Discord - Chat for Gamers

دانلود آخرین نسخه
Discord - Chat for Gamers
Discord - Chat for Gamers
Discord - Chat for Gamers
Discord - Chat for Gamers
Discord - Chat for Gamers
خوش آمدید به Discord، بهترین برنامه چت متقابل پلت فرم برای متن، ویدئو، و صدا comms طراحی شده به طور خاص برای علاقهمندان به بازی. ما توسط بیش از 250 میلیون بازیکن در سراسر جهان استفاده می شود.

ایجاد کانال های چت امن برای بازی با دوستان، سازماندهی جوخه ها، پیدا کردن هم تیمی ها، LFG و شرکت در جوامع بازی. این که آیا شما در حال بازی Battle Royale یا MOBA، FPS یا RPG هستید، یا اگر از streamers یا esports پیروی کنید، می توانید به آسانی یک چت گروهی را برای همه ی شما و قبیله ی بازی خود که می خواهید صحبت کنید شروع کنید.

در اینجا دلیل این است که Discord بهترین برنامه چت بازی است

* چت زنده متن، صدا و ویدئو

پیام زدن، تماس بگیرید و با دوستان خود در زمان واقعی برای تمام نیازهای بازی خودتان چت کنید: همه چیز از هماهنگ کردن جلسات بازی برای Apex Legends برای بحث در مورد بازی Meta League of Legends و سازماندهی رویدادهای تیم CS: GO برای یادآوری در مورد Hearthstone. شما حتی می توانید تصاویر و GIF های خود را آپلود کنید.

* پیام خصوصی و عمومی

این که آیا شما برای سرور شخصی خود Fortnite یا یک وب سایت بزرگ آنلاین آنلاین Dota 2 ایجاد می کنید، Discord شما پوشش داده شده است. دوستان دیگه 1-on-1، چت گروهی در قبیله ی مخفی تنها و یا حتی یک کانال عمومی که هر کسی می تواند به آن ملحق شود، شروع می کند. شما می توانید به عنوان سرور های زیادی به عنوان دوست دارید شرکت کنید!

* لینک های فوری فوری برای سرورهای چت

دعوت از دوستان برای صحبت کردن ساده است به عنوان کپی / چسباندن یک لینک. هنگامی که هم تیمی هایتان لینک خود را برای سرور خود باز می کنند، آنها بلافاصله به گروه گپ صوتی یا متن خود اضافه می شوند تا شما بلافاصله شروع به بازی کردن کنید، سازماندهی حملات World of Warcraft و زباله ها را با دوستان خود در موشک های راکتی صحبت کنید.

* ابزارهای سرور و نقش های عضو

Discord پر از ابزارهایی است که به شما کمک می کند تا تیم های خود را سازماندهی کنید، با این حال دوست دارید. مکالمات را با اضافه کردن کانال های مبتنی بر موضوع در هر سرور و مکالمه دادن به اعضا اگر میخواهید مجوزهای خاص یا قدرت های مد را به آنها بدهید. شما همچنین می توانید اعضای قبیله ای خاص را به گروه هایی دسته بندی کنید که می توانید همه آنها را یکبار با یک تگ پیام ارسال کنید.

* مدیریت جامعه

گروه های مختلفی در اختیار دارند. در حقیقت، ما برنامه ارتباطات ترجیحی توسعه دهندگان بازی، جوامع Reddit، Twitch streamers، سازندگان محتوا YouTube و تعداد زیادی دیگر گروه های علاقه مند به بازی را برای ارسال اخبار، نظرسنجی ها، جوایز و موضوعات بحث برای هزاران پیروان خود داریم.

* فشار دادن کنترل اعلان

میخواهید مطلع شوید که کسی DM یا برچسب شما را به بازی Overwatch، اما نه زمانی که یک بحث بزرگ در مورد theorycrafting در گروه MTG آرنا وجود دارد؟ این به راحتی با تنظیمات اطلاع رسانی سرور ما مشخص است که به شما امکان کنترل کامل بر انواع پیامهایی را که برای شما اخطار داده می شود، کنترل کامل می کند.

* برنامه Cross-platform برای صحبت کردن AFK

Discord برای هر دو تلفن همراه و دسکتاپ در دسترس است، بنابراین شما می توانید با تیم خود در حالی که بازی هایی مانند PUBG، Rainbow Six Siege یا Destiny 2 را در رایانه خود بازی می کنید، صحبت کنید و در زمانی که از بازی استفاده می کنید Pokemon برو همه ی انعطاف پذیری هایی که در برنامه ای نیاز دارید که سرگرم کننده، براق و راحت تر از اسکایپ یا Spearspeak استفاده می شود.

تا کنون، میلیون ها سرور سرور مخفی ایجاد شده اند، با جوامع غنی و صنفی های بافندگی که در اطراف بازی ها و منافع متعددی تشکیل شده اند. پس برای چی منتظری؟ نصب Discord به صورت رایگان، شروع یک سرور چت یا پیوستن به یک دوست، و خودتان را در خانه بسازید.

سوال یا بازخورد دارید؟ به ما در support@discordapp.com ایمیل بزنید.
تعییرات :
* اکنون می توانید در وب سایت های گپ فشار دهید تا کپی، اشتراک گذاری و یا باز کردن در یک مرورگر.
* "MADA MADA": مهم نیست که چقدر قدرت دارید، اگر خیلی آهسته هستید. بهبود عملکرد برای انجام کارهای نرم تر.
* در چمدان جاسازی شده در امیدهایی که senpai دسکتاپ اعلان می کند.
* آیکون های وضعیت بیش از حلقه ها هستند، و حالات و حالات خودشان را دارند.
دانلود Discord - Chat for Gamers نسخه 8.9.7
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید