Max Antivirus

دانلود آخرین نسخه
Max Antivirus
Max Antivirus
Max Antivirus
Max Antivirus
Max Antivirus
Max Antivirus، بهینه ساز بهینه سازی همه در یک، تقویت کننده حافظه و برنامه آنتی ویروس است که برنامه های پس زمینه خود را بهینه می کند، فضای حافظه را مدیریت می کند، فایل های ناخواسته را پاک می کند، در حالی که دستگاه شما را از ویروس محافظت می کند. با استفاده از Max Antivirus می توانید گوشی خود را تمیز کنید.

توابع کلیدی Max Antivirus برای آندروید:

✔ حفاظت از زمان واقعی
Max Antivirus for Android ارائه محافظت در برابر زمان واقعی با آنتی ویروس، دقیقا ویروس اسکن و حذف ویروس برای آندروید است. برنامه های امنیتی قابل اعتماد همیشه محافظت از حریم خصوصی داده ها را ذخیره می کنند.

✔ آیکون قفل
عکس ها و پیام های خود را از چشم انداز های عجیب و غریب قفل کنید و دیگر کاربران از Appock و برنامه های ناخواسته بر روی دستگاه خود جلوگیری کنند.

✔ Battery Saver: وضعیت مصرف باتری را تحلیل کنید. خمیر شما، شما مدیریت می کنید!
Max Antivirus می تواند عمر باتری را افزایش دهد. MAX Security-Antivirus Software می تواند برنامه های قدرت تخلیه را تشخیص دهد و آنها را متوقف کند.
این می تواند وضعیت مصرف باتری هر برنامه در تلفن هوشمند خود را تجزیه و تحلیل کند.

✔CPU کولر: تجزیه و تحلیل استفاده از پردازنده و خاموش کردن برنامه های بیش از حد گرم!
استاد برای خنک کردن دمای گوشی و صرفه جویی در مصرف برق. تمیز، امنیت تجزیه و تحلیل استفاده از پردازنده به صورت پویا، برنامه های بیش از حد را تشخیص می دهد و به شما کمک می کند تا آنها را بلافاصله خنک نگه داشتن گوشی خود و جلوگیری از افزایش دمای گوشی.

✔ ویروس اسکن و حذف ویروس برای آندروید
آنتی ویروس برای گوشی های آندروید اسکن سیستم عمیق / سیستم تمیز و حذف ویروس ها و تهدیدات. به عنوان برنامه آنتی ویروس و نگهبان امنیتی تلفن همراه، حفاظت از ویروس باعث می شود تلفن امن تر است.
تهدیدات شناسایی شده به قرنطینه منتقل می شوند که از آن فایل ها و برنامه های جداگانه می توانند در صورت نیاز بازگردانده شوند.

✔ امنیت Wi-Fi
تشخیص فای جاسوسی، تست سرعت فای، Super Speed ​​Security به شما نشان می دهد که چگونه بسیاری از دستگاه ها پهنای باند خود را به اشتراک می گذارند، با این کار می توانید ببینید که فای جاسوسی چیست، تمام صفحه جاسوسی توسط صفحه مدیریت روتر خود را حذف کنید تا WiFi شما را سریع و سریع کند.

✔ سریع یا کامل فایل سیستم اسکن
حداکثر آنتی ویروس اسکن فایل های سیستم در زمان واقعی هر زمان که تلاش برای ذخیره فایل ها و برنامه های کاربردی در حافظه دستگاه ساخته شده است.

تجربه کاربر بهتر
Max Antivirus به عنوان بهترین آنتی ویروس فراهم می کند خدمات دقیق تر، محلی تر، که در خدمت هدف برای بهبود تجربه کاربر است. ما به شدت به حریم خصوصی و امنیت کاربران احترام می گذاریم. ما می خواهیم کاربران خود را اطمینان دهیم که مسئله قبلا حل شده است. ما از همه کاربران به خاطر محافظت از دستگاه های اندرویدی خود با نرم افزار خود، اطمینان کامل به ایمنی و امنیت داده ها را داریم.


محافظت از دستگاه تلفن همراه خود را با Max Antivirus، یک برنامه امنیتی رایگان طراحی شده برای محافظت از گوشی آندروید خود را در برابر آخرین ویروس ها، بدافزارها، آسیب پذیری های سیستم و خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی. پاک کننده فوق العاده همچنین پاک کردن حافظه های مخفی و فایل های ناخواسته را از سیستم شما، فضای ذخیره سازی موجود در کارت SD را افزایش می دهد. این باید یک مدافع امنیتی باشد.
دانلود Max Antivirus نسخه 10001
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید