از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

BUX - Mobile Trading
BUX - Mobile Trading

دانلود BUX - Mobile Trading 1.90

  
دسته: مالی
توسط: BUX B.V.
12050
رده سنی: 3 سال و بالاتر

✔ تجارت یک نوع محصول
CFD خود را به راحتی ایجاد و مدیریت کنید. CFD مورد علاقه خود را، شاخص، کالای، ارز و یا رمزنگاری ارز را انتخاب کنید و انتخاب خود را بر این که آیا قیمت افزایش خواهد یافت یا سقوط. از اپل و طلا به بیت کوین و موج دار، ما آن را همه!

✔ SIMULATOR بازرگانی، قابل فروش واقعی بازرگانی پول
تجارت را در راه بدون ریسک با پول مجازی آشنا کنید و در هر زمان به پول واقعی تبدیل شوید. شروع معاملات واقعی برای 50 پوند با هزینه معامله به قیمت 25 پوند.

✔ LEVEL UP و بازرگانی MASTER
آخرین اخبار مالی و بینش بازار را به شما تحویل دهید. مطلع شدن با اطلاعیه های خبری و هشدار روزانه "سهام به تماشا". نکات را از ویژگی Coaching Trading دریافت کنید.

✔ اتصال و به اشتراک گذاری با معامله گران Fellow
دنباله معاملات معامله گران با تجربه و انتخاب استراتژی های سرمایه گذاری. ایده ها و راهنمایی های swap در بزرگترین انجمن تجاری اروپا.

✔ با ویژگی های بسته بندی شده
کاوش ویژگی های پیشرفته مانند اهرم انعطاف پذیر در معاملات باز، نمودار شمعدان همراه با هشدار قیمت های مختلف و گزینه توقف ضرر.

✔ بازرگانی SAFE
تجارت با خیال راحت و قابل اطمینان با BUX. امکانات مانند خودکار بستن به شما کمک می کند تا ریسک را محدود کرده و اطمینان حاصل کنید که هرگز از سرمایه گذاری اولیه خود را از دست نمی دهید. سپرده گذاری و اخراج پول سریع و بدون دردسر است و BUX به طور کامل توسط اداره مسئولیت های مالی تنظیم می شود.


"BUX ماموریتی است برای باز کردن معامله به کسانی که قبلا هرگز معامله نکرده اند." - TechCrunch

"BUX سرگرم کننده را برای تأمین مالی فراهم می کند، آموزش مردم به نحوه تجارت" - DailyMail

"BUX یک برنامه است که یک میزبان جدید از بازیکنان جدید را به فضای تجاری معرفی می کند" - Huffington Post

پیوستن به جامعه BUX
وب سایت رسمی: http://getbux.com
با ما در توییتر دنبال کنید: http://twitter.com/BUX
مثل ما در فیس بوک: http://facebook.com/BUXsocial
در اینستاگرام الهام بگیرید: https://instagram.com/bux.app


همه کاربران BUX با یک حساب funBUX شروع می شوند. funBUX یک ارز مجازی است، بنابراین کاربران در معرض خطر از دست دادن پول نیستند. با این حال، اگر یک کاربر به یک سرمایه گذار واقعی پول تبدیل شود، به عنوان یک کاربر جدی BUX، هشدار خطر زیر اعمال می شود.

هشدار ریسک: CFDs ابزارهای پیچیده هستند و با خطر زیادی از دست دادن پول به سرعت به دلیل اهرم. 82.3٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی پول را هنگام خرید CFD ها با این ارائه دهنده از دست می دهند. شما باید در نظر بگیرید که آیا شما می فهمید که چگونه CFD ها کار می کنند و آیا می توانید هزینه های خود را از دست بدهید.


قانون مالیات می تواند تغییر کند یا ممکن است متفاوت باشد اگر شما مالیات را در قلمرو دیگری از انگلستان پرداخت می کنید.

BUX یک نام تجارتی از بازارهای فراتر از بازارهای محدود است. ayondo markets Limited یک شرکت ثبت شده در انگلستان و ولز تحت شماره ثبت 03148972 است. ayondo markets Limited مجاز است و توسط ادارۀ امور مالی، FCA شماره ثبت 184333 مجاز است.

سلب مسئولیت: اطلاعات در این سایت به ساکنان ایالات متحده هدایت نمی شود و برای توزیع یا استفاده از هر شخص در هر کشوری یا قضایی که در آن توزیع یا استفاده از آن با قوانین و مقررات محلی مخالف است، در نظر گرفته نمی شود.


تغییرات :

هی بکسستر

خارج با قدیمی، در با جدید - در اینجا آخرین به روز رسانی BUX است.

در این زمان هیچ ویژگی جدیدی وجود ندارد، اما ما برخی از پیشرفت های بزرگی که باعث می شود برنامه به seriousBUX نسیم تبدیل شود.

ممنون برای تجارت با BUX!تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 4, 2019

نسخه فعلی :

1.90

توسعه دهنده :

BUX B.V.

حجم فایل :

10.4 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@getbux.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد