از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Home Workout - No Equipment
Home Workout - No Equipment

دانلود Home Workout - No Equipment 1.0.22

  
توسط: Leap Fitness Group
610633
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Home Workouts روشهای تمرین روزانه را برای تمام گروه های عضلانی اصلی شما فراهم می کند. فقط چند دقیقه در روز، بدون نیاز به رفتن به ورزشگاه، می توانید عضلات را بسازید و تناسب اندام را در خانه نگه دارید. هیچ تجهیزات یا مربی مورد نیاز نیست، تمام تمرینات فقط با وزن بدن شما انجام می شود.

این برنامه دارای تمریناتی برای ABS، قفسه سینه، پاها، بازوها و لب و همچنین تمرینات بدن کامل است. تمام تمرینات توسط کارشناسان طراحی شده است. هیچ یک از آنها به تجهیزات نیاز ندارند، بنابراین نیازی به رفتن به ورزشگاه نیست. حتی اگر فقط چند دقیقه در روز طول بکشد، به طور موثر می تواند ماهیچه های شما را تکان دهد و به شما کمک کند تا شش بسته abs را در خانه دریافت کنید.

روش های گرم کردن و کشیدن طراحی شده اند تا مطمئن شوید شما از نظر علمی ورزش می کنید. با استفاده از انیمیشن ها و راهنمایی های ویدئویی برای هر تمرین، می توانید مطمئن شوید که از فرم مناسب در هر تمرین استفاده می کنید.

در طول تمرینات خانه خود، با تمرینات خانه خود تمرین کنید، و فقط چند هفته کوتاه تغییرات در بدن شما را متوجه خواهید شد.

امکانات
* روشهای گرم شدن و کشش
* پیشرفت آموزش ضبط اتوماتیک
* نمودار روند روند وزن خود را دنبال می کند
* یادآوری تمرین خود را سفارشی کنید
* راهنمای ویدیو و انیمیشن دقیق
* از دست دادن وزن با مربی شخصی
* با دوستان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

بدن سازی برنامه
به دنبال یک برنامه بدنسازی هستید؟ هیچ برنامه ای برای پرورش اندام بدنسازی ندارید؟ برنامه عضلانی ساخت ما را امتحان کنید! این برنامه عضلانی ساخت دارای تمریناتی برای ساخت و ساز عضلات مؤثر است و تمام تمرینات ساخت عضله توسط متخصص طراحی شده است.

برنامه آموزش قدرت
این نه تنها یک برنامه عضلانی ساخت است، بلکه یک برنامه تمرین قدرت است. اگر هنوز به دنبال تمرینات عضلانی، برنامه های ساخت عضله یا برنامه تمرین قدرت هستید، این برنامه های ساخت عضلانی بهترین است که می توانید در میان برنامه های ساخت عضله پیدا کنید.

تمرینات خانگی برای مردان
آیا تمرینات خانگی خانگی برای مردان است؟ ما برای تمرین در خانه از تمرینات خانگی مختلف برای مردان استفاده می کنیم. تمرین خانه برای مردان ثابت شده است که به شما کمک می کند تا شش بسته abs در یک زمان کوتاه دریافت کنید. شما تمرین خانه را برای مردان مناسب تر خواهید کرد. اکنون تمرین خانه خود را برای مردان انجام دهید!

تمرینات تغذیه با چربی و تمرینات سلام
بهترین تمرینات سوزاندن چربی و تمرینات سلام برای شکل دادن به بدن بهتر. سوختن کالری با تمرینات سوزاندن چربی، و ترکیب با تمرینات hiit برای به دست آوردن بهترین نتایج.

تمرینات چندگانه
قدم زدن، قدم زدن، نشستن، پانک، کرچ، دیوار نشستن، پریدن جک، پانچ، تریسیپس، لونگ ...

مربی تناسب اندام
تمام تمرینات توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است. راهنمای تمرین را از طریق ورزش، درست مانند داشتن مربی شخصی تناسب اندام در جیب شما!تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 10, 2018

نسخه فعلی :

1.0.22

توسعه دهنده :

Leap Fitness Group

حجم فایل :

10.12 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

northpark.android@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد