از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

دانلود Google Chrome: Fast & Secure 72.0.3626.105

  
توسط: Google LLC
12720892
رده سنی: همه سنین

Google Chrome یک مرورگر وب سریع، آسان برای استفاده و امن است. طراحی شده برای آندروید، Chrome به شما مقالات خبری شخصی، پیوندهای سریع به سایتهای مورد علاقه شما، دانلودها و جستجوهای Google و Google Translate را ارائه می دهد. اکنون برای لذت بردن از همان مرورگر مرورگر Chrome که دوست دارید در همه دستگاه های خود، اکنون دانلود کنید.
        
        مرور سریع و نوع کمتر. از نتایج جستجو شخصی شده که بلافاصله هنگام تایپ ظاهر می شود را انتخاب کنید و به سرعت صفحات وب قبلا بازدید شده را مرور کنید. با تکمیل خودکار با فرمهای خود را پر کنید
        
        مرور ناشناس از حالت ناشناس برای مرور اینترنت بدون ذخیره تاریخ خود استفاده کنید. در تمام دستگاههای خود به صورت خصوصی مرور کنید.
        
        همگام سازی Chrome در سراسر دستگاه. وقتی به Chrome وارد میشوید، نشانکها، گذرواژهها و تنظیمات شما به طور خودکار در همه دستگاههای شما همگامسازی میشود. شما می توانید تمام اطلاعات خود را از تلفن، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود یکپارچه کنید.
        
        همه محتوای مورد علاقه خود را، یک شیر آب دور. کروم فقط برای جستجوی گوگل سریع نیست، اما طراحی شده است بنابراین شما یکبار از همه محتوای مورد علاقه خود دور میشوید. شما می توانید در سایت های خبری مورد علاقه خود یا رسانه های اجتماعی به طور مستقیم از صفحه برگه جدید ضربه بزنید. کروم همچنین "ضربه بزنید تا جستجو" - قابلیت در بسیاری از صفحات وب است. شما می توانید بر روی هر کلمه یا عبارت ضربه بزنید تا یک جستجوی Google را در حالی که هنوز در صفحه ای که از آن لذت می برید شروع کنید.
        
        محافظت از تلفن خود را با مرور ایمن Google کروم دارای مرور ایمن Google ساخته شده است. این باعث می شود که گوشی خود را با ارائه هشدار به شما هنگام تلاش برای حرکت به سایت های خطرناک و یا فایل های خطرناک دانلود کنید.
        
        دانلود سریع و مشاهده صفحات وب و فیلم ها آفلاین کروم دارای یک دکمه دانلود ویژه است، بنابراین شما می توانید به راحتی با یکبار ضربه بزنید فیلم ها، عکس ها و کل صفحات وب. کروم نیز در داخل کروم خانه خود را دریافت می کند، جایی که می توانید به تمامی محتوایی که بارگیری کرده اید دسترسی پیدا کنید، حتی زمانی که آفلاین هستید.
        
        جستجوی گوگل صوتی Chrome به شما یک مرورگر وب واقعی را می دهد که می توانید با آن صحبت کنید. از صدای خود برای پیدا کردن پاسخ بر روی حرکت بدون تایپ استفاده کنید و بدون دست بردارید. شما می توانید هر زمان و هر مکان را با استفاده از صدای خود مرور و مرور کنید.
        
        Google Translate in-in: به سرعت تمام صفحات وب را ترجمه کنید. کروم ترجمه Google ساخته شده است تا به شما کمک کند تا کل وب را به زبان خودتان ترجمه کنید با یک ضربه بزنید.
        
        ذخیره داده های موبایل صرفه جویی در Data Saver Chrome برای مرور و مرور وب هنگام استفاده از داده های کمتر. صرفه جویی تا 60٪ از داده ها به عنوان Chrome فشرده سازی متن، تصاویر، فیلم ها و وب سایت بدون کاهش کیفیت.
        
        توصیه های شخصی شخصی کروم تجربه ای را که به منافع شما طراحی شده است، ایجاد می کند. در صفحه برگه جدید، مقالاتی را انتخاب کنید که Chrome بر اساس سابقه مرور قبلی شما انتخاب شده است.


تغییرات :

با تشکر از انتخاب کروم! این نسخه شامل ثبات و بهبود عملکرد است.تعداد دانلود :

1,000,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 11, 2019

نسخه فعلی :

72.0.3626.105

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

120.29 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apps-help@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد