از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

New Fortnite Battle Royal Game Tips
New Fortnite Battle Royal Game Tips

دانلود New Fortnite Battle Royal Game Tips 1.0

  
توسط: SOAPP
41
رده سنی: همه سنین

نبرد Fortnite جدید نبرد بازی سلطنتی

Fortnite نبرد رویال، نبرد اره Nightwar، این نرم افزار اجازه می دهد تا شما را به درک چگونه بازی واقعی، آن را نیز اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن ترفندهای قادر به جلوگیری از مشکلات. این نرم افزار به شما اجازه خواهد داد که یک تجربه بهینه و واقعی Fortnite Battle Royale را تجربه کنید. اول، نام بازی، تصاویر، آیکون ها، و جزئیات دیگر تنظیم نشده نویسندگان استاندارد نیست، بلکه استاندارد ما: این نرم افزار به بازی واقعی راهنمایی و ترفندها برای Fortnite نبرد رویال است به ترتیب. این برنامه به شما کمک می کند که نیاز دارید، آن را به شما هدایت می کند و بنابراین شما می توانید از بهترین بازی واقعی بدون هیچ مشکلی لذت ببرید. بهترین، آن خواهد بود که شما

نکات جدید برای بازی Fortnite Battle Royale
بهترین راهنمای بازی Fortnite Battle Royale
بهترین ترفندها برای بازی Fortnite Battle Royale

این یک بازی چند نفره است که در آن 100 بازیکن در یک جزیره به سر می برند تا زنده بمانند. در بازی Fortnite شما سلاح ها و سایر موارد مفید را جمع آوری می کنید و در برابر سایر بازیکنان آنلاین رقابت می کنید تا زمانی که تنها یک نفر باقی بماند.

برای جلوگیری از افراد "کمپینگ" در طول بازی، یک دایره روی نقشه نمایش داده می شود. هر کسی که خارج از این دایره است، تا زمانی که میمیرد، سلامت خود را از دست خواهد داد. این بدان معنی است که حتی اگر شما محل دقیق را در سرتاسر منطقه پیدا کنید، فرصت های خاصی وجود دارد که شما باید چند دقیقه صرف کنید. این بدان معنی است که مرحله نهایی مسابقات قطعی است و جالب توجه است. میدان جنگ از PlayerUnknown و Fortnite Battle Royale یک ایده دارد.

Fortnite یا Pubg، مهم نیست که بازی Battle Royale شما بازی می کنید، شما باید از تعدادی از بهترین روش ها برای کمک به شما برای زنده ماندن استفاده کنید. برای این که ما این برنامه مستقیم را برای نبرد سلطنتی سلطنتی ایجاد می کنیم.

ویژگی ها:

بررسی

راهنمای مبتدی

جنبش و محیط زیست

استراتژی نقشه

منابع

اسلحه های خشن

زمان ساخت

راهنمایی برای مدیریت چشم طوفان

توجه به بهبود سلامت

نصیحت

...

* توجه: این برنامه غیر رسمی است، هدف این است که یک تخفیف دانش مفید، نکات، راهنماهای و ابزار مفید برای بازیکنان Fortnite!تعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 26, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

SOAPP

حجم فایل :

3.21 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

bestdevsb@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد