Instagram

دانلود آخرین نسخه
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram یک راه ساده برای ضبط و به اشتراک گذاری لحظات جهان است. دوستان و خانواده خود را دنبال کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد و کشف حساب ها از سراسر جهان که چیزهایی را دوست دارند به اشتراک می گذارند. پیوستن به جامعه بیش از 1 میلیارد نفر و بیان کردن خود را با به اشتراک گذاری همه لحظات روز خود - برجسته و همه چیز در میان نیز.

از Instagram استفاده کنید:

* ارسال عکس ها و فیلم هایی که می خواهید در شبکه نمایه خود نگه دارید. آنها را با فیلترها و ابزارهای خلاقانه ویرایش کنید و کلیپ های متعدد را در یک ویدیو ترکیب کنید.
* مرور عکس ها و فیلم ها از افرادی که در خوراک خود دنبال می کنید. با پستهایی که درباره دوست داشتن و نظرتان درباره آنها اهمیت دارد ارتباط برقرار کنید.
* اشتراک عکس های متعدد و فیلم ها (به همان اندازه که می خواهید!) به داستان خودتان. آنها را با متن، ابزارهای نقاشی و دیگر جلوه های خلاقانه زندگی کنید. . آنها بعد از 24 ساعت ناپدید می شوند و در شبکه نمایه یا خوراک شما ظاهر نمی شوند.
* برای ارتباط با دوستان خود در لحظه زندگی کنید سعی کنید زندگی کنید با یک دوست و به اشتراک گذاشتن پخش در داستان خود را هنگامی که شما انجام می شود.
* پیام خصوصی خود را در Direct عکس ها و ویدیوهایی را که ناپدید می شوند و محتوایی که در Instagram مشاهده می کنید به اشتراک بگذارید.
* سازمان دیده بان داستان ها و فیلم های زنده از افرادی که در نوار در بالای خوراک خود دنبال می کنید.
* کشف عکس ها، فیلم ها و داستان هایی که ممکن است بخواهید و حساب های جدید را در برگه Explore دنبال کنید.
دانلود Instagram نسخه 85.0.0.21.100
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
کل نظرات : 2