از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

YouTube Kids
YouTube Kids

دانلود YouTube Kids 3.66.4

  
دسته: سرگرمی
توسط: Google LLC
581742
رده سنی: 3 سال و بالاتر

دنیای یادگیری و سرگرم کننده، فقط برای بچه ها ساخته شده است
ما بچه های یوتیوب را ایجاد کردیم تا ایمن تر و ساده تر برای بچه ها برای کشف جهان از طریق فیلم آنلاین - از نمایش های مورد علاقه خود و موسیقی به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت یک مدل آتشفشان. همچنین مجموعه ای کامل از کنترل های والدین وجود دارد، بنابراین می توانید تجربه را به نیازهای خانواده تان تقسیم کنید.

یک تجربه آنلاین امن برای بچه ها
ما از فیلترهای مختلف، بازخورد کاربر و بازرسان انسانی استفاده می کنیم تا ویدیوها را در خانواده یوتیوب کودکان و نوجوانان حفظ کنند. اما هیچ سیستمی کامل نیست و فیلم های نامناسب می توانند از بین بروند، بنابراین ما دائما در حال تلاش برای بهبود امنیت و ارائه ویژگی های بیشتر برای کمک به پدر و مادر برای ایجاد تجربه مناسب برای خانواده های خود است.

PROFILES KID: ایجاد تا 8 پروفایل بچه، هر کدام با تنظیمات مشاهده خود، توصیه های ویدئویی و تنظیمات.

محتوای تأیید شده والدین: اگر بخواهید مطمئن شوید که در کنترل آنچه بچه ها هستید، تماشا کنید و ویدیوها، کانال ها و مجموعه هایی از کانال هایی که می بینید، را کنترل کنید، این تنظیم را انتخاب کنید. جستجو در این تنظیم غیر فعال است.

تجربه سالم: همانطور که بچه های شما رشد و توسعه می کنند، گزینه ای برای باز کردن مطالب جدید مناسب برای افراد 8 تا 12 ساله می باشد. برای ایجاد یک نمایه جدید یا به روز رسانی یک موجود که قبلا موجود است، این گزینه را به سادگی فعال کنید. این تنظیمات اجازه می دهد تا بچه ها به تماشا و جستجوی فیلم های محبوب موسیقی و بازی از سازندگان مانند جاستین بیبر، Rosanna Pansino، Dan TDM و بسیاری دیگر.

ما به سختی کار می کنیم تا فیلم ها را در خانواده برنامه سازگار کنیم، اما هیچ سیستمی کامل نیست. همیشه ممکن است که شما چیزی را پیدا کنید که کودک را تماشا نمی کند. فیلم ها ممکن است شامل برخی از زبان و تصویر صریح، خشونت و محتوای پیشنهاد شده باشد.

تجربه سالم: نسخه "جوان" شامل فیلم هایی از The Little Bus Tayo، Monster High و بیشتر است. با طیف وسیعی از sing-alongs و ویدیوهای یادگیری، این تجربه مناسب برای کودکان پیش دبستانی تا مدرسه برای جستجو و پیدا کردن فیلم هایی که دوست دارند.

ما به سختی کار می کنیم تا فیلم ها را در خانواده برنامه سازگار کنیم، اما هیچ سیستمی کامل نیست. همیشه ممکن است که شما چیزی را پیدا کنید که کودک را تماشا نمی کند.

BLOCKING: پیدا کردن یک ویدیو یا کانال شما نمی خواهید بچه خود را به تماشا؟ آن را به طور خودکار آن را از همه پروفایل های بچه هایتان حذف کنید.

گزارش VIDEO: بلافاصله به ما هشدار داده، گزارش فیلمهایی را که نباید در برنامه باشد. این ویدیو برای بررسی سریع ارسال خواهد شد.

تایمر: یک تایمر را تنظیم کنید تا محدودیت زمانی خود را برای بچه ها مشاهده کنید.

تاریخچه تماشا: نگه داشتن زبانه ها در مورد آنچه بچه ها شما در حال تماشا نگه دارید.

سایر اطلاعات مهم:
تنظیم والدین برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن برای کودک شما ضروری است.

YouTube Kids شامل تبلیغات پرداخت می شود تا برنامه را به صورت رایگان ارائه دهد. بچه شما همچنین ممکن است ویدیوها را با محتوای تجاری از سازندگان YouTube که تبلیغاتی نیست پرداخت کنند، مشاهده کنند.

اطلاعات مهم برای والدین با حساب خانواده خانواده LinkedIn. شما می توانید حساب های Google برای کودکان زیر 13 سال را در Family Link ایجاد کنید. بچه های شما می توانند با حساب Google خود به کودکان یوتیوب وارد شوند. شما می توانید تنظیمات والدین را در برنامه Family Link به دست آورید و تنظیمات سطح محتوای اضافی را در برنامه ما فعال کنید. تنظیمات "قدیمی" را انتخاب کنید [فقط در مناطقی که در آن راه اندازی شده است، در ایالات متحده راه اندازی شده است]، اگر احساس می کنید که بچه شما برای فیلم های کمتر محدود آماده است. این ویدیوها ممکن است شامل برخی از زبان و تصویر صریح، خشونت و محتوای پیشنهاد شده باشد. علاوه بر این، این تنظیمات سعی دارد محتوایی بالغ را حذف کند، اما هیچ سیستم خودکار کامل نیست و ممکن است کودک شما محتوای برهنگی، زبان بسیار اعتراضی و خشونت شدید را پیدا کند. لطفا توجه داشته باشید که محتوای تایید شده والدین در دسترس نیست اگر شما با کودکان Google Maps که در Family Link ایجاد شده است به YouTube Kids وارد شوید.

یادداشت حریم خصوصی برای حسابهای Google مدیریت شده با پیوند خانوادگی، شیوههای حفظ حریم خصوصی ما را شرح میدهد، هنگامی که بچه شما از YouTube Kids با حساب Google خود استفاده میکند. هنگامی که بچه شما با استفاده از کودکان یوتیوب بدون ورود به حساب Google خود، اعلامیه حفظ حریم خصوصی کودکان YouTube اعمال می شود.


تغییرات :

با درخواست مردمی، ما توانایی والدین بیشتری را از قبل ارائه می دهیم. اکنون کنترل بیشتری دارید و می توانید هر کانال و ویدیو را که کودک شما می بیند انتخاب کنید.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 14, 2019

نسخه فعلی :

3.66.4

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

58.2 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

ytkids-support@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد