Ziggo GO

دانلود آخرین نسخه
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
Ziggo GO
هر صفحه را به یک تلویزیون تبدیل کنید. کجا و وقتی می خواهید

در کنار هم در نیمکت، در قطار در محل کار یا در تراس فرانسه: با Ziggo GO هر صفحه را به یک تلویزیون تبدیل می کنید. از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود: تلویزیون شما با شما سفر می کند. شما تلویزیون تماشا را در هر کجا و هر زمان که میخواهید تماشا کنید یا بعدا با Ziggo Replay. و با بسیاری از فیلم ها و سری از بسته فیلم و سری (XL) شما.

در خانه در هر صفحه

Ziggo GO احساس می کند در همه جا در خانه است. برنامه را بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود دانلود کنید. یا از طریق Chromecast به تلویزیون خود پخش کنید. در کوتاه مدت: نگاهی به آنچه می خواهید، جایی که می خواهید. دستی، به عنوان صفحه دوم، سوم یا چهارم در خانه.

همه جا نگاه کن زنده یا بعدا روشن و آفلاین

در اتاق زیر شیروانی در خانه خود. یا در اردوگاه جایی در اتحادیه اروپا. کجا هستید مهم نیست شما تماشای تلویزیون زنده با Ziggo GO را تماشا کنید. یا بعدا، از طریق Ziggo Replay. شما همچنین می توانید فیلم ها و سری های خود را تماشا کنید. بدون WiFi آیا شما از اروپا پرواز می کنید؟ قبل از رفتن به هر کجا، فیلم و سری مورد علاقه خود را دانلود کنید. و به صورت آفلاین نگاه کنید در ماشین، قطار یا بالا در آسمان.

برای همه همیشه

همه مشتریان ما با یک بسته تلویزیون Ziggo GO دریافت می کنند. استاندارد بدون هزینه اضافی تنها چیزی که نیاز دارید، اطلاعات ورود شما برای حساب کاربری من Ziggo است. شما برنامه هایی را که در اشتراک خود در جاده یا روی صفحه دوم خود قرار دارند مشاهده می کنید. لذت بردن از Ziggo GO است.

این کار چگونه انجام می شود

ثبت نام برای تلویزیون از طریق Ziggo GO با حساب کاربری من Ziggo. برنامه Ziggo GO روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را دانلود کنید و وارد شوید پیشرفت کرد؟ شما بلافاصله تلویزیون تماشا کنید زندگی کن به عقب نگاه کن یا چیز دیگری را تصور کنید: راهنمای تلویزیون را در برنامه بررسی کنید. به این ترتیب شما همه چیز را در دست دارید. البته شما همچنین می توانید تلویزیون را در لپ تاپ خود تماشا کنید: ziggogo.tv را در مرورگر خود قرار دهید و آنجا بروید. از حالا به بعد، فقط تلویزیون را در جایی که هستید، تماشا کنید، در همه جای اتحادیه اروپا.

علاوه بر راهنمای تلویزیون دستی، تلویزیون زنده، تماشای بازگشت از طریق Ziggo Replay و تماشای پیشنهاد در Movies & Series (XL) شما می توانید با Ziggo GO حتی بیشتر کار کنید:

- لیست کانال های مورد علاقه خود را ایجاد کنید و خودتان را تعیین کنید.
- یادآوری را تنظیم کنید و هرگز نمایش دلخواه خود را از دست ندهید.
- لیست پخش خود را با برنامه ها، فیلم ها و سری های مورد علاقه خود ایجاد کنید.
- آیا Ziggo Mediabox XL دارید؟ با Ziggo GO شما همچنین می توانید ضبط های خود را از راه دور برنامه ریزی کنید یا از گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود به عنوان یک کنترل از راه دور مجازی استفاده کنید.

لطفا توجه داشته باشید: تماشای تلویزیون از طریق 3G یا 4G هزینه بسیاری از MBs از بسته نرم افزاری تلفن همراه خود را. ارائه دهنده تلفن همراه شما می تواند هزینه های اضافی را از شما بگیرد اگر از بسته نرم افزاری خود استفاده کرده اید. بنابراین، ترجیحا از طریق WiFi یا WifiSpots تماشا کنید. این هیچ چیز اضافی به شما نمی دهد

الزامات و شرایط حداقل

- یک تبلت یا گوشی هوشمند با حداقل Android 4.3 یا بالاتر
- برنامه Ziggo GO از دستگاه های آندروید ریشه پشتیبانی نمی کند
- برنامه نیاز به این دارد که زمان صحیح را در دستگاهتان تنظیم کرده باشید، زیرا در غیر این صورت جریان ویدئو کار نخواهد کرد.
- برای جریان با Chromecast شما باید حداقل بر روی گوشی های هوشمند یا رایانه لوحی Android 4.3 یا بالاتر داشته باشید.

توجه: همیشه از آخرین نسخه برنامه Ziggo GO استفاده کنید.
تعییرات :
⁃ پیشرفت های مختلف برای بهبود ثبات و عملکرد.
دانلود Ziggo GO نسخه 2.3.40 Prod
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید