از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Ziggo GO
Ziggo GO

دانلود Ziggo GO 2.3.37 Prod

  
دسته: سرگرمی
توسط: Liberty Global
31279
رده سنی: Parental guidance

تلویزیون خود را از هر صفحه بسازید کجا و وقتی می خواهید

در کنار هم در نیمکت، در قطار در محل کار یا در تراس فرانسه: با Ziggo GO تلویزیون را از هر صفحه ای می سازید. از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی: تلویزیون شما با شما سفر می کند. هر زمان و هر کجا که بخواهید، تلویزیون را تماشا می کنید. یا بعدا با Ziggo Replay. و با تعداد زیادی فیلم و سری از بسته فیلم و سری (XL) شما.

در خانه در هر صفحه

Ziggo GO احساس می کند در همه جا در خانه است. برنامه را بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود دانلود کنید. یا از طریق Chromecast به تلویزیون خود پخش کنید. به طور خلاصه: نگاهی به آنچه می خواهید، هر کجا که می خواهید. صفحه دوم، سوم یا چهارم در خانه مناسب است.

همه جا نگاه کن زنده یا بعدا روشن و آفلاین

در اتاق زیر شیروانی در خانه شما. یا در اردوگاه جایی در اتحادیه اروپا. کجا هستید مهم نیست شما تماشای تلویزیون زنده با Ziggo GO را تماشا کنید. یا بعدا، از طریق Ziggo Replay. و همچنین شما فیلم ها و سری های خود را تماشا کنید. بدون فای یا خارج از اروپا پرواز می کنید؟ قبل از اینکه به جایی بروید، فیلم و سری مورد علاقه خود را دانلود کنید. و به صورت آفلاین نگاه کنید در ماشین، قطار یا بالا در هوا.

برای همه همیشه

همه مشتریان ما با یک بسته تلویزیون Ziggo GO را دریافت می کنند. استاندارد، بدون هزینه اضافی. همه شما نیاز به اعتبار خود را از حساب Ziggo من است. شما برنامه هایی را که در اشتراک شما در حال حرکت هستند یا در صفحه دوم خود تماشا می کنید. لذت بردن از Ziggo GO است.

این کار چگونه انجام می شود

ثبت نام برای تلویزیون از طریق Ziggo GO با حساب کاربری من Ziggo. برنامه Ziggo GO را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود دانلود کنید و وارد شوید موفقیت شما به طور مستقیم تلویزیون را تماشا می کنید. زندگی کن به عقب نگاه کن یا مانند چیزی دیگری احساس کنید: راهنمای تلویزیون را در برنامه بررسی کنید. بنابراین همه چیز را در دست دارید. تماشای تلویزیون روی لپ تاپ شما نیز ممکن است: ziggogo.tv را در مرورگر خود قرار دهید و آنجا بروید. از حالا به بعد، تلویزیون شما به سادگی مکان شما را در همه جا در اتحادیه اروپا تماشا می کند.

علاوه بر راهنمای تلویزیونی دستی، تلویزیون زنده، تماشای مجدد از طریق Ziggo Replay و تماشای پیشنهاد در Movies & Series (XL)، می توانید با Ziggo GO حتی بیشتر کار کنید:

- لیست کانال های مورد علاقه خود را ایجاد کنید و خودتان را تعیین کنید.
- یادآوری را تنظیم کنید و برنامه مورد علاقه خود را هرگز از دست ندهید.
- لیست پخش خود را با برنامه ها، فیلم ها و سری های مورد علاقه خود ایجاد کنید.
- آیا شما Ziggo Mediabox XL دارید؟ سپس با Ziggo GO شما همچنین می توانید ضبط های خود را از راه دور برنامه ریزی کرده یا از گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود به عنوان یک کنترل از راه دور مجازی استفاده کنید.

توجه: تماشای تلویزیون از طریق 3G یا 4G هزینه زیادی از MBs را از بسته نرم افزاری تلفن همراه خود هزینه می کند. ارائه دهنده تلفن همراه شما می تواند هزینه های اضافی را از طریق بسته بندی داده های شما منتقل کند. بنابراین، ترجیحا از طریق WiFi یا WifiSpots نگاه کنید. این به شما چیزی اضافی نمی دهد.

الزامات و شرایط حداقل

- یک تبلت یا گوشی هوشمند با حداقل Android 4.3 یا بالاتر
- برنامه Ziggo GO از دستگاه های آندروید ریشه پشتیبانی نمی کند
- برنامه نیاز به زمان صحیح را در دستگاه خود تنظیم کرده است، در غیر این صورت جریان ویدئو کار نخواهد کرد.
- برای جریان با Chromecast شما باید حداقل در Android 4.3 یا بالاتر بر روی گوشی های هوشمند یا رایانه لوحی خود داشته باشید.

توجه: همیشه آخرین نسخه برنامه Ziggo GO را استفاده کنید.


تغییرات :

⁃ پیشرفت های مختلف برای بهبود ثبات و عملکرد.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 25, 2018

نسخه فعلی :

2.3.37 Prod

توسعه دهنده :

Liberty Global

حجم فایل :

78.81 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

webcaresupport@office.ziggo.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد