از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Busy Road - Drive & Drift
Busy Road - Drive & Drift

دانلود بازی Busy Road - Drive & Drift 1.0.6

  
3
رده سنی: Rated for 3+

همانطور که می توانید بر روی ماشین خود را در آهنگ های دشوار به عنوان فاصله زیادی پوشش دهید. اجتناب از برخورد اتومبیل با وسایل نقلیه آینده. ساده اما اعتیاد آور بازی فوق العاده گاه به گاه شلوغ Busy -Drive & Drift در اینجا است. این بازی پارکینگ پیشرو در سال 2019 با گیم پلی چالش برانگیز با سبک متفاوت و منحصر به فرد پر شده است. تبدیل شدن به یک راننده نهایی و رانندگی ماشین خود را در آهنگ های غیر ممکن است. شما مسابقه ماشین رانندگی wreckfest با تصادف ماشین و سر و صدا ماشین در این بازی ترسناک مسابقه تجربه.


آیا برای چالش آماده ای؟ در حال حاضر رانندگی خودرو و مسابقه سرگرم کننده تر شده است. نشستن و لذت بردن از جدید جاده Busy -Drive و رانندگی بازی شیرین کاری ماشین از 2019. ما ارائه می دهیم گیم پلی جالب با گرافیک بهتر و محیط رانندگی ماشین. شروع به رانندگی در ماشین منحصر به فرد و یا هرگز قبل از دیدن در جاده آسفالت. سرعت فوق العاده و سرگرم کننده مسابقه فوق العاده همه چیز اینجاست در این بازی.

رانندگی ماشین خود را بر روی مسیر بی پایان و جلوگیری از برخورد با اتومبیل های دیگر، کامیون ها، جیپ ها. این بازی درایور بالا دارای تعداد زیادی از انتخاب ماشین است. شما می توانید ماشین مسابقه، ماشین پلیس، ماشین عضلانی و بسیاری دیگر را انتخاب کنید. رانندگی ماشین پلیس و روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا ماشینتان را از چپ به راست بچرخانید. چقدر می توانید با این رانندگی ماشین شگفت انگیز رو بروید؟ جاده اشغال شده - درایو و رانش
یک بازی رانندگی یک شیر است که برای یادگیری و پر کردن چالش های جدید ساده است.


ویژگی های هیجان انگیز رانش جاده مشغول و درایو

• جاده بی پایان و آهنگ
• آسان برای بازی گیم پلی به چالش کشیدن
• کسب سکه برای باز کردن اتومبیل
• HD گرافیک و جلوه های صوتی
• وسایل نقلیه شگفت انگیز و بسیاری از سرگرم کننده


تغییرات :

چند زلزله حل شدتعداد دانلود :

5,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 4, 2019

نسخه فعلی :

1.0.6

توسعه دهنده :

Titan Game Productions

حجم فایل :

36 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

mobileapps7865@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد