از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

دانلود Google Chrome: Fast & Secure 70.0.3538.80

  
توسط: Google LLC
10423471
رده سنی: همه سنین

Google Chrome یک مرورگر وب سریع، آسان برای استفاده و امن است. برای آندروید طراحی شده است، Chrome به شما مقالات خبری شخصی، پیوندهای سریع به سایتهای مورد علاقه شما، دریافتها و جستجوی Google و Google Translate را ارائه می دهد. اکنون برای لذت بردن از همان مرورگر وب مرورگر Chrome که در همه دستگاههایتان دوست دارید لذت ببرید.
        
        مرور سریع و نوع کمتر. از نتایج جستجو شخصی شده که بلافاصله هنگام تایپ ظاهر می شود را انتخاب کنید و به سرعت صفحات وب قبلا بازدید شده را مرور کنید. فرمها را به سرعت با تکمیل خودکار تکمیل کنید
        
        مرور ناشناس از حالت ناشناس برای مرور اینترنت بدون ذخیره تاریخ خود استفاده کنید. به طور خصوصی در همه دستگاههای خود مرور کنید
        
        همگام سازی Chrome در دستگاهها وقتی به Chrome وارد میشوید، نشانکها، گذرواژهها و تنظیمات شما بهطور خودکار در همه دستگاههای شما همگامسازی میشود. شما می توانید تمام اطلاعات خود را از تلفن، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود یکپارچه دریافت کنید.
        
        همه محتوای مورد علاقه خود را، یک شیر آب دور. کروم فقط برای جستجوی گوگل سریع نیست، اما طراحی شده است بنابراین شما یک شیر از همه محتوای مورد علاقه خود دارید. شما می توانید در سایت های خبری مورد علاقه خود یا رسانه های اجتماعی به طور مستقیم از صفحه برگه جدید ضربه بزنید. کروم نیز دارای "ضربه بزنید تا جستجو" - ویژگی در اکثر صفحات وب. شما می توانید بر روی هر کلمه یا عبارت ضربه بزنید تا یک جستجوی Google را در حالی که هنوز در صفحه ای که از آن لذت می برید شروع کنید.
        
        محافظت از تلفن خود را با مرور ایمن Google. Chrome دارای مرور ایمن Google ساخته شده است. این گوشی شما را با نشان دادن هشدارهای شما هنگام تلاش برای حرکت به سایتهای خطرناک یا دانلود فایلهای خطرناک نگه می دارد.
        
        دانلود سریع و مشاهده صفحات وب و فیلم ها آفلاین Chrome دارای یک دکمه دانلود اختصاصی است، بنابراین شما می توانید به راحتی با یکبار ضربه بزنید فیلم ها، تصاویر و کل صفحات وب. کروم همچنین در داخل کروم از صفحه اصلی استفاده می کند که در آن شما می توانید تمام محتوی که بارگیری کرده اید دسترسی پیدا کنید، حتی زمانی که آفلاین هستید.
        
        جستجوی صوتی گوگل Chrome به شما یک مرورگر وب واقعی را می دهد که می توانید با آن صحبت کنید. از صدای خود برای پیدا کردن پاسخ های بدون درز و بدون تایپ استفاده کنید و از دست آزاد لذت ببرید. شما میتوانید هر زمان و هر مکان را با استفاده از صدای خود مرور و مرور کنید.
        
        Google Translate in-in: به سرعت تمام صفحات وب را ترجمه کنید. کروم ترجمه Google ساخته شده است تا به شما کمک کند کل وب را به زبان خودتان با یک شیر تبدیل کنید.
        
        ذخیره داده های موبایل صرفه جویی در Data Saver Chrome برای مرور و مرور وب هنگام استفاده از داده های کمتر. صرفه جویی تا 60٪ از داده ها به عنوان Chrome فشرده سازی متن، تصاویر، فیلم ها و وب سایت بدون کاهش کیفیت.
        
        توصیه های شخصی شخصی کروم تجربه ای را ایجاد می کند که به منافع شما متصل است. در برگه جدید برگه، مقالاتی را انتخاب کنید که Chrome بر اساس سابقه مرور قبلی شما انتخاب کرده است.


تغییرات :

با تشکر از انتخاب Chrome! ما هیجان زده به انتشار نسخه 10 سالگرد ما:

• پاک کننده، طراحی مدرن تر
• پرداخت های امن و آسان تلفن همراه از طریق برنامه های پرداخت شخص ثالث
• نسل رمز عبور در حال حاضر در سایت های بیشتری کار می کند
• بهبود پایداری و عملکردتعداد دانلود :

1,000,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 29, 2018

نسخه فعلی :

70.0.3538.80

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

117.48 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apps-help@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد