از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Photo Editor for Android™
Photo Editor for Android™

دانلود Photo Editor for Android™ 3.3

  
دسته: عکاسی
توسط: AppsForIG
13046
رده سنی: همه سنین

برای ویرایش عکس رایگان و فیلترهای خنک و اثرات نیاز به برنامه ویرایشگر سرگرم کننده عکس دارید؟ ویرایشگر عکس رایگان برای آندروید ™ بهترین برنامه ویرایش عکس است که می توانید آن را پیدا کنید تا عکس های گرفته شده خود را با یک دستگاه اندرویدی افزایش دهید و آنها را مانند دوربین های حرفه ای گرفته باشید!

از این ویرایشگر عکس رایگان استفاده کنید، ویرایش عکس را به یک سطح کاملا جدید تبدیل کنید و یک کارگردان حرفه ای عکس بگیرید! ویرایش تصاویر سفر خود را، بهبود تصاویر چشم انداز و ایجاد آثار هنری حرفه ای از یک عکس عادی با این برنامه ویرایشگر عکس رایگان!

جلوه های عکس و فیلتر های داغ شما را قادر می سازد عکس ها را به تصویر بکشید، قرعه کشی، نوشتن، ایجاد الگوهای رفتاری، تغییر نور، رنگ و روشنایی و یا اضافه کردن تاری و لکه به عکس های خودتان و دوربین پشت کنید. مهم نیست که دستگاه Android ™ شما دارای آن هستید، هر تصویری که شما می گیرید کیفیت HD با این برنامه ویرایشگر عکس رایگان را داشته باشد.

این ویرایشگر عکس رایگان را دانلود کنید، از تمام جلوه های دوربین و فیلتر های دلخواه استفاده کنید و هر لحظه ای را که مهم است جذب کنید!

ویرایشگر عکس برای ویژگی های آندروید ™:

★ جلوه های عکس سرد
★ بهترین قاب عکس
★ تبدیل عکس به HD
★ ایجاد یک الگوی رفتاری
★ رسم بر روی عکس و یا قرار دادن متن
★ گزینه سفید و قرمز چشم
★ چلپ چلوپ، تاری و ضخیم به کوچکترین جزئیات
★ برچسب های خنک و خنده دار را وارد کنید
★ تغییر نور، رنگ و وضوح
★ تغییر تمرکز و جهت گیری، عکس محصول
★ درج پوشش های مختلف، اضافه کردن تصویر
★ به اشتراک گذاری عکس های مورد علاقه خود را در فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، و غیره

بهترین ویرایشگر عکس برای آندروید ™ به معنای هزاران روش برای ویرایش عکس های شما است!

جادو ویرایشگر عکس رایگان برای Android ™ در اثر عکس های سرد و فیلترهای عکس با دقت انتخاب شده است. فقط تصور کنید که اگر از ویژگی های حرفه ای ویرایشگر عکس های سرگرم کننده استفاده کنید، حتی یک ناقص کوچک روی خودتان یا یک عکس با دوستان ناپدید می شوید. شما هرگز نگران نباشید که چگونه در فیس بوک یا Instagram نگاه کنید، چرا که با استفاده از این نرم افزار حرفه ای ویرایشگر حرفه ای عکس، جلوه های عکس عجیب و غریب و بهترین فیلتر های عکس، شما هیچ کاری نمی توانید انجام دهید! دریافت ویرایشگر عکس برای آندروید ™، نرم افزار حرفه ای ویرایشگر عکس حرفه ای، با عوارض عکس های سرد و فیلتر!

مجوز

ویرایشگر عکس برای Android ™ حق نسخه برداری AppsForIG است، همه حقوق محفوظ است.
عکس های مورد استفاده برای آیکون و تصاویر در این برنامه ویرایشگر عکس رایگان ویرایشگر عکس برای Android ™ تحت مجوز Creative Commons است.

Android یک علامت تجاری از گوگل است. ویرایشگر عکس برای برنامه Android ™ با هیچ ارتباطی با Google Inc. وابسته نیستتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Mar 14, 2018

نسخه فعلی :

3.3

توسعه دهنده :

AppsForIG

حجم فایل :

17.48 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

appsforig@gmx.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد