Dawn of the Breakers

دانلود آخرین نسخه
Dawn of the Breakers
Dawn of the Breakers
Dawn of the Breakers
Dawn of the Breakers
Dawn of the Breakers
قدم به کفش دانش آموز دبیرستانی در ژاپن مدرن، که در آن موجودات مرموز به نام Ghouls جنگ علیه بشریت را بر عهده دارند. تبدیل شدن به یک عضو از ابرقهرمان واحد، Breakers، و برای جلوگیری از این تهدید یک بار و برای همه در این اعتیاد آور عمل 3D!

یک سفر غیر قابل پیش بینی
Dawn of Breakers یک بازی اکشن الهام گرفته از انیمه ساخته شده در سراسر یک مبارزات تک نفره گسترده ای است که در آن شما در برابر انواع دشمنان، اعم از خائنانی فوق العاده قوی، به هیولاهای عظیم و واقعا ترسناک. متحدین جدید خود را ایجاد و کشف توطئه های خیانت به عنوان شما را از طریق سناریوی اصلی پیشرفت!

سفارشی گسترده
از یک لیست بزرگ از قهرمانان انتخاب کنید، هر کدام با توانایی های منحصر به فرد خود و سبک های بازی. آنها را به قهرمانان بسپارید، آنها باید از طریق بیدار شدن ویژگی های پنهان خودشان باشند.
باز کردن آنها را با تجهیزات برای باز کردن پتانسیل خود را بیشتر!

بازی های متقابل
قهرمانان سفارشی خود را به حالت تعاونی ببرید، اجازه می دهد تا حداکثر 3 بازیکن برای تست ذره خود را در برابر برخی از سخت ترین دشمنان در این بازی.

مبارزه برای شکوه
اگر برای هیجان ها زندگی می کنید، یک چالش بزرگتر در انتظار است! شرکت در Deathmatch گروهی با رتبه بندی رقابتی که در آن دو تیم از 3 بازیکن در برابر یکدیگر قرار دارند. آیا می خواهید یک روش مستقیم تر از تست مهارت های خود را؟ خودتان را به یکی در یک دوئل سوق دهید!
تعییرات :
نماد برنامه را تغییر داد.
دانلود Dawn of the Breakers نسخه 1.0.11
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید