The Pause Challenge

دانلود آخرین نسخه
The Pause Challenge
The Pause Challenge
The Pause Challenge
The Pause Challenge
این بازی برای همه دوستداران چالش ایجاد شده است، مخصوصا برای افرادی که دوست داشتنی جدید مرسوم، The Challenge Pause Challenge است.

چالش مکث در نهایت اینجاست. در حال حاضر با دوستان خود بازی کنید که چالشی جدید است که یوتیوب را در بر می گیرد. در این شبیه ساز شما می توانید دوستان خود را با کشیدن آنها در هر زمان که روی کنترل ضربه بزنید، به چالش بکشید. با دوستان و خانواده خود استفاده کنید.

این بازی با داشتن لمس دکمه لجن و گوش دادن به دوستانتان شکایت می کند که شما واقعا آنها را متوقف کنید. آنها فقط می توانند شما را متوقف کنند اگر از همان کنترل استفاده می کنند.

چگونه بازی کنیم؟
یک کنترل تلویزیون روی صفحه نمایش ظاهر می شود، سپس دوستانی را که می خواهید مکث کنید را پیدا کنید و روی دکمه مکث ضربه بزنید. اگر او موافقت کند و چالش را قبول کند، نمیتواند حرکت کند و شما می توانید هرچیزی را که میخواهید او را مانند تلفن خود ببرید، انجام ندهید، او نمیتواند کاری انجام دهد، زیرا در واقع مکث است. شما همچنین می توانید از کلید رمز عبور برای پیدا کردن آنچه که باید انجام دهید زمانی که دوست شما مکث است.

مکث و بازی
شما فرصتی برای متوقف کردن دوست خود دارید وقتی که او یک لجن رضایت بخش را انجام می دهد شما حتی می توانید لجن را ایجاد کنید در عین حال او متوقف شده است! مهم این است که سعی نکنید بگویم وای! لطفا این چالش را با چالش بوسه ترکیب نکنید زیرا حتی این شبیه ساز برای همه سنین مناسب است، حتی برای بچه ها در مدرسه هیولا، ما توصیه نمی کنیم که از چالش ها سوء استفاده کنیم؛ چرا که ما توصیه می کنیم که منصفانه بازی کنید، در نهایت، شما قادر خواهید بود برای شبیه سازی youtubers مورد علاقه خود را و یا بازی با sis خود را در مقابل برادر و غیره ..

مثال استفاده:
شما وارد خانه می شوید و خواهر شما بازی های مورد علاقه او را بازی می کند. سپس از کنترل استفاده کنید تا او را متوقف کنید، زمانی که او چالش را قبول می کند می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی می تواند یا نمی تواند انجام دهد، مثلا می توانید تعیین کنید که او نمی تواند در حالی که در حال مکث است، خندید، سعی نکنید خنده بگیرید یا شما از دست دادن یا شما می توانید از او بخواهید که صورت دو طرف را انجام دهد.
به یاد داشته باشید، بازی عادلانه است و شما می توانید تعداد زیادی از خنده!
دانلود The Pause Challenge نسخه 1.3
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید