما نمی توانیم به سؤالاتی که در این بررسی ارائه شده است پاسخ دهیم، زیرا این آدرس ایمیل برای ما قابل دسترسی نیست.
 
- سوالات در مورد یا مشکلات برنامه: ایمیل برای post@npozappelin.nl برای پشتیبانی. ما نمی توانیم به سؤالاتی که در این بررسی ارائه شده است پاسخ دهیم، زیرا این آدرس ایمیل برای ما قابل دسترسی نیست.


تغییرات :

- بهبود در تجربه کاربر، مانند پخش و منو
- رفع اشکال مختلفتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 28, 2018

نسخه فعلی :

2.5.5

توسعه دهنده :

NPO

حجم فایل :

74.07 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

post@npozappelin.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد