Free Security Plus

دانلود آخرین نسخه
Free Security Plus
Free Security Plus
Free Security Plus
Free Security Plus
Free Security Plus
Free Security Plus، بهینه ساز Android همه در یک، Security gurus معرفی کرده است که تشخیص هوشمند است که می تواند وضعیت گوشی شما را در زمان واقعی تشخیص دهد، از جمله آنتی ویروس، جمع آوری زباله و شتاب تلفن (شارژر باتری و کولرهای CPU). با استفاده از Free Security Plus می توانید تلفن خود را تمیز کنید.

توابع کلیدی Free Security Plus for Android:

✔ حفاظت از زمان واقعی
Free Security Plus for Android ارائه محافظت در زمان واقعی با آنتی ویروس، دقیقا ویروس اسکن و حذف ویروس برای اندیشه است. برنامه های امنیتی قابل اعتماد همیشه محافظت از حریم خصوصی داده ها را ذخیره می کنند.

✔ آیکون قفل
عکس ها و پیام های خود را از چشم انداز های عجیب و غریب قفل کنید و دیگر کاربران از Appock و برنامه های ناخواسته بر روی دستگاه خود جلوگیری کنند.

✔ Battery Saver: وضعیت مصرف باتری را تحلیل کنید. خمیر شما، شما مدیریت می کنید!
Free Plus Plus می تواند عمر باتری را افزایش دهد. MAX Security-Antivirus Software می تواند برنامه های قدرت تخلیه را تشخیص دهد و آنها را متوقف کند.
این می تواند وضعیت مصرف باتری هر برنامه در تلفن هوشمند خود را تجزیه و تحلیل کند.

✔ ویروس اسکن و حذف ویروس برای آندروید
آنتی ویروس برای گوشی های آندروید اسکن سیستم عمیق / سیستم تمیز و حذف ویروس ها و تهدیدات. به عنوان برنامه آنتی ویروس و نگهبان امنیتی تلفن همراه، حفاظت از ویروس باعث می شود تلفن امن تر است.
تهدیدات شناسایی شده به قرنطینه منتقل می شوند که از آن فایل ها و برنامه های جداگانه می توانند در صورت نیاز بازگردانده شوند.

✔ اسکن
اسکن های هوشمند به شما این امکان را می دهد که تمام برنامه های در حال اجرا، حافظه کش، سابقه شخصی و فایل های APK استفاده نشده را پاک کنید.
اسکن عمیق به شما اجازه می دهد تا فایل های ناخواسته، فایل های بزرگ و سایر فایل ها را پاک کنید.
تمام تمیز کردن در برخی از لمس به شما کمک می کند ذخیره سازی کافی برای نگهداری تصاویر، ویدئو و برنامه های کاربردی داشته باشید.

✔ رابط کاربری
تمرکز امنیتی AMC همواره بر روی سادگی و کاربر پسند بودن بوده است. همانطور که مواد جدید طراحی شده است، ساختار شیک و شیرین آن را خواهید یافت.

✔ امنیت گارد
برای فعال کردن امنیت wi-fi به شما یادآوری می شود، می توانید از رمزنگاری wi-fi، ARP تقلب و حتی MITM استفاده کنید. اهمیت تجهیزات مورد بررسی قرار گرفت و توصیه های ناامن ساخته شد.

تجربه کاربر بهتر
به عنوان بهترین نرم افزار آنتی ویروس در دسترس، Free Security Plus خدمات دقیق تر و محلی را با هدف بهبود تجربه کاربر ارائه می دهد. ما به حریم خصوصی و امنیت کاربران ما احترام می گذاریم. ما می خواهیم کاربران خود را اطمینان دهیم که این مسئله حل شده است. ما از همه کاربران خواسته ایم تا همچنان از نرم افزار خود برای محافظت از دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنند و به امنیت و ایمنی داده هایشان اعتماد کامل داشته باشند.
دانلود Free Security Plus نسخه 10.01
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید