از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Bank Robbery Crime LA Police
Bank Robbery Crime LA Police

دانلود بازی Bank Robbery Crime LA Police 2.7

  
دسته: اکشن
28185
رده سنی: Mature 17+

Robbery Crime Police LA Police جدیدترین بازی FPS است که به نظر می رسد بسیار جذاب است. پلیس لس آنجلس در هشدار زیاد برای سرقت چندین مدرسه سرقت بانک و سرقت برنامه ریزی شده در شهر. گروه حیله گری بانک های شهرستان را به سرقت پول و ایجاد دروازه با الماس Heist. هیچ وقت برای دستگیری دزدان پلیس اجازه ندهید که آنها شهر فراری باشند.

بخش کنترل جرم نمی خواهد که پلیس برای بازی سرقت بازداشت شود. بازی پلیس نهایی در برابر تعقیب جنایات برنامه ریزی شده. زندان گمشده و از زندان فرار می کند و در حال حاضر آنها سرقت از غارتگران است. از بین بردن ترس و افسر پلیس شجاعانه در بازی سرقت دلخواه بانوان مبارزه می کند. پارامترهای صحنه جرم محکم برای دستگیری بانک های دزدان دریایی و ارتقاء به عنوان رتبه های پلیس پلیس. اسکنر پلیس برای ایستگاه راه آهن و بانک های تحت حمله به شما هشدار می دهد. وضعیت خصمانه و آزاد کردن همه گروگان ها از زندان تروریست ها را آزاد کنید. اقدام تیراندازی رایگان تیراندازی بسته به حمله به دزد و یا دلقک ترسناک به عنوان قهرمان پلیس هوشیار. قبل از فرار از سرقت موفق، سارقان بانک را از بین ببرید. اجازه ندهید آنها پول مأموریت سرقت نهایی را سرقت کنند. آنها راهبان صندوقدار بانک را برای تأمین مسیر فرار خود از شهر به دست می آورند. گانگستر های دیگر در حال برنامه ریزی برای سرقت قفسه ها از ایستگاه مترو در شهر لس آنجلس هستند. مسافر و صندوقدار را از وضعیت خصومت آمیز با حمله به پلیس گمراه کنید. هیچ خودرویی ترقی نمی کند با آژیر پلیس این بازی FPS برای مبارزه با دزدان پیش از فرار آنها است. به عنوان پلیس در لس آنجلس استراتژی تهاجمی را برای از بین بردن سرقت برنامه ریزی شده با شما بازداشت می کند. استفاده از سلاح های سنگین برای مبارزه با گانگستر ها.

سندیکای دزد دشمن بانک را از بین ببرید و گروگان را در ایستگاه راه آهن ذخیره کنید. مبارزه با سارقین تنها راه نجات گروگان در ایستگاه مترو ایستگاه بانک است. تیرانداز پلیس باید اقدام واقعی علیه این گانگسترهای ابلهانه انجام دهد. هشدار پلیس برای کمک به یک تک تیرانداز به دلیل این نمایشگاه مبارزه با سرقت باندهای بانکی و سرقت الماس. یک مبارزه واقعی پلیس و ماموریت نجات گروگان در حال شروع به عنوان یک دزد است. پرش به این مأموریت رزمی هیجان انگیز با دامنه تیرانداز از خفا در بازی های سرقت بلوک ایستگاه مترو. آماده شدن برای بزرگترین تیراندازی سرقت بانک در لس آنجلس جرم و جنایت! لذت بردن از هیجان پلیس در گلف بازی FPS با حادثه مسلح واقعی تجربه تیراندازی پلیس. دزدان جنایتکار زندان را قطع می کنند و اکنون الماس را سرقت می کنند و تلاش می کنند تا فرار کنند. افسر اسلحه تیرانداز از خفا شما را ببرید و شروع به مبارزه با گانگستر های مسلح به سرقت الماس و بیداری کنید. نگه داشتن تعقیب دزد و نقشه مسیر فرار خود را در بازی های سرقت بلوک بانک. شکستن برنامه فرار آنها و دستگیری آنها در صحنه جرم در بازی های سرقت جنایی. مبارزه با دزدان خصمانه تنها راه نجات گروگان ها در داستان ایستگاه مترو است.

به پلیس برای انجام این ماموریت سرقت در برابر دزد دشمن و نجات گروگان ها متصل شوید. گروگان نجات در ایستگاه راه آهن. مبارزه با دزدان در این بازی سردرگم برای اولین بار.

امکانات
10 اقدام کامل بسته بندی شده و چالش برانگیز سطح گیم پلی FPS
اقدام پلیس درخشان و ماموریت های نجات گروگان ها
تیراندازی چند ضلعی
جذب جلوه های صوتی برای افزایش شجاعت
گیم پلی عالی


تغییرات :

گیم پلی بهبود یافته استتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 28, 2018

نسخه فعلی :

2.7

توسعه دهنده :

Desert Safari Studios

حجم فایل :

90.12 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

ibtesam@gameunified.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد