از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Microsoft Edge
Microsoft Edge

دانلود Microsoft Edge 42.0.0.2851

  
46024
رده سنی: 3 سال و بالاتر

مایکروسافت لبه مرورگر سریع و امن است که به شما یک تجربه مرور مداوم از گوشی آندروید خود را به دستگاه ویندوز 10 خود را. هنگامی که تلفنتان را مرتبط میکنید، مسائل شما در پسزمینه همگامسازی میشوند، بنابراین میتوانید بدون هرگونه ضرب و شتم فهرستی را در هر کجا که دوست دارید فهرست کنید.
 
مایکروسافت لبه برای مرور وب امن و سریع را شخصی کنید
 
• مایکروسافت لبه از AdBlock Plus برای کمک به جلوگیری از تبلیغات ناخواسته استفاده می کند. از تنظیمات> مسدود کننده های محتوا برای روشن کردن
 
• با مشاهده خواندن شما می توانید محتوای را بر روی یک صفحه وب مجددا سازماندهی کنید تا تمرکز آن آسان تر شود.
 
• سعی کنید از پاداش های مایکروسافت. با حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید و جستجو در بینگ برای به دست آوردن نقاط و بازخرید آنها.
 
کلمه عبور خود را ذخیره کنید و زمان را صرفه جویی کنید
 
• کلمات عبور شما با Microsoft Edge امن تر است. اجازه دهید مرورگر به یاد داشته باشید کلمه عبور، و شما زمانی که شما دوباره مورد علاقه های شما دوباره ذخیره کنید.
 
• با مایکروسافت لبه، آسان است برای پیدا کردن و مدیریت محتوای خود را با علاقه مندی ها. به علاوه، لیست خواندن، تاریخچه و کتابها را در یک مکان خواهید یافت.
 
• جستجوی سریع و تایپ کمتر یک عکس بگیرید (یا از یک تصویر روی رول دوربین خود استفاده کنید) و جستجو سریع برای نتایج سریع را امتحان کنید. یا برای جست و جو در وب، جستجوی صوتی را امتحان کنید. با جستجوی صدای شما می توانید از یک سوال بپرسید یا سریعا به جستجوی وب در شیوه های طبیعی تر و آشنا تر صحبت کنید.
 
• تلفن Android خود را با دستگاه ویندوز 10 خود پیوند دهید و سپس> یکپارچه همگام سازی (مانند صفحات وب) بین دستگاه ها.
 
مرور خود را امن و خصوصی نگه دارید
 
• موارد دلخواه، لیست خواندن و گذرواژهها به صورت ایمن و ایمن در دستگاههایتان همگامسازی شده و برای تجربه مرور شخصی مورد استفاده قرار میگیرند.
 
هنگامی که از زبانه های InPrivate استفاده می کنید، پس از بستن تمام زبانه InPrivate، داده های مرور (مانند کوکی ها، سابقه، اطلاعات تکمیل خودکار یا فایل های موقت) در دستگاه شما ذخیره نمی شوند.
   
شما در مورد مایکروسافت لبه چه فکر میکنید؟
ارسال بازخورد در برنامه ما می خواهیم از تو بشنویم!


تغییرات :

با تشکر از استفاده از مایکروسافت لبه! ما به بازخورد شما گوش میدهیم و به طور منظم برنامه را بهروز میکنیم تا بهترین تجربه مرور در دستگاههای شما را به شما نشان دهیم.
    * نکته: تبلیغات سریع ناخواسته را مسدود کنید. برای تنظیم AdBlock Plus به تنظیمات> مسدود کننده های محتوا بروید.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 7, 2019

نسخه فعلی :

42.0.0.2851

توسعه دهنده :

Microsoft Corporation

حجم فایل :

76.41 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

edge_ef@microsoft.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد