Microsoft Edge

دانلود آخرین نسخه
Microsoft Edge
Microsoft Edge
Microsoft Edge
Microsoft Edge
Microsoft Edge
Microsoft Edge
Microsoft Edge
مایکروسافت لبه مرورگر وب سریع و امن است که به شما یک تجربه مرور مداوم از گوشی آندروید خود را به دستگاه ویندوز 10 شما می دهد. هنگامی که گوشی خود را پیوند داده اید، مسائل شما در پسزمینه همگام سازی می شوند، بنابراین می توانید هر جا که دوست دارید بدون جست و خیز کردن ضبط، فهرست کنید.
 
مایکروسافت لبه را برای مرور وب امن و سریع شخصی کنید
 
• مایکروسافت Edge از AdBlock Plus برای کمک به جلوگیری از تبلیغات ناخواسته استفاده می کند. از تنظیمات> مسدود کننده های محتوا برای روشن کردن
 
• با مشاهده خواندن شما می توانید محتوای را بر روی یک صفحه وب مجددا سازماندهی کنید تا تمرکز آن آسان تر شود.
 
• سعی کنید از پاداش های مایکروسافت. با حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید و در Bing جستجو کنید تا امتیازات خود را افزایش دهید و آنها را بفروشید.
 
کلمه عبور خود را ذخیره کنید و زمان را صرفه جویی کنید
 
رمز عبور شما با مایکروسافت لبه امن تر است. اجازه دهید مرورگر به یاد داشته باشید کلمه عبور، و شما زمانی که شما دوباره مورد علاقه های شما دوباره ذخیره کنید.
 
• با استفاده از مایکروسافت لبه، آسان است برای پیدا کردن و مدیریت محتوای خود را با علاقه مندی ها. علاوه بر این، لیست خواندن، تاریخچه و کتابها را در یک مکان خواهید یافت.
 
• جستجوی سریع و تایپ کمتر یک عکس بگیرید (یا از یک تصویر در رول دوربین خود استفاده کنید) و جستجو سریع برای نتایج سریع را امتحان کنید. یا برای جستجو در وب، جستجوی صوتی را امتحان کنید. با جستجوی صوتی، می توانید از یک سوال بپرسید یا سریعا به جستجوی وب در شیوه های طبیعی تر و آشنا بپردازید.
 
• تلفن Android خود را با دستگاه ویندوز 10 خود پیوند دهید و سپس> یکپارچه همگام سازی (مانند صفحات وب) بین دستگاه ها.
 
مرور خود را امن و خصوصی نگه دارید
 
• علاقه مندی های شما، لیست خواندن و گذرواژه ها به صورت امن و ایمن در همه دستگاه های شما همگام سازی شده است، برای یک تجربه مرور شخصی.
 
هنگامی که از زبانه های InPrivate استفاده می کنید، پس از بستن همه زبانه های InPrivate، داده های مرور (مانند کوکی ها، سابقه، اطلاعات تکمیل خودکار یا فایل های موقت) در دستگاه شما ذخیره نمی شوند.
   
شما در مورد مایکروسافت لبه چه فکر میکنید؟
ارسال بازخورد در برنامه ما می خواهیم از تو بشنویم!
تعییرات :
با تشکر از استفاده از مایکروسافت لبه! ما به نظرات شما و به روز رسانی برنامه به طور منظم گوش می کنیم تا بهترین تجربه مرور در سراسر دستگاه های شما را به ارمغان بیاورد.
دانلود Microsoft Edge نسخه 42.0.2.3350
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید