از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Ziggo GO
Ziggo GO

دانلود Ziggo GO 2.3.34 Prod

  
دسته: سرگرمی
توسط: Liberty Global
4.0593242645264 29954
29954
ANDROID
0
رده سنی: Teen

برنامه Ziggo GO برنامه جدید تعاملی از Ziggo (قبلا Horizon Go) است. رایگان برای همه مشتریان تلویزیون Ziggo. Brtag # # # # # # brtag با اشتراک تلویزیون Ziggo Ziggo و برنامه نگاه GO در هر زمان و هر کجا که می خواهید تلویزیون را بر روی گوشی های هوشمند و تبلت خود را. و با Replay TV شما یک برنامه را پخش می کنید که تا یک هفته پیش پخش شده است، فقط از طریق راهنمای تلویزیون.

بسته به اشتراک تلویزیون شما، می توانید تا 100 کانال تماشا کنید. اغلب با کیفیت HD، از جمله Ziggo Sport. با WiFi از Ziggo، 3G / 4G و یا از طریق WiFi از سایر ارائه دهندگان. همه جا در هلند.

چه می توانید با ZIGGO GO APP بروید؟

- WATCH TV: تماشای 100 کانال زنده، اغلب در HD، از جمله Ziggo Sport. و آیا می خواهید بیشتر در صفحه بزرگ خود نگاه کنید؟ پس از آن اکنون میتوانید از طریق برنامه Google Chromecast از طریق برنامه بیسیم از طریق برنامه تلویزیونی پخش زنده پخش کنید. به هر صفحه مناسب آیا برنامه مورد علاقه خود را خیلی دیر گذاشتید؟ با کلیک بر روی نماد پخش شما به سادگی برنامه را دوباره راه اندازی کنید. توجه: جریان از طریق Chromecast یا Airplay تنها برای تلویزیون زنده (تلویزیون خطی) کار می کند. در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد به در حالی که جریان با استفاده از، برای مثال، و یا پخش تلویزیون MyPrime # brtag brtag # # # # # - راهنمای تلویزیون و تلویزیون پخش: یک راهنمای تلویزیون روشن در دست با یک مرور کلی برنامه از تمام کانال های. و Replay TV در حال حاضر قسمت منظم Ziggo GO برای تمام مشتریان تلویزیون Ziggo است. برنامه ها را تا یک هفته بدون هزینه های اضافی تماشا کنید. این را با حرکت به عقب در راهنمای تلویزیون و شروع برنامه انجام می شود. این که brtag ساده # # # # # # brtag - MYPRIME :. MyPrime دسترسی به، شما همچنین می توانید فیلم های لذت بردن از داشته و نشان می دهد تبلت یا گوشی هوشمند خود را با Ziggo GO. همانطور که اغلب دوست دارید، به آنچه که می خواهید نگاه کنید. نامحدود # Brtag #
- REMOTE REMOVAL: برنامه ضبط از راه دور در Horizon Mediabox خود را ضبط کنید. حداکثر چهار برنامه در یک زمان

- یادآوری: به راحتی یادآوری را با کلیک روی ساعت تنظیم کنید. شما می توانید این را در (قابل دسترس از طریق راهنمای تلویزیون) برنامه اطلاعات # brtag brtag # # # # # پیدا کردن - کنترل از راه دور و Push2TV :. به عنوان یک کنترل از راه دور مجازی برای جعبه افق رسانه استفاده از iPad یا آی فون خود را.

- MY TV MOBILE TRANSMITTERS: تنظیم ترتیب کانال ها با توجه به تنظیمات شخصی. صفحه نمایش تلویزیون برای بزرگسالان به راحتی می توانید به کودکان Ziggo GO: کنترل والدین - در منوی تنظیمات # brtag brtag # # # # # بسیار آسان است. بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد # brtag brtag # # # # # - در تقاضا :. مرور از طریق تمام فیلم و سریال که از طریق در دسترس هستند در تقاضا. آیا می خواهید یک فیلم را اجاره کنید؟ سپس از طریق مرورگر خود به horizon.tv بروید و فیلم مورد نظرتان را سفارش دهید. فیلم اجاره شده می تواند در منوی من در برنامه Ziggo GO (تحت RENTED) یافت شود. Brtag # # # # # # brtag که شما نیاز دارید # brtag brtag # # # # # - اشتراک تلویزیون Ziggo brtag # # # # - حساب کاربری من Ziggo. آیا هنوز این را ندارید؟ سپس شما می توانید آن را از طریق اینترنت ziggo.nl/registreren
- در گوشی های هوشمند و یا قرص خود را از طریق Wi-Fi و 3G یا 4G brtag # # # # # # هزینه brtag brtag # # # # # # brtag برنامه ایجاد رایگان برای دانلود و استفاده است همه مشتریان Ziggo TV
توجه: تماشای تلویزیون از طریق 3G یا 4G هزینه زیادی از مگابایت از بسته بندی داده های تلفن همراه خود را دارد. ارائه دهنده تلفن همراه شما می تواند هزینه های اضافی را از طریق بسته بندی داده های شما منتقل کند. بنابراین، ترجیحا از طریق WiFi یا WifiSpots نگاه کنید. این به شما هیچ هزینه اضافی brtag # # # # # # brtag حداقل سیستم مورد نیاز و شرایط # # # # # # brtag brtag - یک تبلت یا گوشی هوشمند با حداقل آندروید 4.0 یا بالاتر brtag # # # # - برنامه Ziggo GO کند دستگاه های روت شده آندروید brtag # # # # پشتیبانی نمی کند - برنامه نیاز به زمان صحیح را در دستگاه خود تنظیم کرده است زیرا در غیر این صورت جریان ویدیویی کار نمی کند.
- با وارد شدن به برنامه Ziggo GO که اعلام کرده اید که به خط مشی رازداری و شرایط استفاده ما خوانده اید و موافقت کردید. این را می توان در برنامه پیدا کرد. برای جریان با Chromecast شما باید حداقل Android 4.1 یا بالاتر بر روی تلفنهای هوشمند یا رایانه لوحی خود داشته باشید. توجه: همیشه آخرین نسخه برنامه Ziggo GO را استفاده کنید.


تغییرات :

⁃ پیشرفت های مختلف برای بهبود ثبات و عملکرد.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 3, 2018

نسخه فعلی :

2.3.34 Prod

توسعه دهنده :

Liberty Global

حجم فایل :

78.31 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

webcaresupport@office.ziggo.nl

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد