از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Akinator
Akinator

دانلود Akinator 6.6.8

  
دسته: سرگرمی
توسط: Elokence
2016292
رده سنی: 12 سال و بالاتر

Akinator می تواند ذهن شما را بخواند و فقط با پرسیدن چند سوال، به شما چه شخصیتی فکر می کند. فکر می کنم یک شخصیت واقعی یا داستانی است و Akinator سعی خواهد کرد حدس بزنید کدام است.
آیا شما جن را به چالش می کشید؟
 
دوستانتان را در تابلوهای رهبر به چالش بکشید تا بهترین ها را ثابت کنید. برای اینکه فرزندانتان با خیال راحت بازی کنند، فیلتر فرزندتان را روشن کنید.

PLAY MORE، بدون هیچ محدودیتی!
پلت فرم نهایی بسیاری از شخصیت های جدید را باز می کند، تمام تبلیغات را از برنامه حذف می کند و همچنین به شما اجازه می دهد شخصیت های خود را سفارشی کنید تا بتوانید دوستان خود را نیز تحت تاثیر قرار دهید.

برو به جستجو برای جوایز آکی
Akinator از شما دعوت می کند تا در خارج از جعبه فکر کنید. همانطور که می دانید، او دوست دارد شخصیت ها را حدس بزند و چالش هایی را که دشوار است را به خطر بیندازد. برای انجام این کار، او را به یاد می آورند شخصیت های فراموش شده، که برای مدت زمان زیادی بازی نکرده اند.

خلق خلاقیت خود را نپسندید
با تشکر از Geniz، شما باز کردن و بازی با زمینه های جدید و Akinator سفارشی به عنوان شما می خواهید. جن به یک خون آشام، یک گاو پسر یا یک مرد دیسکو تبدیل خواهد شد.

نگه داشتن در غربت
هر روز، سعی کنید 5 کاراکتر های مرموز پیدا کنید و Geniz را برنده کنید تا Genie مورد علاقه خود را سفارشی کنید.

از تجربه MyWorld امتحان کنید
استعدادهای Akinator هرگز پایان نیست! تعجب دیگری از جن: با MyWorld، یک روش جدید برای بازی کشف کنید. چالش Akinator حتی بیشتر: او را حدس می زنم که بستگان و دوستان شما و جمع آوری همه آنها را به گالری خود MyWorld. حتی بهتر! Akinator می تواند دوستان و اقوام شما را حدس بزند حتی اگر شما بازی نکنید. غیر ممکن است تلفن همراه خود را به دوستان خود منتقل کنید و تجربه MyWorld را امتحان کنید ... و آماده باشید تا عجله کنید!

---------------------------

دنبال کردن:
http://www.facebook.com/Akinator
http://twitter.com/akinator_team

---------------------------

لطفا توجه داشته باشید:
-Akinator نیاز به اتصال به اینترنت برای استفاده از لامپ جادویی خود را. روشن کردن فای یا مطمئن شوید که یک برنامه داده داشته باشید.
قابل دسترس در چند زبان (فرانسوی، انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، آلمانی، ژاپنی، عربی، روسی، ایتالیایی، چینی، ترکی، کره ای، عبری، لهستانی و هلندی)
برای انتخاب زبان خود، فراموش نکنید که برای پیدا کردن آن به پایین صفحه بروید.


تغییرات :

اصلاح اشکال و پیشرفت های جزئیتعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 4, 2019

نسخه فعلی :

6.6.8

توسعه دهنده :

Elokence

حجم فایل :

55.62 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support.android@akinator.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد