Buzzer Answer Button

دانلود آخرین نسخه
Buzzer Answer Button
Buzzer Answer Button
Buzzer Answer Button
Buzzer Answer Button
زبانه پاسخ دکمه درست یا غلط؟

در این برنامه شما باید دکمه های برنامه را با توجه به پاسخ playmate خود فشار دهید: در صورتی که پاسخ نادرست باشد، شما باید دکمه اشتباه را فشار دهید و صدای اشتباه صدا؛ اگر پاسخ درست باشد، باید دکمه Correct را برای شنیدن صدا موفقیت آمیز فشار دهید. این تعاملی و اعتیاد آور است!

کارکرد

عملیات این برنامه می تواند چندگانه و متنوع باشد، آن فقط به تخیل، خلاقیت، اصالت و توانایی ساخت بازی ها بستگی دارد. بگذارید نمونه هایی را به شما بدهم


- یک بازی سوالات و پاسخ ها را پیدا کنید یا یکی از بازار را انتخاب کنید. بازی برای پاسخ به سوالات در میان شما و ... استفاده از دکمه پاسخ زنگ برای دادن هیجان و اشتیاق به بازی زمانی که کسی بازدید و یا پاسخ به یک سوال اشتباه است!


- شبیه به مورد قبلی، اختراع یا یک بازی از mime، رقص، آواز، نقاشی و غیره را انتخاب کنید یک سیستم برای نام قضات که ارزش نتیجه را انتخاب کرده اند را انتخاب کنید و ... از دکمه پاسخ Buzzer برای نشان دادن اینکه آیا این کار را درست انجام داد یا خیر، را انتخاب کنید! اگر آنها به دور بعدی بروند یا نه! هیجان را به بازی با این برنامه عالی تحویل دهید!

هنگامی که یک دکمه پاسخ Buzzer را در یک لحظه شروع میکنید، صدای زنگ قدرتمند و واقع بینانه را در اختیار شما قرار می دهد. دکمه های پاسخ زنگ را با فشار دادن یک دکمه.

زبانه پاسخ دکمه های طراحی شده است به ساده، فقط دکمه ها را فشار دهید! دکمه پاسخ صدا Buzzer دکمه صدا می تواند هر چیزی سرگرم کننده تر زمانی که شما خسته هستید. شما می توانید هر بازیی که اختراع می کنید با دوستان و خانواده خود بازی کنید!

دکمه های پاسخ زنگ هشدار:

- گرافیک اطلاعات پاسخ گوی زنگی
- جلوه صوتی با حجم بالا.
- شبیه ساز واقعی را فشار دهید.
- بسیار سرگرم کننده است
- آسان برای استفاده و رابط کاربر ساده.
- این نرم افزار کاملا رایگان است

برنامه Button پاسخ Buzzer مخصوصا برای اهداف سرگرمی ایجاد شده است. از آن لذت ببرید و لذت ببرید!
تعییرات :
خطاهای ثابت شده. NO BLACK SCREEN
طراحی بهبود یافته بسیار ساده است.
دکمه پاسخ زنگ جدید.
درست یا غلط املایی
دانلود Buzzer Answer Button نسخه 114.0
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید