Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets

دانلود آخرین نسخه
Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets
Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets
Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets
Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets
Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets
برنامه صفحه گسترده اکسل به شما امکان می دهد سریعا و به آسانی ایجاد، مشاهده، ویرایش و به اشتراک گذاری فایل های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. مدیریت نمودار، تجزیه و تحلیل داده ها و موارد دیگر در حالی که شما مشاهده و ویرایش دفترچه های کاری متصل به پیام های ایمیل.

با اعتماد به نفس در تجزیه و تحلیل داده ها، حسابداری، حسابرسی، امور مالی یا هر زمینه دیگری کار کنید. هنگامی که از اکسل استفاده می کنید، دفتر شما با شما حرکت می کند و شما را قادر می سازد تا فرمول های پیچیده با ویژگی های شگفت انگیز را اجرا کنید.

ایجاد صفحات گسترده، نمودارهای خود را مرور کنید یا یک بودجه را در حالت شروع کنید. ایجاد صفحات گسترده سفارشی راه خود را با ابزار قدرتمند قالب بندی و ویژگی های عالی. اکسل شما می توانید نمودارها و صفحات گسترده خود را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود بسازید.

تجزیه و تحلیل داده ها، صفحات گسترده و ویژگی های کسب و کار مایکروسافت آفیس را بر روی تلفن خود را با مایکروسافت اکسل.

مایکروسافت اکسل ویژگی ها:

ایجاد صفحات گسترده و محاسبه
• مدیریت نمودارها، بودجه ها، لیست کارها، حسابداری یا تجزیه و تحلیل مالی با قالب های مدرن اکسل.
• برای اجرای محاسبات از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها و فرمول های آشنا استفاده کنید.
• ویژگی های Rich Office و گزینه های قالب بندی، باعث می شود خواندن و استفاده از کتابچه های شما آسان تر شود.
• تمام ویژگی ها، فرمت ها و فرم های جدول و صفحه گسترده به همان شیوه عمل می کنند بدون توجه به دستگاهی که استفاده می کنید.

مرور و ویرایش
• فایل های اکسل خود را از هر دستگاه بررسی کنید.
• ویرایش نمودار ها و داده ها و یا لیست کارهای خود را از هر کجا به روز کنید.
• از ویژگی های تجزیه و تحلیل داده ها مانند مرتب سازی و فیلتر کردن ستون ها برای تمرکز بررسی خود استفاده کنید.
• ایجاد صفحات گسترده، تکراری، پنهان کردن و به راحتی نمایشگر.
• نمودارهای حاشیه نویسی را با یادداشت ها، بخش های برجسته ای از برگه خود ایجاد کنید، اشکال ایجاد کنید یا معادلات ریاضی را با استفاده از جوهر با استفاده از ویژگی جاری در دستگاه های دارای قابلیت لمس بنویسید.

تحلیل داده ها
• نمودار ها را وارد کنید تا اطلاعات خود را به زندگی برسانید.
• از ویژگی های تجزیه و تحلیل داده ها مانند افزودن و ویرایش برچسب های نمودار برای برجسته کردن بینش های کلیدی استفاده کنید.

همکاری و کار هرجایی
• به اشتراک گذاری نمودار و فایل ها با چند شیپور خاموشی به سرعت دعوت دیگران برای ویرایش، مشاهده و یا ترک نظرات به طور مستقیم در کتاب های خود را.
• برگه خود را در بدن یک پیام ایمیل با فرمت آن ناقص کپی کنید یا یک پیوند به کتابچه خود را برای گزینه های اشتراک دیگر کپی کنید.

از برنامه های کسب و کار برای ایجاد صفحات گسترده با تمام قابلیت های مایکروسافت آفیس استفاده کنید. امروز مایکروسافت اکسل را دانلود کنید.

الزامات:
   نسخه سیستم عامل: هر یک از نسخه های پشتیبانی شده اندروید را اجرا می کند و دارای یک پردازنده ARM یا پردازنده اینتل x86 است. پشتیبانی از دستگاه های Kitkat & Lollipop تا ماه ژوئن 2019 ادامه خواهد یافت
   1 گیگابایت رم یا بالاتر
برای ایجاد یا ویرایش اسناد، با یک حساب مایکروسافت رایگان در دستگاههایی با اندازه صفحه نمایش کوچکتر از 10.1 اینچ وارد شوید.
برای تلفن، رایانه لوحی، رایانه و مک خود، تجربه کامل Microsoft Office را با واجد شرایط اشتراک Office 365 باز کنید (http://aka.ms/Office365subscriptions را ببینید).
اشتراک های Office 365 که از برنامه خریداری می شوند، به حساب فروشگاه Play شما پرداخت می شود و به طور خودکار در عرض 24 ساعت قبل از پایان دوره اشتراک فعلی تمدید می شود، مگر اینکه تمدید خودکار از قبل غیرفعال شود. شما می توانید اشتراک های خود را در تنظیمات حساب فروشگاه Play Store خود مدیریت کنید. اشتراک در طول دوره اشتراک فعال نمی تواند لغو شود.
این برنامه توسط مایکروسافت یا یک ناشر برنامه شخص ثالث ارائه می شود و به یک بیانیه حریم خصوصی و شرایط و ضوابط اختصاص دارد. داده های ارائه شده از طریق استفاده از این فروشگاه و این برنامه ممکن است برای مایکروسافت یا ناشر برنامه شخص ثالث قابل دسترسی باشد و به ایالات متحده و یا هر کشور دیگری که مایکروسافت یا ناشر برنامه و شرکت های وابسته یا ارائه دهندگان خدمات امکانات خود را حفظ می کنند.

لطفا به EULA مایکروسافت برای شرایط خدمات Office for Android مراجعه کنید. با نصب برنامه، شما با این شرایط و ضوابط موافق هستید: http://aka.ms/eula
تعییرات :
با تشکر از شما برای استفاده از اکسل \ r
\ r
ما به طور مرتب بهروزرسانیهای برنامه را انجام میدهیم که شامل ویژگیهای جدید و پیشرفته برای سرعت و قابلیت اطمینان است. \ r
\ r
آیا می دانستید که با اشتراک دفتر 365، شما می توانید قدرت کامل دفتر در تمام دستگاه های خود را باز کنید؟ پیشنهادات ویژه در برنامه را پیدا کنید.
دانلود Microsoft Excel: View, Edit, & Create Spreadsheets نسخه 16.0.11601.20074
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید