از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Etos
Etos

دانلود Etos 1.3.3

  
توسط: Etos
1031
رده سنی: همه سنین

با Etos من همیشه داروخانه شخصی خود را در نوک انگشتان خود را.
با آخرین تحولات، راهنمایی ها، اخبار و به روز رسانی های خود را با My Etos هر هفته بپردازید. اگر پیشنهاد شما را دوست دارید، روی «من می خواهم» کلیک کنید، به فروشگاه مراجعه کرده و تخفیف خود را با دریافت تلفن همراه خود در هزینه چک کنید. پیوند هوا مایلز خود را ذخیره کنید و به طور خودکار با هر خرید ذخیره کنید. با ارائه منافع خود، انتخاب کنید که Etos من را شخصی تر کنید. شما آخرین اخبار، مزایای اضافی شخصی و راهنمایی های زیبایی و سلامتی سفارشی را دریافت خواهید کرد. Etos من ارائه می دهد دنیای مشاوره و پیشنهادات اضافی به خصوص برای والدین جوان است. علاوه بر این، شما همیشه آخرین پوشه را در جیب خود دارید!

گام شمار
ورزش، بخشی از زندگی سالم است. و ما خوشحالیم که به شما کمک کنیم. گام شمار را روشن کنید و Etos شما را برای هر مرحله عطفی که به دست می آورید پاداش می دهد. در Etos من شما به راحتی می توانید ببینید که چقدر نزدیک به تعجب بعدی. این باعث می شود Etos سالم حتی بیشتر سرگرم کننده است.

فروشگاه یاب
به طور مستقیم نزدیک ترین Etos در منطقه خود را پیدا کنید و دفعات باز و مسیر را به فروشگاه را مشاهده کنید.

با دانلود این نرم افزار شما با شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از My Etos و خدماتی که از طریق Etos تحویل می شوند، موافقت می کنید. شما می توانید آنها را در www.etos.nl/over-etos/voorwaarden بخوانید. در این برنامه حریم خصوصی و سیاست کوکی مورد استفاده قرار می گیرد که شما می توانید در www.etos.nl/privacy بخوانید.

Etos من خدمات رایگان از Etos B.V.، ثبت نام در اتاق بازرگانی ثبت نام آمستردام آمستردام تحت شماره 35014093، واقع در Provincialeweg 11 (1506 MA) در Zaandam ثبت شده است. هیچ هزینه اشتراکی مربوط به این برنامه وجود ندارد.


تغییرات :

. ثبت نام ساده تر و منطقی تر است
. نقشه Etos بلافاصله بر روی صفحه نمایش پس از باز کردن و یا دوباره فعال کردن برنامه نشان داده شده است
. رفع اشکال مختلفتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 14, 2018

نسخه فعلی :

1.3.3

توسعه دهنده :

Etos

حجم فایل :

9.87 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@etos.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد