Temple Princess Lost Oz Run

دانلود آخرین نسخه
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
Temple Princess Lost Oz Run
غیر ممکن است معبد اعتیاد آور دونده - شاهزاده خانم منجمد اوز ریدر در حال حاضر برای آندروید! همه دوستان شما آن را بازی می کنند - آیا می توانید نمرات بالا خود را ضرب و شتم و زنده ماندن از حمله موجود نهایی معبد ؟!


خوش آمدید به آخرین معبد یخ زده بی پایان شاهزاده خانم جنگل اجرا بازی بسته بندی شده است! شما بعد از بازی پرنسس پرنسس پرنسس پر از سرگرم کننده با گرافیک برف سقوط، کنترل صاف شاهزاده خانم شیرین معبد در حال اجرا و هیجان معبد جنگل وحشت وحشت! آیا شما آنچه را که برای زنده ماندن در معبد وحشی جنگل وحشی اجرا می کنید؟ جمع آوری جعبه سحر و جادو و ماموریت های کامل را در حالی که اجتناب از سقوط خندق و یا غلبه بر ستون شکسته در جنگل وحشت.

سعی کنید سریعتر در فرار از دست رفته شاهزاده خانم فرش که شما در جنگل وحشت آزاد اجرای. راهنمای شاهزاده خانم برای جمع آوری تمام جعبه سحر و جادو، پول نقد و طلا برای کشف محیط جزیره مرموز در این بازی فانتزی شاهزاده خانم دیوانه معبد. شاهزاده خانم یخ زده در جنگل از دست رفته خواهد شد صورت ناگهانی ترس و خطر، بالا بردن حملات سنگ قبر و فلش خصمانه. پرنسس برف نهایی اجرا و پرش بیش از آهنگ های ترسناک مرموز و یا فرار از اژدها هیولا. آیا می توانید به جزیره شاهزاده خانم نهایی کمک کنید برای زنده ماندن و سعی کنید در سایه عجله نهایی در شاهزاده خانم دزدان دریایی فراموش نکنید؟

دانلود رایگان اقدام بسته بندی شده معبد frozen OZ نهایی اجرا کمیک بازی 2019! اجرای سریع برای جمع آوری طلا پس از دزدیدن در معبد بی پایان بازی جنگل، سرعت معبد فرار شاهزاده خانم تاریک جنگل اجرا! عجله پس از قلعه پیکسل معبد هیولا و بازگشت طلا خود را! معبد دختر برف نهایی اجرای است آسان استاد اما بسیار سرگرم کننده بازی کریسمس سرگرم کننده بر روی معبد بسیار سرگرم کننده است. شاهزاده با خطر و فرار از اژدها هیولا و معبد چرک منجمد در وحشت اجرا 2018.


معبد بی پایان منجمد نهایی جنگل اجرای بازی ویژگی ها:

- شاهزاده خانم غیر ممکن شاهزاده یخ منجمد
- شیب به حرکت و کش رفتن به پرش
- گیم پلی صاف و چالش برانگیز
- ترسناک و هیولا برای تلفن های موبایل خطر
- جمع آوری سحر و جادو
- کامل از سرگرم کننده و ماجراجویی!
- فرار از پیچ و خم تاریک
- روح بی پایان روح طلایی
- بازیکنان بیشتری برای باز کردن
- معبد سرعت شگفت انگیز در طول اجرای سریع، اجرای نهایی در جنگل را از دست داد
تعییرات :
اشکالات ثابت
- بهبود یافته بازی
- بهبود محیط زیست
دانلود Temple Princess Lost Oz Run نسخه 1.0.2
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید