از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Caller ID: Call Blocker, Call Faker& Caller Screen
Caller ID: Call Blocker, Call Faker& Caller Screen

دانلود Caller ID: Call Blocker, Call Faker& Caller Screen 2.5.3

  
توسط: LIONMOBI Style
63374
رده سنی: 12 سال و بالاتر

شناسه تماس گیرنده یک برنامه صفحه نمایش تماس گیرنده است که صفحه نمایش تماس ورودی شما را خیره کننده می کند، همچنین Caller ID می تواند تماسهای جعلی و تماس های ناخواسته را مسدود کند و تماس های واقعی را با نام و مکان تماس گیرنده شناسایی کند.

نسخه آگهی رایگان در حال حاضر در دسترس است، تمام تبلیغات را خاموش کرده و از تجربه حق بیمه لذت ببرید.

★ Caller ID - ویژگی ها
● تم رنگ صفحه تلفن تماس گیرنده تلفن.
● برنامه صفحه نمایش هوشمند تماس با بلوک تماس اسپم و بلوک پیام هرزنامه.
● ضبط کننده تماس، به راحتی پس زمینه تماس گیرنده را بررسی کنید.
● ردیاب شماره تلفن به شما می گوید که چه کسی تماس می گیرد
● شماره تماس گیرنده سریع شماره شناسه Caller ID و شناسه تماس گیرنده هرزنامه را شناسایی می کند.
● استفاده کامل از تماس های جعلی با صفحه نمایش تماس گیرنده شیک.
● صفحه نمایش تماس رنگی برای تماس های دریافتی باعث می شود یک تماس گیرنده رنگ و تلفن رنگ.
● تماس با صفحه نمایش تم با اعلان صفحه نمایش تماس گیرنده پویا.
● موقعیت مکانی تماس های واقعی را نشان می دهد.
● به موقع از یادآور تماس تلفنی و آگاه شدن از طریق پیام SMS متنی با موضوعات تماس خیره کننده.
● صفحه نمایش تماس با تم عشق، تم تماس ویژه برای دوستداران.

* صفحه نمايش
صفحه تماس گیرنده یک صفحه نمایش تماس HD برای تماس های ورودی برای سفارشی کردن صفحه نمایش تماس با تم های صفحه نمایش شیک است. آیا شما با صفحه نمایش تلفن تماس گیرنده پیش فرض خسته شده اید؟ صفحه نمایش تماس گیرنده صفحه نمایش گوشی را به یک رابط کاربری غنی و کاربر پسند تغییر می دهد و صفحه نمایش کامل تماس گیرنده را با تم های صفحه نمایش تماس های شگفت انگیز ارائه می دهد. صفحه نمایش تماس شیک با اعلان روی صفحه نمایش تماس پویا. Caller ID به موقع به شما پیام های ناخواسته و تماس با صفحه نمایش خیره کننده را یادآوری می کند.

* تماس با هرزنامه تماس بلوک
Caller ID تابع تماس بلوک به راحتی تماس های از شماره گیری جاسوسی شناخته شده را مسدود می کند. شما می توانید پایگاه داده لیست شمارنده بلوک تماس با هرزنامه را به روز کنید. هرگز توسط تماس های هرزنامه مورد آزار قرار نگیرید.

* استفاده هوشمندانه از تماس جعلی
Calling Fake Call Call یک تابع فراخوانی تقلبی شناسه تماس گیرنده است، شما می توانید یک نام تماس گیرنده یا شماره یک تماس جعلی را تنظیم کنید، حتی اگر در دایرکتوری شما ذخیره نشود. این مانند تماس واقعی و طراحی روی صفحه نمایش واقعی برای آندروید است و به شما کمک می کند تا از موقعیت های دشواری با جعل Caller ID خارج شوید. برای صادق بودن، می توانید یک تماس جعلی از لیست تماس با صفحه نمایش تماس های شیک نیز ایجاد کنید. تماس جعلی شامل ویژگی صفحه نمایش تماس است که به شما اجازه می دهد تا صفحه نمایش تماس خود را با تم صفحه نمایش مورد علاقه خود را سفارشی کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از یک تماس فریبی با دوستان خود بازی کنید.

* ضبط تماس
شما می توانید هر تماس ورودی و تماس خروجی را با کیفیت بالا ضبط کنید، می توانید سابقه تماس خود را مدیریت کنید، نام آن را تغییر دهید، به ضبط تماس خود گوش دهید.

* شناسایی شناسه تماس گیرنده واقعی
شناسه تماس گیرنده نه تنها برنامه تماس صفحه نمایش بلکه یک شناسه شناسه است که می تواند به شما کمک کند شناسایی کننده تماس بگیرید. شما می توانید نام شناسه تماس گیرنده و محل مکالمه شماره های ناشناس را در تاریخ تماس ببینید.
Caller ID تماس های ناشناخته را شناسایی می کند، تابع بلوک تماس به شما کمک می کند تا هرگز تماس های ناخواسته را از لیست بلوک انجام ندهید، در عین حال، شماره تلفن تماس واقعی واقعی با نام تماس گیرنده و محل تماس گیرنده نشان داده می شود.

* تماس راحت و پیام
شناسه تماس گیرنده یک میانبر برای برقراری تماس از شماره گیر و ارسال اس ام اس فراهم می کند. شما می توانید دسترسی سریع به تمام تماس های صوتی و متن را دریافت کنید.

* مرتب سازی بر اساس SMS و مسدود کردن
شناسه تماس گیرنده انواع پیام های مختلف را با مشخص کردن شماره تلفن فرستنده تشخیص می دهد.
اطلاعات ارسال شده از شماره تلفن های واقعی به عنوان پیام دریافت می شود، اطلاعات از شماره تلفن جعلی مرتب شده و به جای پیام ها، مانند اعلامیه ارتقاء فروش، به عنوان اعلان شمارش می شوند. شناسه تماس گیرنده شما را از پیام های هرزنامه دور می کند

* ضبط تماس با حریم خصوصی، برای تماس های ویژه و مهم شما امن است.
شما می توانید هر مخاطبین را برای حفظ حریم خصوصی تنظیم کنید، سابقه تماس در ضبط تماس نشان داده نمی شود، فقط شما می توانید سابقه تماس با ورود خاص پیدا کنید.

دانلود Caller ID را برای تزئین گوشی خود با نمایش صفحه نمایش تماس شگفت انگیز، مسدود کردن تماس های اسپم، شناسایی تماس های واقعی و لذت بردن با تماس های جعلی.

Caller ID متعهد به مبارزه با تبلیغات گمراه کننده می باشد، اگر شما هر گونه تبلیغات فریبنده را در برنامه ما مشاهده می کنید، لطفا با ما تماس بگیرید مرکز تماس با ما با ایمیل contact@lionmobi.com.


تغییرات :

1. اشتراک اضافه شده برای حذف تبلیغات.
2. اضافه شدن نمایش ویدئویی سفارشی (از ویدیو محلی خود به عنوان صفحه تماس استفاده کنید).
3. ثبات بهبود یافته است.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 7, 2019

نسخه فعلی :

2.5.3

توسعه دهنده :

LIONMOBI Style

حجم فایل :

13.85 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

contact@lionmobi.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد