از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Google Pay
Google Pay

دانلود Google Pay 2.80.225228531

  
دسته: مالی
توسط: Google LLC
489299
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Google Pay سریع و ساده برای پرداخت آنلاین، در فروشگاه ها و بیشتر است. یک سفر را رزرو کنید، غذا بخورید، یک نمایش را ببینید، و از تجربه های جدید لذت ببرید - همه بدون کیف پول خود. شروع به کار در وب یا با برنامه آسان است. فقط یک کارت اضافه کنید و آماده هستی.

ارسال پول یا تقسیم این لایحه. علاوه بر ارسال یا درخواست پول از تب جدید ارسال برنامه، می توانید هر خرید Google Pay را با حداکثر پنج دوست تقسیم کنید. فقط روی یک خرید اخیر در برنامه ضربه بزنید و پول را در یک حرکت درخواست کنید.

فروشگاه دقیق تر. Google Pay به شما اجازه می دهد همه چیزهایی را که نیاز دارید، از طریق پرداخت در تلفن خود افزایش دهید. به علاوه، صفحه اصلی به شما تمام اطلاعاتی را که لازم دارید درست می دهد وقتی که به آن نیاز دارید. معاملات اخیر خود را مشاهده کنید، فروشگاههای مجاور پیدا کنید و از دسترسی به پاداشها در هنگام خرید استفاده کنید.

توسط Google رمزگذاری شده و امن شده است. Google Pay از اطلاعات پرداخت شما با چندین لایه امنیتی محافظت می کند، با استفاده از یکی از پیشرفته ترین زیرساخت های امنیتی جهان برای کمک به حفظ امنیت حساب شما. و هنگامی که در فروشگاه ها پرداخت می کنید، Google Pay از شماره رمزگذاری شده به جای شماره کارت واقعی خود استفاده می کند، بنابراین اطلاعات کارت واقعی شما ایمن می شود.

فقط با گوشی خود بروید از سفرهای روزانه به پروازهای سراسر کشور، می توانید هر جایی با Google Pay بروید. به سادگی بلیط و گذرنامه های خود را ذخیره کنید، از تلفن خود در دروازه استفاده کنید و بروید.


Google Pay در تمام دستگاههای Android غیر ریشه (Lollipop 5.0+) در دسترس است.

هنوز سوالی دارید؟ سر به سمت https://support.google.com/googlepay بروید.


تغییرات :

• ارسال یا درخواست پول در تب جدید ارسال برنامه. به علاوه، بر روی هر خرید اخیر ضربه بزنید تا این لایحه را به راحتی تقسیم کنید تا حداکثر پنج نفر را در یک زمان بگذرانید.
• کارت های وفاداری خود، پیشنهادات و حتی بلیط ها و سوار شدن در گذرگاه های جدید را ذخیره کنید
• کارت های ذخیره شده در حساب Google خود را به راحتی مدیریت کنیدتعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 13, 2018

نسخه فعلی :

2.80.225228531

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

17.39 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

google-payments@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد