از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Google Pay
Google Pay

دانلود Google Pay 2.84.237487748

  
دسته: مالی
توسط: Google LLC
541796
رده سنی: 3 سال و بالاتر

گوگل پرداخت سریع و ساده برای پرداخت آنلاین، در فروشگاه ها و بیشتر است. یک سفر را رزرو کنید، غذا بخورید، یک نمایش را ببینید، و از تجربیات جدید لذت ببرید - همه بدون کیف پول خود. شروع به کار در وب یا با برنامه آسان است. فقط یک کارت اضافه کنید و آماده هستی بروید

ارسال پول یا تقسیم این لایحه. علاوه بر ارسال یا درخواست پول از تب جدید ارسال برنامه، می توانید هر خرید Google Pay را با حداکثر پنج دوست تقسیم کنید. فقط روی یک خرید اخیر در برنامه ضربه بزنید و پول را در یک حرکت درخواست کنید.

فروشگاه دقیق تر. Google Pay به شما اجازه می دهد همه چیزهایی را که نیاز دارید، از طریق پرداخت در تلفن خود افزایش دهید. به علاوه، صفحه اصلی به شما تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید درست زمانی که به آن نیاز دارید. معاملات اخیر خود را مشاهده کنید، فروشگاه های مجاور پیدا کنید و از دسترسی به پاداش در هنگام خرید استفاده کنید.

توسط Google رمزگذاری شده و امن شده است. Google Pay از اطلاعات پرداخت شما با چندین لایه امنیتی محافظت می کند، با استفاده از یکی از پیشرفته ترین زیرساخت های امنیتی جهان برای کمک به حفظ امنیت حساب شما. و هنگامی که شما در فروشگاه ها پرداخت می کنید، Google Pay از شماره رمزگذاری شده به جای شماره کارت واقعی خود استفاده می کند، بنابراین اطلاعات کارت واقعی شما امن می شود.

فقط با تلفن خود بروید از سفرهای روزانه به پروازهای سراسر کشور، می توانید هر جایی با Google Pay بروید. به سادگی بلیط و گذرنامه های خود را ذخیره کنید، از تلفن خود در دروازه استفاده کنید و بروید.


Google Pay در تمام دستگاههای Android غیر ریشه دار (Lollipop 5.0+) موجود است.

هنوز سوالی دارید؟ سر به سمت https://support.google.com/googlepay بروید.


تغییرات :

• ارسال یا درخواست پول در تب جدید ارسال برنامه. به علاوه، بر روی هر خرید اخیر ضربه بزنید تا این لایحه را به راحتی تقسیم کنید تا حداکثر پنج نفر را در یک زمان تقسیم کنید.
• کارت وفاداری خود، پیشنهادات و حتی بلیط ها و سوار شدن در گذرگاه های جدید را در برگه Passes ذخیره کنید
• کارت های ذخیره شده در حساب Google خود را به راحتی مدیریت کنیدتعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Mar 8, 2019

نسخه فعلی :

2.84.237487748

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

18.08 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

google-payments@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد