از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

100 Tipps rund um Kosmetik
100 Tipps rund um Kosmetik

دانلود 100 Tipps rund um Kosmetik 1.0.3

  
1511
رده سنی: همه سنین

تو زیبا هستی!
چه، شما این را باور نمی کنید؟ هنگامی که شما در آینه نگاه می کنید، فقط جوش ها، پوست قرمز، چهره خسته، موهای نی و سلولیت را می بینید؟ سپس وقت آن است که این برنامه را امتحان کنید.

ما به شما نشان می دهیم چگونه چشمانتان را روشن کنید، چشمان خسته ای در یک فلاش تازه و هشدار می بینید، یا اینکه چطور پوست خشک و ظریف دوباره ظاهر می شود. با راهنمایی های ما لوازم آرایشی و مراقبت شخصی بسیار سرگرم کننده است و حقیقتا حتی محیط زیست و کیف پول خرج می شود.

این که آیا حمام یا برداشتن آرایش، در اینجا شما خواهید آموخت که چگونه محصولات مراقبت شخصی خود را بکار ببندید و آنها را بلافاصله اعمال کنید. به هر حال شما معمولا مواد لازم را در خانه دارید. از جمله ماسک خیار مشهور شما در برنامه ما 100 راهنمایی و نکات مفید برای پوست، بلکه برای مو و ناخن پیدا خواهید کرد. تمام نکات آرایشی و بهداشتی آسان و سریع برای استفاده هستند و در نکات عملی صرفه جویی نکنید.

با استفاده از تابع جستجو، می توانید به طور خاص برای حل یک مشکل خاص جستجو کنید. شما همچنین می توانید از راهنمایی های طبقه بندی شده توسط مناطق کاربردی مختلف فهرست کنید. اگر یک بار یک عنصر را از دست ندهید، می توانید آن را علامت بزنید و آن را به طور مستقیم بر روی لیست مواد تشکیل دهنده / خرید تعاملی قرار دهید. و با برچسب گذاری و اضافه کردن یادداشت به نکاتی که اغلب شما نیاز دارید، شما می توانید برنامه زیبایی شخصی خود را طراحی کنید.
بنابراین تمام نکات و ترفندهای مهم را با کلیک یک دکمه در اختیار شما قرار می دهد و به راحتی می توانید زیبایی و سلامتی را در هر وضعیت ایفا کنید.

ویژگی های کلیدی
- 100 درمان خانگی برای لوازم آرایشی و مراقبت از بدن
- تابع جستجو برای مناطق کاربردی مختلف
- با مواد تشکیل دهنده تعاملی / لیست خرید
- عملکرد توجه داشته باشید
- فهرست مورد علاقه های شخصی
- در دسترس هر زمان و هر کجا
- سریع و آسان برای رسیدگیتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 29, 2017

نسخه فعلی :

1.0.3

توسعه دهنده :

kigorosa UG (haftungsbeschränkt)

حجم فایل :

36.72 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

kigorosa@outlook.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد