از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Microsoft Authenticator
Microsoft Authenticator

دانلود Microsoft Authenticator 6.3.7

  
13745
رده سنی: 3 سال و بالاتر

هنگام استفاده از Authenticator مایکروسافت، وارد سیستم شوید آسان، راحت و امن است. برای ورود به حساب مایکروسافت از تلفن خود، نه رمز عبور خود استفاده کنید. شما فقط باید نام کاربری خود را وارد کنید، سپس اعلان ارسال شده به تلفن خود را تایید کنید. اثر انگشت، شناسه صورت یا PIN یک لایه دوم امنیتی در این فرایند تأیید صحت دو مرحلهای است. پس از آن، شما به تمام محصولات و خدمات مایکروسافت خود مانند Outlook، OneDrive، Office و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

Authenticator مایکروسافت نیز از تأیید چند عامل برای حسابهای کار، مدرسه و غیرمستقیم پشتیبانی می کند. برنامه پس از گذرواژه شما یک لایه امنیتی دیگر را فراهم می کند. هنگام ورود به سیستم، گذرواژه خود را وارد کنید، و سپس از شما درخواست خواهد شد که راه دیگری برای اثبات آن واقعا شما باشد. در صورت تأیید اعلان ارسال شده به Authenticator مایکروسافت یا کد تأیید ایجاد شده توسط برنامه را وارد کنید.
 
گاهی اوقات ممکن است کار یا مدرسه شما از شما بخواهد برای تأیید پرونده ها، ایمیل ها یا برنامه های خاصی، Authenticator مایکروسافت را نصب کنید. شما باید دستگاه خود را از طریق برنامه ثبت نام کنید و حساب کار یا مدرسه خود را اضافه کنید. Authenticator مایکروسافت همچنین با تایید گواهی بر روی دستگاه شما، از تایید هویت مبتنی بر گواهی پشتیبانی می کند. این به سازمان شما اجازه می دهد تا بداند که درخواست ورود به سیستم از یک دستگاه قابل اطمینان است و به شما کمک می کند به طور یکپارچه و ایمن به برنامه های کاربردی و سرویس های اضافی مایکروسافت بدون نیاز به وارد شدن به هر یک از آنها دسترسی داشته باشید. از آنجا که مایکروسافت Authenticator از ورود مجدد به سیستم یک بار پشتیبانی می کند، هنگامی که یک بار هویت خود را ثابت کرده اید، مجبور نیستید دوباره به سایر برنامه های مایکروسافت بر روی دستگاه خود وارد شوید.

ثبت نام در برنامه بتا ما! برای پیش نمایش اولیه آخرین به روز رسانی های ما این لینک را دنبال کنید: https://play.google.com/apps/testing/com.azure.authenticator


تغییرات :

ویژگی قفل برنامه جدید منتشر شده است! برای محافظت از کدها، هر بار که برنامه باز می شود، می توانید احراز هویت کنید.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 3, 2018

نسخه فعلی :

6.3.7

توسعه دهنده :

Microsoft Corporation

حجم فایل :

8.53 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

android_azureauthapp@microsoft.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد