Free Antivirus Plus

دانلود آخرین نسخه
Free Antivirus Plus
Free Antivirus Plus
Free Antivirus Plus
Free Antivirus Plus
Free Antivirus Plus
Free Antivirus Plus یک برنامه رایگان آنتی ویروس است که عمیقا دستگاه شما را برای تهدیدات امنیتی تلفن همراه اسکن می کند و تلفن Android شما را از ویروس، نرم افزارهای مخرب، ابزارهای تبلیغاتی و جاسوسی محافظت می کند.

Free Antivirus Plus آنتی ویروس حرفه ای را برای سرویس های اندرویدی و امنیتی تلفن شامل حفاظت در برابر زمان واقعی، قفل برنامه، امنیت WiFi، Cooler CPU، Battery Saver فراهم می کند. با ارائه خدمات امنیتی قدرتمند، فضای ذخیره سازی خود را آزاد می کند و امنیت تلفن شما را افزایش می دهد.

نکات برجسته آنتی ویروس اصلی Internet Security برای آندروید:

✔ حفاظت از زمان واقعی
Free Antivirus Plus for Android ارائه محافظت در زمان واقعی با آنتی ویروس، دقیقا ویروس اسکن و حذف ویروس برای آندروید است. برنامه های امنیتی قابل اعتماد همیشه محافظت از حریم خصوصی داده ها را ذخیره می کنند.

✔ برنامه خود را با رمز عبور و قفل الگو قفل کنید
ویژگی برنامه AppLock به راحتی می توانید فیس بوک، واتساپ، گالری، مسنجر، اسنپ چت، نمایش مشخصات عمومی، جیمیل، Musical.ly، Clash Royale و هر برنامه و بازی را انتخاب کنید. جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و محافظت از حریم خصوصی.
رایگان آنتی ویروس پلاس مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند به برنامه های خصوصی شما دسترسی پیدا کند.

✔ Battery Saver: وضعیت مصرف باتری را تحلیل کنید. خمیر شما، شما مدیریت می کنید!
آنتی ویروس رایگان Plus می تواند عمر باتری را افزایش دهد. MAX Security-Antivirus Software می تواند برنامه های قدرت تخلیه را تشخیص دهد و آنها را متوقف کند.
این می تواند وضعیت مصرف باتری هر برنامه در تلفن هوشمند خود را تجزیه و تحلیل کند.

✔CPU کولر: تجزیه و تحلیل استفاده از پردازنده و خاموش کردن برنامه های بیش از حد گرم!
استاد برای خنک کردن دمای گوشی و صرفه جویی در مصرف برق. تمیز، امنیت تجزیه و تحلیل استفاده از پردازنده به صورت پویا، برنامه های بیش از حد را تشخیص می دهد و به شما کمک می کند تا آنها را بلافاصله خنک نگه داشتن گوشی خود و جلوگیری از افزایش دمای گوشی.

✔ ویروس اسکن و حذف ویروس برای آندروید
آنتی ویروس برای گوشی های آندروید اسکن سیستم عمیق / سیستم تمیز و حذف ویروس ها و تهدیدات. به عنوان برنامه آنتی ویروس و نگهبان امنیتی تلفن همراه، حفاظت از ویروس باعث می شود تلفن امن تر است.

✔ امنیت Wi-Fi
تشخیص فای جاسوسی، تست سرعت فای، Super Speed ​​Security به شما نشان می دهد که چگونه بسیاری از دستگاه ها پهنای باند خود را به اشتراک می گذارند، با این کار می توانید ببینید که فای جاسوسی چیست، تمام صفحه جاسوسی توسط صفحه مدیریت روتر خود را حذف کنید تا WiFi شما را سریع و سریع کند.

تجربه کاربر بهتر
به عنوان بهترین آنتی ویروس، Free Antivirus Plus خدمات دقیق تر و محلی تر ارائه می دهد که هدف آن بهبود تجربه کاربر است. ما به شدت به حریم خصوصی و امنیت کاربران احترام می گذاریم. ما می خواهیم کاربران خود را اطمینان دهیم که مسئله قبلا حل شده است. ما از همه کاربران به خاطر محافظت از دستگاه های اندرویدی خود با نرم افزار خود، اطمینان کامل به ایمنی و امنیت داده ها را داریم.
دانلود Free Antivirus Plus نسخه 10.01
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید