Microsoft Word

دانلود آخرین نسخه
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
Microsoft Word
برنامه ورد اعتماد به شما اجازه می دهد فایل های خود را با دیگران ایجاد، ویرایش، مشاهده و به اشتراک گذاری سریع و راحت با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین به شما امکان می دهد که اسناد اداری متصل به ایمیل را مشاهده و ویرایش کنید. با ورد، دفتر شما با شما حرکت می کند. این که آیا شما یک وبلاگ نویس، نویسنده، روزنامه نگار، مقاله نویس، دانشجوی، و یا مدیر پروژه کار بر روی اسناد و مدارک است، آن را به عنوان مفید به عنوان شما می خواهید آن را داشته باشد. ورد یک خواننده پی دی اف را فراهم می کند و باعث می شود خواندن PDF آسان تر شود. PDF ها و کتاب های الکترونیکی را در حین سفر، قبل از خواب یا هر کجا که بخواهید بخوانید.
اسناد متنی، اسکریپت ها، وبلاگ ها، نوشته ها یا رزومه ها را ایجاد کنید. سفارشی کردن سند، نامه، رزومه یا یادداشت خود را با ابزارهای قدرتمند که شما را قادر می سازد بهترین نوشته های خود را با بهترین گزینه های فرمت انجام دهید.

با اطمینان ایجاد کنید
پرش پروژه خود، تکالیف، نامه، وبلاگ، اسکریپت، یادداشت ها، نوشتن و یا رزومه با قالب های زیبا مدرن طراحی شده شروع کنید. از گزینه های قالب بندی و طرح بندی غنی برای یادداشت کردن ایده های خود استفاده کنید و آنها را به صورت کتبی بیان کنید. فرمت و طرح اسناد بی نظیر باقی می ماند و به نظر می رسد عالی است، مهم نیست که چه وسیله ای استفاده می کنید.

خواندن، نوشتن و ویرایش راحت است
خواندن نمایش به شما اجازه می دهد تا مستندات، فایل های PDF، حروف، اسکریپت ها و موارد دیگر را در دستگاه خود به راحتی بخوانید. تبدیل PDF خود را با تبدیل آن به سند Word به راحتی انجام دهید. تبدیل فایل خود را به PDF پس از ویرایش و به اشتراک گذاری فایل PDF خود را با چند شیپور خاموشی.

همکاری با هر کسی در هر کجا
افکار خود را با اظهار نظر در مستند خود درست در کنار متن مورد بحث خود به اشتراک بگذارید. همه می توانند به مکالمه اضافه شوند و در بالای تغییرات در متن، طرح و قالب قرار گیرند. همانطور که شما و تیم خود را تغییر می دهید، می توانید پیش نمایش پیش نویس های قبلی را با تاریخچه نسخه بهبود یافته در ورد بازنویسی کنید.

به اشتراک گذاری ساده شده است
فایل های PDF و فایل های سند خود را با چند شیپور خاموشی به اشتراک بگذارید تا سریعا دیگران را برای ویرایش یا مشاهده اسناد خود دعوت کنید. به راحتی مجوزها را مدیریت کنید و ببینید چه کسی در یک سند کار می کند. محتوای فایل های Word خود را مستقیما به بدن پیامی با فرمت ناقص کپی کنید یا فایل های پی دی اف و اسناد خود را به یک ایمیل متصل کرده و ساده تر به اشتراک بگذارید.


الزامات

   نسخه سیستم عامل: هر یک از نسخه های پشتیبانی شده اندروید را اجرا می کند و دارای یک پردازنده ARM یا پردازنده اینتل x86 است. پشتیبانی از دستگاه های Kitkat & Lollipop تا ماه ژوئن 2019 ادامه خواهد یافت
   1 گیگابایت رم یا بالاتر

برای ایجاد یا ویرایش اسناد، با یک حساب مایکروسافت رایگان در دستگاههایی با اندازه صفحه نمایش کوچکتر از 10.1 اینچ وارد شوید.
برای تلفن، رایانه لوحی، رایانه و مک خود، تجربه کامل Microsoft Office را با واجد شرایط اشتراک Office 365 باز کنید (http://aka.ms/Office365subscriptions را ببینید).

اشتراک های Office 365 که از برنامه خریداری می شوند، به حساب فروشگاه Play شما پرداخت می شود و به طور خودکار در عرض 24 ساعت قبل از پایان دوره اشتراک فعلی تمدید می شود، مگر اینکه تمدید خودکار از قبل غیرفعال شود. شما می توانید اشتراک های خود را در تنظیمات حساب فروشگاه Play Store خود مدیریت کنید. اشتراک در طول دوره اشتراک فعال نمی تواند لغو شود.
این برنامه توسط مایکروسافت یا یک ناشر برنامه شخص ثالث ارائه می شود و به یک بیانیه حریم خصوصی و شرایط و ضوابط اختصاص دارد. داده های ارائه شده از طریق استفاده از این فروشگاه و این برنامه ممکن است برای مایکروسافت یا ناشر برنامه شخص ثالث قابل دسترسی باشد و به ایالات متحده و یا هر کشور دیگری که مایکروسافت یا ناشر برنامه و شرکت های وابسته یا ارائه دهندگان خدمات امکانات خود را حفظ می کنند.

لطفا به EULA مایکروسافت برای شرایط خدمات Office for Android مراجعه کنید. با نصب برنامه، شما با این شرایط و ضوابط موافق هستید: http://aka.ms/eula
تعییرات :
با تشکر از شما برای استفاده از ورد \ r
\ r
ما به طور مرتب بهروزرسانیهای برنامه را انجام میدهیم که شامل ویژگیهای جدید و پیشرفته برای سرعت و قابلیت اطمینان است. \ r
\ r
آیا می دانستید که با اشتراک دفتر 365، شما می توانید قدرت کامل دفتر در تمام دستگاه های خود را باز کنید؟ پیشنهادات ویژه در برنامه را پیدا کنید.
دانلود Microsoft Word نسخه 16.0.11425.20132
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
کل نظرات : 1