از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Microsoft Authenticator
Microsoft Authenticator

دانلود Microsoft Authenticator 6.4.1

  
17270
رده سنی: 3 سال و بالاتر

هنگام استفاده از Authenticator مایکروسافت، وارد سیستم شوید آسان، راحت و امن است. برای ورود به حساب مایکروسافت از تلفن خود، نه رمز عبور خود استفاده کنید. شما فقط باید نام کاربری خود را وارد کنید، سپس اعلان ارسال شده به تلفن خود را تایید کنید. اثر انگشت، شناسه صورت یا PIN یک لایه دوم امنیتی در این فرایند تأیید صحت دو مرحلهای است. پس از آن، شما به تمام محصولات و خدمات مایکروسافت خود مانند Outlook، OneDrive، Office و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

Authenticator مایکروسافت نیز از تأیید چند عامل برای حسابهای کار، مدرسه و غیرمستقیم پشتیبانی می کند. این برنامه پس از گذرواژه شما یک لایه امنیتی دیگر را فراهم می کند. هنگام ورود به سیستم، گذرواژه خود را وارد کنید، و سپس از شما درخواست خواهد شد که راه دیگری برای اثبات آن واقعا شما باشد. در هر صورت اعلان ارسال شده به Authenticator مایکروسافت را تایید یا کد تأیید ایجاد شده توسط برنامه را وارد کنید.
 
گاهی اوقات ممکن است کار یا مدرسه شما از شما بخواهد هنگام دسترسی به فایلهای خاص، ایمیلها یا برنامهها، Authenticator مایکروسافت را نصب کنید. شما باید دستگاه خود را از طریق برنامه ثبت نام کنید و حساب کار یا مدرسه خود را اضافه کنید. همچنین Authenticator مایکروسافت از طریق صدور گواهی بر روی دستگاه شما از تأیید هویت مبتنی بر گواهی پشتیبانی می کند. این امر به سازمان شما اطلاع می دهد که درخواست ورود به سیستم از یک دستگاه قابل اطمینان است و به شما کمک می کند به طور یکپارچه و ایمن به برنامه های کاربردی و سرویس های اضافی مایکروسافت بدون نیاز به ورود به هر یک از آنها دسترسی داشته باشید. از آنجا که مایکروسافت Authenticator از ورود مجدد به سیستم یک بار پشتیبانی می کند، هنگامی که یک بار هویت خود را ثابت کرده اید، مجبور نیستید دوباره به سایر برنامه های مایکروسافت در دستگاه خود وارد شوید.

ثبت نام در برنامه بتا ما! این پیوند را برای پیش نمایش اولیه آخرین به روز رسانی های ما دنبال کنید: https://play.google.com/apps/testing/com.azure.authenticator


تغییرات :

این به روز رسانی ثبات در برخی از گوشی های VIVO را بهبود می بخشد، همراه با سایر رفع اشکالات و بهبود عملکرد. اطمینان حاصل کنید که با آخرین نسخه برای بهترین تجربه تأیید اعتبار به روز باشید.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 8, 2019

نسخه فعلی :

6.4.1

توسعه دهنده :

Microsoft Corporation

حجم فایل :

8.84 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

noreply@microsoft.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد