Microsoft Excel

دانلود آخرین نسخه
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Microsoft Excel
برنامه قدرتمند اکسل صفحه گسترده شما اجازه می دهد به سرعت، به راحتی فایل های خود را ایجاد، مشاهده، ویرایش و به اشتراک گذاری با دیگران. همچنین به شما امکان می دهد که کارهای متصل به پیام های ایمیل را مشاهده و ویرایش کنید. کار در حسابداری، حسابرسی، امور مالی، و یا دیگر زمینه ها، با هر کس، در هر نقطه با اعتماد به نفس. با اکسل، دفتر شما با شما حرکت می کند و می تواند فرمول های پیچیده تر را با ویژگی های شگفت انگیز اجرا کند.

کار خود را مرور کنید یا یک بودجه را در حالت شروع کنید صفحه گسترده خود را سفارشی کنید با ابزارهای قدرتمند قالب بندی و ویژگی های عالی. اکسل به شما امکان می دهد که صفحه گسترده خود را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود بسازید.

ایجاد، محاسبه و تجزیه و تحلیل با اعتماد به نفس
پرش بودجه خود را، لیست کار، حسابداری، و یا تجزیه و تحلیل مالی با قالب مدرن اکسل شروع کنید. با استفاده از فرمول های آشنا برای اجرای محاسبات و تجزیه و تحلیل داده های خود را. ویژگی های غنی و گزینه های قالب بندی باعث می شود که خواندن و استفاده از کتابچه شما آسان تر شود. تمام ویژگی های صفحه گسترده، فرمت ها و فرمول ها به همان شیوه عمل می کنند، بدون توجه به دستگاهی که استفاده می کنید.

مرور، ویرایش و کار در هر نقطه
فایلهای اکسل خود را از هر دستگاه بررسی کنید. داده های خود را ویرایش کنید یا لیست کار خود را از هر کجا بهروز کنید ویژگی هایی نظیر ستون های مرتب سازی و فیلتر، تمرکز خود را برای بررسی فراهم می کنند. ایجاد، تکراری، پنهان کردن و نمایش صفحات آسان به راحتی.

داستان خود را با داده های خود بگویید
داده هایتان را به زندگی وارد کنید. از ویژگی هایی مانند اضافه کردن و ویرایش برچسب های نمودار استفاده کنید تا بینش های کلیدی را در داده های خود برجسته کنید.

قرعه کشی و حاشیه نویسی با جوهر
یادداشت ها، بخش های برجسته ای از برگه خود را ایجاد کنید، اشکال ایجاد کنید یا معادلات ریاضی را با استفاده از ویژگی Tab در اکسل در دستگاههایی با قابلیت لمس بنویسید.
به اشتراک گذاشتن آسان شد
به اشتراک گذاشتن فایل های خود را با چند شیپور خاموشی به سرعت دعوت دیگران برای ویرایش، مشاهده و یا ترک نظرات به طور مستقیم در کتاب های خود را. محتویات برگه خود را در قسمت ایمیل یک پیام با فرمت ناقص کپی کنید یا یک پیوند به کتابچه خود را برای سایر گزینه های به اشتراک گذاری پیوست کنید یا کپی کنید.

الزامات:
   نسخه سیستم عامل: هر یک از نسخه های پشتیبانی شده اندروید را اجرا می کند و دارای یک پردازنده ARM یا پردازنده اینتل x86 است. پشتیبانی از دستگاه های Kitkat & Lollipop تا ماه ژوئن 2019 ادامه خواهد یافت
   1 گیگابایت رم یا بالاتر
برای ایجاد یا ویرایش اسناد، با یک حساب مایکروسافت رایگان در دستگاههایی با اندازه صفحه نمایش کوچکتر از 10.1 اینچ وارد شوید.
برای تلفن، رایانه لوحی، رایانه و مک خود، تجربه کامل Microsoft Office را با واجد شرایط اشتراک Office 365 باز کنید (http://aka.ms/Office365subscriptions را ببینید).
اشتراک های Office 365 که از برنامه خریداری می شوند، به حساب فروشگاه Play شما پرداخت می شود و به طور خودکار در عرض 24 ساعت قبل از پایان دوره اشتراک فعلی تمدید می شود، مگر اینکه تمدید خودکار از قبل غیرفعال شود. شما می توانید اشتراک های خود را در تنظیمات حساب فروشگاه Play Store خود مدیریت کنید. اشتراک در طول دوره اشتراک فعال نمی تواند لغو شود.
این برنامه توسط مایکروسافت یا یک ناشر برنامه شخص ثالث ارائه می شود و به یک بیانیه حریم خصوصی و شرایط و ضوابط اختصاص دارد. داده های ارائه شده از طریق استفاده از این فروشگاه و این برنامه ممکن است برای مایکروسافت یا ناشر برنامه شخص ثالث قابل دسترسی باشد و به ایالات متحده و یا هر کشور دیگری که مایکروسافت یا ناشر برنامه و شرکت های وابسته یا ارائه دهندگان خدمات امکانات خود را حفظ می کنند.

لطفا به EULA مایکروسافت برای شرایط خدمات Office for Android مراجعه کنید. با نصب برنامه، شما با این شرایط و ضوابط موافق هستید: http://aka.ms/eula
تعییرات :
با تشکر از شما برای استفاده از اکسل \ r
\ r
ما به طور مرتب بهروزرسانیهای برنامه را انجام میدهیم که شامل ویژگیهای جدید و پیشرفته برای سرعت و قابلیت اطمینان است. \ r
\ r
آیا می دانستید که با اشتراک دفتر 365، شما می توانید قدرت کامل دفتر در تمام دستگاه های خود را باز کنید؟ پیشنهادات ویژه در برنامه را پیدا کنید.
دانلود Microsoft Excel نسخه 16.0.11425.20132
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید