از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Surprise Eggs - Toys Factory
Surprise Eggs - Toys Factory

دانلود بازی Surprise Eggs - Toys Factory 1.4

  
دسته: تفننی
توسط: TitonuGames
2179
رده سنی: همه سنین

تخم مرغ شگفت انگیز - کارخانه اسباب بازی بازی برای کودکان با تخم مرغ شکلات و شگفتی در داخل است! شما کودک تخم مرغ شکلات را ایجاد می کنید، اسباب بازی را اضافه کنید، یک کاغذ بسته بندی را انتخاب کنید و برای پایان دادن به آن، تخم مرغ شگفت انگیز را با یک اسباب بازی در داخل باز کنید! با استفاده از این برنامه بچه های جدید امکان ایجاد بسیاری از تخم مرغ های تعجب آور و جمع آوری بیش از 100 اسباب بازی وجود دارد! بیش از 100 سطح در این بازی جدید و تن superheroes و اسباب بازی شاهزاده خانم! در این بازی شما قادر خواهید بود تخم مرغ های زیبا مانند مرد عنکبوتی، هالک سبز و میمون ها برای پسران و دیزنی یخ زده elsa، مینی ماوس و شاهزاده خانم ها برای دختران ایجاد کنید!

☆☆☆☆ بهترین بازی برای بچه ها با تخم مرغ فوق العاده ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

چگونه می توانم بازی کنم؟
رنگ جعبه شگفت انگیز مانند سبز، آبی یا زرد را انتخاب کنید (8 رنگ)، یک پوست تخم مرغ مانند یخ زده السا، مرد عنکبوتی، میکی موس را انتخاب کنید ... تخم مرغ تعجب خود را برای کشف اسباب بازی شگفت انگیز خود را باز کنید!

حالا می دانید بهترین زمان چیست؟
این زمانی است که شما باید تخم مرغ تعجب سفارشی خود را باز کنید، زیرا شما فوق العاده تعجب دریافت خواهید کرد! موسیقی در این بازی یک قافیه مهد کودک است که توسط کوین مک لود ایجاد شده است. به زودی، در این نرم افزار، جملاتی از مهد کودکها مانند Twinkle Twinkle، Finger Families و Old MacDonald اضافه می کنیم، بنابراین فراموش نکنید که بازی را به روز نگه دارید تا اسباب بازی ها و تخم مرغ های تعجب جدید را دریافت کنید!

در این بازی بسیاری از اسباب بازی ها وجود دارد، اما بهترین اسباب بازی ها عبارتند از: شاهزاده خانم آنا و خواهر او منجمد السا ملکه برف با مرد عنکبوتی! اگر می خواهید اسباب بازی های بیشتری بخرید یا ایده های خوبی برای بهبود این بازی داشته باشید، لطفا نظر خود را بفرستید و این برنامه را ارزیابی کنید. متشکرم!

این بازی بچه ها هیچ ارتباطی با بازی Peppa Pig و Spiderman، کارتون یا فیلم ندارد.
تمام تصاویر اسباب بازی از تخم مرغ شگفت انگیز واقعی هستند!

* موسیقی کوین مک لود تحت مجوز CC Attribution 3.0 مجوز دارد
تحت مجوز Creative Commons: با انتشار 3.0 (CC BY 3.0)


تغییرات :

* بیشتر تخم مرغ شاهزاده خانم اضافه شده استتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 7, 2017

نسخه فعلی :

1.4

توسعه دهنده :

TitonuGames

حجم فایل :

21.27 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

appandroid@mathdevand.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد