Quad Stunt Bike Mania

دانلود آخرین نسخه
Quad Stunt Bike Mania
Quad Stunt Bike Mania
Quad Stunt Bike Mania
Quad Stunt Bike Mania یک بازی چهار سواری دوچرخه سواری است. این چهار شکارچی دوچرخه شیدایی بازی شبیه ساز در مورد سوار دوچرخه چهار و یکی از بهترین بازی چهار مسابقه دوچرخه مسابقه در سال 2019 است. فراموش کرده ام تمام دیگر Quad دوچرخه بازی شیرین کاری و بازی این quad دوچرخه سواری شیدایی مسابقه شیدایی که همراه با نه تنها سرگرم کننده است، بلکه با هیجان مهارت های دوچرخه سواری Quad خود را در مسابقات مسابقه دوچرخه سواری نشان دهید که در آن شما چندین وظیفه عجیب و غریب دوچرخه های شدید در محیط پویای شهر، در بالای تپه ها و از طریق جنگل ارائه می شود.

اجازه دهید این بازی شبیه ساز دوچرخه چهار نفره به شما کمک کند علاقه خود را برای چهار مسابقه دوچرخه سواری کشف کنید. انجام برخی از stunts quad bike فوق العاده عالی و بدون هیچ ترس. فقط این دوچرخه سواری مسابقه بازی های خارج از جاده اجرا کنید و دوچرخه چهار نفره مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را به تپه ها، کوه ها که در آن شما می توانید دوچرخه چهار خود را لغزش و می تواند سقوط یا می تواند مواجهه با حوادث وحشتناکی است. این بازی سه بعدی شبیه ساز دوچرخه سواری شما تجربه ای برای رانندگی یک دوچرخه چهارگانه در محیط های همه جانبه و دشوار ارائه می دهد.

این شبیه ساز چهارچوب دوچرخه سواری مهارت های رانندگی خود را تست می کند و برخی از گرافیک های 3D شگفت انگیز، رانندگی چند دوچرخه فوق العاده چهار درجه در کوه های خطرناک کنار جاده ها، انجام برخی از مهارت های دوچرخه سواری چهارگانه در حالی که تکمیل وظایف داده شده در دست شما و تکمیل سطوح. مهارت های خود را در سطوح آسان به سختی که شما را در آزمون قرار می دهد نشان دهید و برخی مهارت های سوارکاری دوچرخه سواری چهارگانه نیاز به کنترل دوچرخه های چهارگانه را دارند بدون توفنده.

این بازی دوچرخه سواری مسابقه ای بی نظیر دارای برخی از خطرناکترین آهنگ ها است اما هنوز هم چالش اصلی شما این است که در برابر مخالفان دیگر با مهارت های دوچرخه سواری چهارگانه برنده شوید. برخی از این آهنگ ها روی حیله و تزویر هستند و می توانند باعث از دست دادن کنترل دوچرخه چهارگانه شوند، پس مراقب باشید. سوارکار دوچرخه سواری خوب می تواند هودل ها را منتقل کند یا شما می توانید آن را برای عبور از موانع تضعیف کنید. چالش هایی وجود دارد که شما باید سریعتر رانندگی کنید تا رانندگی غیرممکن را رد کنید. در حین دستیابی به پیروزی، برخی از شگفت انگیز ترین های دوچرخه سواری را انجام دهید.

این شبیه ساز دوچرخه سواری چهارگانه فوق العاده شما را دیوانه رانندگی می کند و بهترین شانس را برای موفقیت در رانندگی چهارچوب دوچرخه خود را با موفقیت انجام می دهد. لذت بردن از شبیه ساز ترین بازی دوچرخه واقع بینانه با چالش های عبور از موانع و تکمیل سطح در دست. شما قصد دارید دوچرخه های مورد علاقه خود را در رشته های گل آلود، کوه ها، جاده های خارج از جاده، مسیرهای کوهی برف، آهنگ های زایگ زاگ، رزین ها و سایر آهنگ هایی که برای انجام و پیروزی در آن مسابقه هستند را به چالش بکشید. بهترین کارهایی را که می توانید از این دسته ها انجام دهید را انجام دهید و نام خود را در فهرست قهرمانان قرار دهید.

چهار ویژگی دوچرخه شبیه ساز ویژگی های بازی:

• 3D گرافیک شگفت انگیز
• کنترل ساده و صاف بازی
• سطح چالش برای بیکر
• دوچرخه های چندگانه چهار در مسیرهای خطرناک خارج از جاده ها
• کنترل های واقع گرایانه برای رانندگی شیرین کاری و مسابقه
دانلود Quad Stunt Bike Mania نسخه 1.0.1
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید