Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations

دانلود آخرین نسخه
Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations
Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations
Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations
Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations
Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations
برنامه PowerPoint به شما می دهد به ابزار آشنا که قبلا می دانید دسترسی پیدا کنید. سریعا و به آسانی از هر کجا سریعا و به آسانی ایجاد، ویرایش، مشاهده، ارائه و یا به اشتراک گذاشتن ارائه. آیا نیازمند به سرعت در حالی که در حال حرکت است دسترسی به فایل های اخیرا مورد استفاده قرار پاورپوینت خود را؟ پاورپویین نمایش سریع فایلهای اخیر خود را برای دسترسی آسان در هر دستگاه فراهم می کند. هنگام کار بر روی پاورپوینت تلفن همراه مشکلی در مورد پرونده های چندگانه دارید؟ همگام سازی در سراسر دستگاه های بدون درز است. با هرکسی کار کنید و با اعتماد به نفس به هرکسی، هر کجا که باشید، برسید. با پاورپوینت، دفتر شما با شما حرکت می کند.

پاورپوینت به شما امکان می دهد یک نمایش پایدار با ارائه های قدرتمند و قابل تنظیم داشته باشید که باعث بوجود آمدن شما می شود. ایجاد و ارائه با اعتماد به نفس، از هر کجا. ارائه ی لذت بخش و تاثیر گذار هرگز آسان تر نبوده است. پاورپوینت به شما امکان می دهد که ارائه ی خود را ویرایش کنید و آن را در حال حرکت، همکاری با دیگران در زمان واقعی سفارشی کنید.

در حال حاضر با اعتماد به نفس
هرگز با ضرب و شتم پاورپوینت در حرکت نباشید. شما می توانید ارائه های جدید و یا ادامه کار بر روی موجود است. از آنجا که پاورپوینت ارائه های خود را به OneDrive همگام می کند، می توانید یک نمایش بر روی کامپیوتر خود را شروع کنید، سپس با استفاده از پاورپوینت موبایل ویرایش و ارائه دهید. با ارائه نمایش بر روی هر وسیله نقاط روشن و با اعتماد به نفس خود را بدون لپ تاپ شما را خاموش می کند.

یک تصور ماندگار ایجاد کنید
ارائه زیبایی طراحی همیشه برنده است. با تجربه قدرتمند و بسیار قابل تنظیم در پاورپوینت، ایجاد سخنرانی هایی که باعث ایجاد احساسات و کمک به ایستادگی کردن شما می شود، راحت تر از همیشه است.

به راحتی با دیگران کار کنید
پاورپوینت برای شما برای همکاری با دیگران آسان است. با به اشتراک گذاری با یک کلیک، به سرعت دیگران را برای ویرایش، مشاهده یا ارائه بازخورد از اسلایدهای خود دعوت کنید. به راحتی مجوزها را مدیریت کنید و ببینید چه کسی در ارائه شما کار می کند. در بالای تغییرات و نظرات دیگران با نظرات یکپارچه در اسلاید قرار بگیرید تغییرات را مقایسه کنید تا ببینید که چگونه ارائه خود را در طول زمان تکامل یافته است.


الزامات

• نسخه سیستم عامل: در حال اجرا هر یک از نسخه های پشتیبانی شده از آندروید و دارای پردازنده ARM یا پردازنده اینتل x86. پشتیبانی از دستگاه های Kitkat & Lollipop تا ماه ژوئن 2019 ادامه خواهد یافت.
• 1 گیگابایت رم یا بالاتر

برای ایجاد یا ویرایش اسناد، با یک حساب مایکروسافت رایگان در دستگاههایی با اندازه صفحه نمایش 10.1 اینچ یا کوچکتر وارد شوید.
برای تلفن، رایانه لوحی، رایانه و مک خود، تجربه کامل Microsoft Office را با واجد شرایط اشتراک Office 365 باز کنید (http://aka.ms/Office365subscriptions را ببینید).

اشتراک های Office 365 که از برنامه خریداری می شوند، به حساب فروشگاه Play شما پرداخت می شود و به طور خودکار در عرض 24 ساعت قبل از پایان دوره اشتراک فعلی تمدید می شود، مگر اینکه تمدید خودکار از قبل غیرفعال شود. شما می توانید اشتراک های خود را در تنظیمات حساب فروشگاه Play Store خود مدیریت کنید. اشتراک در طول دوره اشتراک فعال نمی تواند لغو شود.
این برنامه توسط مایکروسافت یا یک ناشر برنامه شخص ثالث ارائه می شود و به یک بیانیه حریم خصوصی و شرایط و ضوابط اختصاص دارد. داده های ارائه شده از طریق استفاده از این فروشگاه و این برنامه ممکن است برای مایکروسافت یا ناشر برنامه شخص ثالث قابل دسترسی باشد و به ایالات متحده و یا هر کشور دیگری که مایکروسافت یا ناشر برنامه و شرکت های وابسته یا ارائه دهندگان خدمات امکانات خود را حفظ می کنند.

لطفا به EULA مایکروسافت برای شرایط خدمات Office for Android مراجعه کنید. با نصب برنامه، شما با این شرایط و ضوابط موافق هستید: http://aka.ms/eula
تعییرات :
با تشکر از شما برای استفاده از پاورپوینت \ r
\ r
ما به طور مرتب بهروزرسانیهای برنامه را انجام میدهیم که شامل ویژگیهای جدید و پیشرفته برای سرعت و قابلیت اطمینان است. \ r
\ r
آیا می دانستید که با اشتراک دفتر 365، شما می توانید قدرت کامل دفتر در تمام دستگاه های خود را باز کنید؟ پیشنهادات ویژه در برنامه را پیدا کنید.
دانلود Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations نسخه 16.0.11601.20074
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید