از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

YouTube Kids
YouTube Kids

دانلود YouTube Kids 4.06.6

  
دسته: سرگرمی
توسط: Google LLC
652745
رده سنی: 3 سال و بالاتر

دنیای یادگیری و سرگرم کننده، فقط برای بچه ها ساخته شده است
ما کودکان یوتیوب را ایجاد کردیم تا کودکان را ایمن تر و ساده تر کنیم تا بتوانند از طریق ویدئو آنلاین جهان را کشف کنند - از نمایش های مورد علاقه خود و موسیقی به یادگیری نحوه ساختن آتشفشان مدل. همچنین مجموعه ای کامل از کنترل های والدین وجود دارد، بنابراین شما می توانید این تجربه را به نیازهای خانواده تان تقسیم کنید.

یک تجربه آنلاین امن برای بچه ها
ما از فیلترهای مختلف، بازخورد کاربر و بازرسان انسانی استفاده می کنیم تا ویدیوها را در خانواده یوتیوب کودکان و نوجوانان حفظ کنند. اما هیچ سیستمی کامل نیست و فیلم های نامناسب می توانند از بین بروند، بنابراین ما دائما در حال تلاش برای بهبود امنیت و ارائه ویژگی های بیشتر برای کمک به پدر و مادر برای ایجاد تجربه مناسب برای خانواده های خود است.

PROFILES KID: ایجاد تا 8 پروفایل بچه، هر کدام با تنظیمات مشاهده خود، توصیه های ویدئویی و تنظیمات.

محتوای تأیید شده والدین: اگر بخواهید مطمئن شوید که در کنترل آنچه بچه ها هستید، ویدیوها، کانال ها و مجموعه های کانال های آنها را می بینید، این تنظیم را انتخاب کنید. جستجو در این تنظیم غیر فعال است.

تجربه سالم: همانطور که بچه های شما رشد و توسعه می کنند، گزینه ای برای باز کردن مطالب جدید مناسب برای افراد 8 تا 12 ساله می باشد. برای ایجاد یک نمایه جدید یا به روز رسانی یک موجود که قبلا موجود است، این گزینه را به سادگی فعال کنید. این تنظیمات اجازه می دهد تا بچه ها به تماشا و جستجوی ویدیوهای محبوب موسیقی و بازی از سازندگان مانند جاستین بیبر، Rosanna Pansino، Dan TDM و بسیاری دیگر.

ما به سختی کار می کنیم تا فیلم ها را در خانواده برنامه سازگار کنیم، اما هیچ سیستمی کامل نیست. همیشه ممکن است که شما چیزی را پیدا کنید که کودک را تماشا نمی کند. فیلم ها ممکن است حاوی برخی از زبان و تصویر صریح، خشونت و محتوای حمایتی باشد.

تجربه سالانه: نسخه "جوانتر" شامل فیلم هایی از The Little Bus Tayo، Monster High و موارد دیگر است. این طیف وسیعی از آواز خواندن و ویدئوهای یادگیری این امکان را برای کودکان پیش دبستانی تا مدرسه مناسب برای جستجو و پیدا کردن فیلم هایی که دوست دارند، مناسب است.

ما به سختی کار می کنیم تا فیلم ها را در خانواده برنامه سازگار کنیم، اما هیچ سیستمی کامل نیست. همیشه ممکن است که شما چیزی را پیدا کنید که کودک را تماشا نمی کند.

BLOCKING: پیدا کردن یک ویدیو یا کانال شما نمی خواهید بچه خود را به تماشا؟ آن را به طور خودکار آن را از همه پروفایل های بچه هایتان حذف کنید.

گزارش VIDEO: بلافاصله به ما هشدار داده، گزارش فیلم هایی را که نباید در برنامه باشد. این ویدیو برای بررسی سریع ارسال خواهد شد.

تایمر: یک تایمر را تنظیم کنید تا محدودیت ها را برای مدت زمانی که بچه ها می توانند تماشا کنند.

تاریخچه تماشا: نگه داشتن زبانه بر روی آنچه بچه ها شما در حال تماشا نگه دارید.

سایر اطلاعات مهم:
تنظیم والدین برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن برای کودک شما ضروری است.

YouTube Kids شامل تبلیغات پرداخت می شود تا برنامه را به صورت رایگان ارائه دهد. بچه شما همچنین ممکن است ویدیوها را با محتوای تجاری از سازندگان YouTube که تبلیغاتی نیست پرداخت کنند، مشاهده کنند.

اطلاعات مهم برای والدین با حسابهای خانوادگی گوگل. شما می توانید حساب های Google برای کودکان زیر 13 سال را در Family Link ایجاد کنید. بچه های شما می توانند با حساب Google خود به کودکان یوتیوب وارد شوند. شما می توانید تنظیمات والدین را در برنامه Family Link به دست آورید و تنظیمات سطح محتوای اضافی را در برنامه ما فعال کنید. تنظیمات "قدیمی" را انتخاب کنید [فقط در مناطقی که در آن راه اندازی شده است، در ایالات متحده راه اندازی شده است]، اگر احساس می کنید بچه شما برای فیلم های کمتر محدود آماده است. این ویدیوها ممکن است شامل برخی از زبان و تصویر صریح، خشونت و محتوای پیشنهاد شده باشد. علاوه بر این، این تنظیمات سعی دارد محتوایی بالغ را حذف کند، اما هیچ سیستم خودکار کامل نیست و ممکن است کودک شما با محتوای برهنگی، زبان بسیار اعتراضی و خشونت شدید پیدا کند. لطفا توجه داشته باشید که محتوای تایید شده والدین در دسترس نیست، اگر به کودکان YouTube با حساب های حساب های کودکان کودکان در خانواده لینک وارد شوید.

یادداشت حریم خصوصی برای حسابهای Google که با پیوند خانوادگی مدیریت می شوند، شیوه های حفظ حریم خصوصی ما را شرح می دهد، هنگامی که بچه شما از YouTube Kids با حساب Google خود استفاده می کند. هنگامی که بچه شما با استفاده از کودکان یوتیوب بدون ورود به حساب Google خود، اعلامیه حفظ حریم خصوصی کودکان YouTube اعمال می شود.


تغییرات :

با درخواست مردمی، ما قدرت والدین بیشتری را از قبل ارائه می دهیم. اکنون کنترل بیشتری دارید و می توانید هر کانال و ویدیو را که کودک شما می بیند انتخاب کنید.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Mar 6, 2019

نسخه فعلی :

4.06.6

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

57.14 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

ytkids-support@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد