از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor
PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

دانلود PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor 11.3.2

  
دسته: عکاسی
توسط: PicsArt
8135466
رده سنی: Parental guidance

500 میلیون + نصب قوی، PicsArt ویرایشگر عکس شماره 1 و ساز کلاژ عکس در تلفن همراه است. دانلود PicsArt و لذت بردن از ابزارهای ما، جلوه های، کلاژ ساز، دوربین، کتابخانه کلیپ های تصویری رایگان، میلیون ها نفر از برچسب های ایجاد شده توسط کاربر و ابزار طراحی ما. PicsArt همه چیز در مورد ساخت تصاویر بسیار جذاب و لذت بردن از طریق remixing تصاویر به صورت رایگان به کلاژ و الگوهای رفتاری عالی است.

با مجموعه کلاژ ما، ابزار نقاشی، ویرایشگر عکس، دوربین و موارد دیگر، مجموعه کامل خلاقانه خود در PicsArt. و رایگان است

نمایش ویرایش عالی خود را در نمایش مشخصات عمومی با #picsart، ما از موارد مورد علاقه خود را نشان می دهد!

PICSART GOLD
برو طلا! PicsArt طلا به شما می دهد تا هزاران کتیبه PREMIUM، فونت، قاب، مجموعه ها و ماسک! این آیتم های PicsArt منحصر به فرد را می توان در ویرایش و ریمیکس کردن در PicsArt استفاده کرد و PicsArt را در خلاقیت های خود به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، PicsArt طلایی شامل یک تجربه ویرایش رایگان ADS و محتوا NEW EXCLUSIVE PicsArt تحویل به شما دو هفته ای است. شما برای دسترسی به حدود 3000 دلار در محتوا حق بیمه برای هزینه اشتراک ماهانه یا سالانه اسمی دسترسی خواهید داشت. اشتراک PicsArt Gold شما به صورت خودکار در پایان هر دوره تمدید خواهد شد و کارت اعتباری شما از طریق حساب Google Play شما هزینه خواهد شد مگر اینکه اشتراک را لغو کنید. بازپرداخت برای هر بخش استفاده نشده از این مدت ارائه نخواهد شد. هر یک از بخش های استفاده نشده از یک دوره آزمایشی رایگان هنگام خرید یک اشتراک، از دست می رود. محدودیت یک آزمایشی رایگان در هر حساب Google Play. https://picsart.com/privacy-policy؟hl=fa

کلاچ ساز و حیاط
سازنده کلاژ PicsArt 100 عدد قالب رایگان را فراهم می کند و انجمن PicsArt هر روز هزاران عکس جدید را بارگذاری می کند که می تواند به عنوان پس زمینه استفاده شود. PicsArt به شما امکان می دهد تا کلاژ های تصویری سبک شبکه، کلاژ های کلاژ الگو و کلاژ ها را در اختیار شما قرار دهد.

ویرایشگر عکس
با هزاران ویژگی شگفت انگیز PicsArt شامل ابزارهایی برای ایجاد برش ها، کاشت، کشش، کلون، اضافه کردن متن و تنظیم منحنی است. همچنین دارای یک کتابخانه کامل از فیلترهای عکس هنری (از جمله HDR)، فریم ها، پس زمینه ها، مرزها، یادداشت ها و غیره است. همه ابزارها یک حالت قلم مو را برای تنظیم دقیق و کاربردی بر روی بخشی از عکس شما استفاده می کنند. PicsArt فراهم می کند 100S از فونت برای اضافه کردن متن به تصاویر خود و ایجاد الگوهای رفتاری. PicsArt همچنین مجموعه ای به سرعت در حال تحول از اثرات AI فراهم می کند. PicsArt به شما امکان می دهد تا با استفاده از لایه ها با شفافیت قابل تنظیم، مواجهه دوگانه کنید.

کتیبه های رایگان، کپی و بسته بندی ساز
ابزار Cutout PicsArt به شما اجازه می دهد تا برچسب های سفارشی را برای همه استفاده کنید. شما می توانید برچسب های سفارشی را با اضافه کردن آنها به تصاویر خود، استفاده از آنها برای ریمیکس کردن تصاویر دیگران یا حتی ذخیره آنها به مجموعه های خود و به اشتراک گذاری آنها از طریق iMessage استفاده کنید.

نقاشی و دوربین
PicsArt Draw شامل براش های قابل تنظیم، لایه ها و ابزارهای طراحی حرفه ای می باشد. علاوه بر این، دوربین PicsArt به شما این امکان را می دهد که تصاویر را با جلوه های زنده تکان دهید. این ساز جدید شما برای ساخت برچسب است.

PHOTO REMIX و تصاویر رایگان برای ویرایش
ما * اختراع * تصویر remixing در تلفن همراه! این بدان معنی است که شما می توانید هر تصویری را که به صورت رایگان برای ویرایش در PicsArt استفاده می کنید، ویرایش کنید و لمس شخصی خود را اضافه کنید و سپس آن را به جامعه PicsArt بازگردانید.

EDIT WITH FRIENDS - REMIX CHAT!
ریمیکس چت PicsArt یک روش کاملا جدید برای ویرایش با دوستان خود و ایجاد تصاویر عالی، 1: 1 و یا به عنوان یک گروه است!

رقابت های خلاقانه و چالش های عکس
عکاسی و ویرایش عکسهای PicsArt یک راه آسان و سرگرم کننده برای یادگیری ترفندهای ویرایش جدید است. چالش های روزانه یک راه محبوب برای پیدا کردن الهام، جایی که کاربران هزاران عکس سرد، کلاژ و ویرایش را بارگذاری می کنند.


تغییرات :

سال نو، به روز رسانی های جدید! از 2019 با این پیشرفت های بسیار خوب ضربه بزنید
- Selfie Sketches - برای ساخت موهای چشمی، چشمان، دوپایچه، ABS و بیشتر، این ظروف مخصوص را با استفاده از این بسته بندی برچسب ها به شما نشان می دهند.تعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 18, 2019

نسخه فعلی :

11.3.2

توسعه دهنده :

PicsArt

حجم فایل :

39.42 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@picsart.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد