از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Kids Cash Register Grocery Free
Kids Cash Register Grocery Free

دانلود Kids Cash Register Grocery Free 1.5.5

  
دسته: آموزش
توسط: Creature Corp
8433
رده سنی: همه سنین

به عنوان یک صندوقدار در فروشگاه مواد غذایی خودتان بازی کنید. لذت بردن از یک سوپرمارکت واقع گرایانه، ثبت نقدی یا پول نقد تا. یادگیری و تمرین اضافه کردن و تفریق و همچنین مهارت های دست زدن به پول. 2 حالت در این برنامه وجود دارد: بازی مواد غذایی و بازی رایگان. شما می توانید با $ USD، € EUR یا £ GBP بازی کنید. به تنظیمات بروید و پول خود را انتخاب کنید.

در بازی مواد غذایی، بچه ها در قیمت اقلام مواد غذایی در نوار نقاله وارد یا اسکن می کنند و آنها را در کیسه قرار می دهد. آنها پولی را که مشتری پرداخت می کند را محاسبه می کند و تغییر را محاسبه می کند. گاهی اوقات مشتری از کارت اعتباری استفاده می کند و می توانید کارت را همانند زندگی واقعی بکشید. 40 مورد مختلف و حتی کوپن برای چالش اضافه وجود دارد. برای استفاده از اسکنر برای اسکن کردن آیتم های مواد غذایی و یا برای وارد کردن قیمت با استفاده از کلید های ثبت نام، از شما استفاده می شود. اسکنر درست مانند یک واقعی بوق می زند.

در حالت بازی آزاد، بچه ها می توانند دکمه ثبت نام پول نقد، کش رفتن کارت اعتباری، و اسکن مواد غذایی به محتوای قلب خود را. 6 صدای مختلفی وجود دارد که می توانید دکمه های ثبت نام را برای آن تنظیم کنید. به صورت رایگان بازی کنید.

این یک برنامه آموزشی عالی و بازی ثبت پول نقد برای بچه های جوان فقط یادگیری در مورد ریاضی و پول است. لطفا اگر فرزندتان تازه کار باشد، به فرزندتان کمک کنید.

ویدیو را برای نمایش نسخه ی نمایشی از نحوه بازی بازی مواد غذایی تماشا کنید.

این نسخه رایگان با تبلیغات است. خرید نسخه کامل پرداخت بدون تبلیغات و 3 گزینه طول بازی با مشتریان بیشتر.


تغییرات :

-Fix برای ایجاد برنامه در دسترس دستگاه های بیشتر.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 31, 2018

نسخه فعلی :

1.5.5

توسعه دهنده :

Creature Corp

حجم فایل :

34.72 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

creaturecorporation@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد