از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

PaintBox - Sandbox Number Coloring Color by Number
PaintBox - Sandbox Number Coloring Color by Number

دانلود PaintBox - Sandbox Number Coloring Color by Number 1.23

  
دسته: سرگرمی
توسط: Borsch Studio
12222
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Paintbox - شماره رنگ سحر و جادو یک برنامه رنگ آمیزی برای کودکان و بزرگسالان است که هر کس دوست دارند، صرف نظر از سن و سرگرمی. برای رسم، به مهارت های خلاق نیاز ندارد!
 Paintbox - Colorfulness Number Sandbox تعداد صدها صفحه رنگ آمیزی را برای موضوعات مختلف و درجات مختلف پیچیدگی ارائه می دهد. همه آنها آزادانه در دسترس هستند و شما لازم نیست که برای آنها پرداخت کنید!
هر رنگی را باز کنید و با رنگ آمیزی کار کنید. با کشیدن کشیدن ساده به منظور بزرگنمایی تصویر و پر کردن مربع با رنگ، رنگ آن مربوط به رنگ مشخص شده در پالت است. رنگ را تغییر دهید، مربعها را با رنگی که نیاز دارید با یک کلیک ساده پر کنید. همانطور که می بینید، هیچ چیز دشوار نیست با کتاب شماره کتاب شن و ماسه ما، حتی یک کودک می تواند مقابله.
نقاشی شده توسط تصاویر تعداد به نظر می رسد روشن و دقیق، به عنوان پالت در Paintbox - رنگ آمیزی شماره ساندویچ تعداد به اندازه کافی بزرگ است. این برنامه از هر پانل تنظیمات، منوها و موارد دیگر محروم شده است. در هنگام راه اندازی، یک صفحه حاوی یک لیست از تمام رنگ ها، به دسته های جداگانه است.
 Paintbox - Sandbox Number Coloring Book نه تنها یک برنامه خلاقانه است، بلکه یک کتاب رنگ آمیزی ضد استرس است. در هنگام رنگ آمیزی، شما لازم نیست که در مورد ترکیب رنگ ها، شکل الگوی فکر کنید. چنین ورزش آرام است، اما برای کودکان نیز آموزش خوبی از مهارت های حرکتی خوب است، توجه و سرسختی کودکان را افزایش می دهد.
این رنگ با استفاده از برنامه های کاربردی برای کودکان، به تدریس می انجامد که بازیکنان جوان برای شمارش، به یاد آوردن رنگ ها و منطقی فکر کنند. علاوه بر این، این برنامه رنگ آمیزی می تواند آن را برای مدتی به تاخیر بیاندازد، و پدر و مادر را چند ساعت آزاد.
 == تعداد رنگ کتاب ویژگی ها ==
 · فرایند رنگ ساده و آسان: یک رنگ را از پالت انتخاب کنید و آن را در سلول مورد نظر قرار دهید. شما می توانید بلوک های رنگ اشتباه را بازپخش کنید یا دوباره رنگ کنید.
 · نتیجه رنگ آمیزی توسط اعداد و دکوراسیون آن همیشه حفظ شده است. همچنین، شما می توانید ویدیو کوتاه نمایش روند فرایند رنگ و بلوک های رنگ را مشاهده کنید.
 · شما می توانید نتیجه رنگ پیکسل هنر و ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
 · رنگ با اعداد مهارت های حرکتی در کودکان را توسعه می دهد.
 · نقشه های جدید هر روز و همیشه رایگان.
 · آپلود عکس خود و تزئین آن، ایجاد هنر پیکسل است.این pixelmania است!
 · نشان دادن بلوک های رنگی خود را به دیگران.
 · گودال ماسهبازی ما برای همه رایگان است.


تغییرات :

رفع اشکال
بهینه سازی رنگ
ما اکنون تصاویر متحرک داریمتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 3, 2018

نسخه فعلی :

1.23

توسعه دهنده :

Borsch Studio

حجم فایل :

18.95 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

teamartgames@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد