Fusion of Heroes

دانلود آخرین نسخه
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Fusion of Heroes
Idle + Match-3 + RPG کارت بازی همه در یک.

کریسمس مبارک و سال نو مبارک! قهرمانان جدید به همراه بسیاری از هدایا به شهر می آیند!
قدرت مرموز سرزمین فیوژنیا را تحقق بخشید. جنگ از صلح به وجود آمد. قهرمانان کنترل می شوند تا با یکدیگر مبارزه کنند. زمین زیبا به میدان جنگ تبدیل شده است.
شما با ایمان به گسترش صلح آمدید. شما تنها امید به ذخیره این سرزمین هستید. به یاد داشته باشید ماموریت خود، احضار و تقویت قهرمانان خود، جمع آوری موارد جادویی، ساخت سلاح های قدرتمند، جمع آوری قهرمانان وفادار و غارت انواع منابع. رهبری و متحد کردن این رزمندگان برای مبارزه برای عدالت. این سرزمین جادویی Fusionia باید توسط شما برگردد!

ویژگی های بازی:

⚙ سرزمین گشت
هنگامی که شما آفلاین هستید، می توانید تیم خود را به طور خودکار گشت زنی کنید. هنگامی که شما به عقب برگردید، می توانید تمام منابع مورد نظر خود را جمع آوری کنید و قدرتمند تر شوید!

🎮 Match-3 + RPG گیم پلی
یک ترکیب منحصر به فرد از گیم پلی بازی 3 و کارت RPG. مسابقه برای احضار قهرمانان از اشکال طبیعی، پیش، نخبه، حماسه و افسانه ای. سپس با استراتژی مبارزه کنید و دشمنان خود را شکست دهید.
سعی کنید ترکیب قهرمانان و قدرتمندتر را در حرکت های محدود کنید. شما می توانید آنها را تغییر دهید تا ترکیبی بزرگ از تطبیق را تغییر دهید، بنابراین برای هر حرکتی که انجام می دهید، عاقلانه باشید.
علاوه بر تطبیق برای احضار قهرمانان، شما همچنین می توانید مستقیما قهرمانان را بکشید. بنابراین اگر حرکت کافی نداشته باشید، به یاد داشته باشید که قهرمانان بالای شکل را برای قدرت بیشتر تیم خود بکشید.

🆚 جنگ PVP متعادل
در Arena ما یک حالت بازی متعادل و منصفانه ای داریم. آمار قهرمانان به روش متعادل تر تنظیم می شود. همه چیز در مورد تطبیق مهارت است، بنابراین همه شما باید انجام دهید این است بهترین تلاش خود را برای مطابقت و احضار به عنوان قهرمانان بسیاری که شما می توانید در حرکت محدود است.
شما باید به نوع قهرمان حریف خود توجه کنید تا بتوانید قهرمانان مربوطه را برای سرکوب دعوت کنید. گزینه های بین کیفیت و کمیت را استراتژیک کنید.
این قانون بهترین است از پنج، بنابراین نترسید که یک یا دو استراتژیک را از دست بدهد. با در نظر گرفتن بهترین تیم حریف خود را با بدترین یکی از شما در واقع یک معامله خوب است.
این تاکتیک ها به تنهایی نتایج جنگ های آرنا را تعیین می کند، هیچ رشته ای متصل نیست. پیروزی بر تمام مخالفان خود را با عقل خود و سعی کنید به رتبه بالاتر در فصول برای جوایز هیجان انگیز تر.

💪 افزایش قهرمانان
قهرمانان قدرتمند را برای تیم خود امتحان کنید و آنها را تقویت کنید. آنها را با سطح بالا، تکامل و بیداری آنها را شکست ناپذیر کنید. همچنین، شما می توانید آنها را با تجهیزات کت و شلوار، که ارائه آمار فوق العاده عظیم تجهیز. فراموش نکنید که جواهرات بهتر را برای تقویت قدرت درونی تر بسازید!

💡 گشت نقشه اکتشاف
مراقبت از یک اکتشاف اسرارآمیز، با این حال جذاب از شکار گنج؟ با تمام شجاعت، می توانید بهترین تیم خود را برای پیدا کردن گنجینه های از دست رفته خود ارسال کنید. بارهای از اقلام نادر در انتظار کشف است!
----------------------------------------

خط مشی رازداری: https://sites.google.com/view/hawkprivacypolicy/home
شرایط سرویس: https://sites.google.com/view/hawktermsofuse/home
با ما تماس بگیرید: fusionofheroes@polymergame.com
فیس بوک: https://www.facebook.com/FusionOfHeroes
توییتر: https://twitter.com/HeroesFusion
تعییرات :
1. رویداد هدف 7 روزه بهینه شده با اهداف بیشتر و جوایز بیشتر
2. زمان واقعی مسابقه بسته به طور موقت برای تجدید نظر شده است
3. همه gameplays برای تجربه بهتر بهینه سازی شده
4. بسیاری از اشکالات ثابت شده است
5. محصولات در مغازه ها تجدید می شود
6. پس زمینه برای انجمن اضافه شده است
7. جوایز بهینه سازی شده برای کاوش نقشه گنج
8. مهارت های قهرمانان خاص همراه با S و S + مهارت های قهرمانانه کاهش یافته است
دانلود Fusion of Heroes نسخه 2.3
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید