Angry Gorilla City Rampage

دانلود آخرین نسخه
Angry Gorilla City Rampage
Angry Gorilla City Rampage
Angry Gorilla City Rampage
Angry Gorilla City Rampage
Angry Gorilla City Rampage
Angry Gorilla City Rampage
شغل شهر ترسناک همه برای شما تنظیم شده است و اکنون به نوبه خود برای کنترل این شبیه ساز گوریل و راه خود را همانطور که می خواهید تغییر دهید. این شکل تازه بازی های گوریل عصبانی، همه چیز در مورد تخریب، کشتن، نابود کردن و غلبه بر همه چیزهایی است که در راه خود در جریان شگفت انگیز حیوانات هیولا می آید. تبدیل شدن به یکی از بهترین smashers حیوانات و حتی هیولای حماسی را دور پشت در فرآیند تخریب صحنه های کلان شهر را ترک. به هر حال، در حوادث حیوانات شهر حیوانات وحشی یا حشرات وحشی تبدیل می شود و با حمله عموم به حیوانات دیوانه حیوانات، به طور موثری اطمینان حاصل می کند که در محل مناسب خود در شبیه ساز شبیه سازی وجود دارد.
سفارشی سازی شما به این دلیل به پایان نمی رسد زیرا انتخاب های بیشتری در قالب rhino و gorilla وجود دارد که شما می توانید با توجه به انتخاب خودتان از بازی های گمشده استفاده کنید. انجام اعجاب از طریق حمله گوریل و حرکت هیولا پا بزرگ را در راه که دیگران باید احساسات ضرب و شتم خود را احساس کنید. هیچ محدودیتی یا مرزی شما را متوقف نمی کند و شما برای تبدیل شدن به قهرمان افسانه ای از بازی های نابود کننده شهر، باعث می شود که در تمام بازی های تخریب شهر به شدت خراب شود.

تمام چهار حیوانات غول پیکر بازی های قمار شهر 2019 با قدرت و مهارت های بی نظیر در تمامی حوزه های فعالیت شما هستند. بهترین استفاده را از همه این ها انجام دهید و دشمن را در برابر حمله به شهر ربات دایناسور قرار دهید و شهر فیل های دیوانه داستان را از گذشته دور کنید.

عصبانی حیوانات شهر ویژگی های داد و بیداد:
انواع حیوانات برای بازیکن.
هیچ محدودیتی برای تخریب وجود ندارد.
چهار طرف حرکت آسان و انعطاف پذیر.
قدرت بی پایان از تمام شخصیت ها.
بازبینی سفارشی در تمام سطوح.
جلوه های صوتی واقعی.
محیط زیست طبیعی
بازی منحصر به فرد و نوآورانه.

نوبت خود را برای وارد شدن به این دنیای جدید از باز کردن بی پایان و تصمیم گیری در مورد همه چیزهایی که به نظرتان نامناسب است، با حرکت دادن یک حیوان ناتمام، تصور کنید. فراموش نکنید که پیشنهادات ارزشمند خود را با نوشتن نظرات انتقادی درباره تجربه خود با ما فراموش نکنید.
دانلود Angry Gorilla City Rampage نسخه 1.0
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید