Single Girls

دانلود آخرین نسخه
Single Girls
Single Girls
Single Girls
Single Girls
امروزه بسیاری از برنامه های دوست داشتنی وجود دارد، با این حال برنامه Single Girls با ویژگی های چشمگیر خود متفاوت است:

1. این رایگان است

2. فرصت خوبی برای پیدا کردن مسابقه واقعی از مردان و زنان به راحتی می دهد

3. چت با افراد جدید

4. یافتن تطبیق فوق العاده هوشمند، دیدار با پسران و دختران محلی

5. شروع به قدمت با بهترین بازی

آماده برای عشق به یاد ماندنی و فراموش نشدنی زندگی است؟ آماده برای پیدا کردن عشق زندگی آسان، رایگان و بسیار سریع است؟ آیا این امکان وجود دارد؟ مطمئنا، ممکن است. اکنون برنامه ی Single Girls را بر روی هر وسیله ی دیگری دانلود کنید و شروع کنیم. صادق باش و عاشقانه باش. ایجاد نمایه، ارتقا عکس و شروع به چت با دختران و پسران محلی. جلوترش رو نگاه نکن.

دختران مجرد یک برنامه دوستیابی عالی با بیش از میلیون نفر از کارفرمایان است. در حال حاضر بخشی از خانواده بزرگ و دوستانه تبدیل شوید. با یک کلیک یک دنیای عشق جدید و عاشقانه را باز کنید. این برنامه فرصت خوبی برای پیدا کردن افراد جدید در سراسر جهان به راحتی است. این بین المللی است مهم نیست که در آن مکان، چه در تعطیلات، در سفر و یا حتی در محل کار، برنامه را پیدا خواهد کرد مسابقات. آسان است. کسی که دوستش داری؟ ارسال یک راز مانند هیچکس نخواهد دانست. هشدار "سلام" را ارسال کنید امن و مطمئن است. دوست داشتن کسی؟ این تقصیر واقعی است. اما صبر کنید، کلمات مناسب و مناسب برای شروع گفتگو پیدا کنید.

دختران تنها فرصتی عالی برای بازی کردن بازی های 3D با شهر مجازی 3D برای دانستن یکدیگر به شمار می روند. برای اولین بار آن را باز کنید، utilizer ها تصورات شفافی دارند که بعدا باید انجام شوند. این نرم افزار رایگان است و بین المللی است، که اجازه می دهد تا با افراد سراسر جهان به گفتگو و گفتگو بپردازند. برنامه دختران تنها با طراحی تمیز و درخشان می آید و فرصتی عالی برای استفاده کنندگان فراهم می کند تا به وضوح همه چیز را درک کنند. مزیت اصلی و اساسی این برنامه این است که آن را با فرصت بزرگ برای بازی بازی های 3D با شخص انتخاب شده فراهم می کند. چت و تاریخ آزادانه و به راحتی
تعییرات :
رفع نقص
دانلود Single Girls نسخه 1.0.1
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید