Skype - free IM & video calls

دانلود آخرین نسخه
Skype - free IM & video calls
Skype - free IM & video calls
Skype - free IM & video calls
اسکایپ جهان را در حال صحبت کردن نگه می دارد. بگو "سلام" با یک پیام فوری، صدا یا تماس ویدیویی - همه به صورت رایگان *.

با استفاده از اسکایپ برای ارسال پیامک به موبایل در سراسر جهان و با اس ام اس اتصال هم اکنون می توانید پیام های اس ام اس گوشی خود را نیز از طریق رایانه خود بخوانید و به آنها پاسخ دهید. اس ام اس اتصال خواهد شد به تدریج منتشر می شود.

• تماس های ویدئویی - نه فقط گوش دادن را تشویق کنید، آنها را ببینید! با تماس ویدیویی HD با 1 یا 24 نفر از دوستان و خانواده خود همراه شوید. هر کسی لبخند می زند و وقتی می گویید "ما درگیر !!!"
• چت - بلافاصله به افراد دسترسی پیدا کنید پیام های خود را به دوستانتان ارسال کنید، با توجه به @ توجه افراد را جلب کنید، یا یک چت گروهی برای برنامه ریزی مجدد خانواده ایجاد کنید.
• SMS متصل - خواندن و پاسخ به پیام های اس ام اس تلفن خود را در اسکایپ بر روی کامپیوتر شما و یا مک.
• اشتراک گذاری - ارسال عکس ها و فیلم ها با خانواده و دوستان خود. ذخیره عکس ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در رول دوربین خود را ذخیره کنید. صفحه خود را به اشتراک بگذارید تا طرح های مسافرتی را با دوستان یا طرح های خود در اختیار تیم خود قرار دهید.
• تماس های صوتی - دوربین خجالتی؟ برقراری تماس صوتی به هر کسی در جهان در اسکایپ. شما همچنین می توانید خطوط تلفن همراه و تلفن ثابت با قیمت پایین تماس بگیرید.
• خودتان را بیان کنید - مکالمات را با شکلک ها تسخیر دهید، با کلیک بر روی "+" در چت برای ارسال Giphy یا تصاویر از وب، و حاشیه نویسی تصاویر با کلمات، خطوط و بیشتر.

با دانلود پیش نمایش اسکایپ، شما دسترسی سریع به جدیدترین و جالبترین ویژگی های ما خواهید داشت. البته، در حالی که شما سرگرم کننده هستید، می دانید که این برنامه کار پیشرفت است. ما امیدواریم که بازخورد حیاتی خود را بدست آوریم، همانطور که پیشرفت ها و ویژگی های جدید را به اسکایپ اضافه می کنیم. به سادگی روی نماد قلب بر روی صفحه اصلی کلیک کنید و شما می توانید نظرات خود را به تیم ما ارسال کنید، به ما کمک کنید تا آینده اسکایپ را شکل دهیم.

اسکایپ در گوشی ها، تبلت ها، رایانه ها و مکینتاش موجود است.

* اسکایپ به اسکایپ تماس رایگان است. هزینه های اپراتور ممکن است اعمال شود توصیه می کنیم با استفاده از یک برنامه داده نامحدود و یا اتصال WiFi.
تعییرات :
ما به بازخورد شما گوش می دهیم و برای بهبود اسکایپ سخت تلاش می کنیم. در اینجا چیزی جدید است:
- بهبود پایداری و قابلیت اطمینان
دانلود Skype - free IM & video calls نسخه 8.45.0.43
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید