از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Finnik Kenteken Opzoeken
Finnik Kenteken Opzoeken

دانلود Finnik Kenteken Opzoeken 3.1.0

  
5235
رده سنی: همه سنین

برنامه ثبت نام فاکس پلیت اطلاعات در مورد تمام اتومبیل ها با یک شماره مجوز در هلند ارائه می دهد. شماره ثبت نام را وارد کنید و تمام اطلاعات مربوط به یک ماشین را به صورت رایگان مشاهده کنید، مانند تاریخ انقضای APK، قیمت جدید و تعداد صاحبان. شما همچنین می توانید خواندن متر را به صورت رایگان چک کنید. اطلاعات از منابع معتبر مانند RDW، Autotelex، Autotrust و Autozine می آید.

علاوه بر اطلاعات مربوط به ماشین، امکان اضافه کردن ویژگی ها به یک پلاک مانند ماشین فعلی شما و یا ماشین مورد علاقه وجود دارد. علاوه بر این شما یک سابقه با لکه گیری خودرو ایجاد می کنید، بنابراین شما همیشه ماشین های پنهانی خود را در دست دارید. شما می توانید به صورت خودکار از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Finnik پلت فرم آنلاین است که باعث می شود مصرف کنندگان در اتومبیل ها با بیشترین autorapport در هلند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. علاوه بر این، Finnik بسیاری از اخبار خودرو و اطلاعات مربوط به خرید، رانندگی و فروش یک ماشین را ارائه می دهد. برنامه Finnik از برنامه i_sign و Badge Lookup آغاز شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Finnik را می توانید در https://www.finnik.nl پیدا کنید
* توضیح مجوزها *
Finnik حریم شخصی شما را مهم دانسته و همه چیز را برای آن تضمین می کند! به عنوان بخشی از ارائه دهندگان RDW، ما همچنین با قوانین و مقررات سختگیرانه مواجه هستیم.


- ذخیره در USB یا SD:
Finnik درخواست این حق را فقط برای ذخیره تصاویر بسیار کوچکی از وسایل نقلیه به صورت محلی، به طوری که تاریخچه و لیست های مورد علاقه بار سریع تر و ما می توانیم ترافیک داده را برای شما محدود کند.
 
- اتصال به اینترنت:
Finnik از این حق برای بازیابی اطلاعات خودرو و تصاویر استفاده می کند.


تغییرات :

با استفاده از این بروزرسانی از برنامه شماره پلاک ما اطلاعات و خدمات اضافی را برای هزینه های کوچک در اختیار شما قرار می دهیم. علاوه بر این، به نظرات شما گوش دادیم.
 
ویژگی های جدید:
- گزارش حق بیمه خودکار
- گزینه ها و لوازم جانبی
- تاریخ APK، از جمله نقاط تعمیر
- تاریخ مالک
- تاریخچه وضعیت خودرو (به عنوان مثال به سرقت رفته، WOK، تخریب شده، صادر شده)
- Autorapport آگهی رایگان
- سفارش برچسب زیست محیطی
- انتخاب خلاصه متنی یا جدولیتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 26, 2016

نسخه فعلی :

3.1.0

توسعه دهنده :

VWE voertuiginformatie en -documentatie

حجم فایل :

9.27 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

hallo@finnik.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد