از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Desert Mountain Sniper Modern Shooter Combat
Desert Mountain Sniper Modern Shooter Combat

دانلود بازی Desert Mountain Sniper Modern Shooter Combat 1.4

  
دسته: اکشن
توسط: Key Stone Games
1115
رده سنی: Teen

شما یک فرمانده ارتش واقعی هستید که برای نجات شهر خود و کشتن تمام دشمنان انتخاب شده است. نشان می دهد که بهترین جنگجو تیرانداز مدرن مدرن، بهترین تیرانداز مدرن ترین هدف، و تیراد تیرانداز مستقل تیرانداز مستقل.
 دشمن ناخوشایند بد است، آنها به مناطق شهری وارد شده و هدف قرار دادن سلاح شهروندان و ارتش بی گناه است. شما تنها انتظار برای شهر هستید، یک انسانیت را نشان می دهید و با استفاده از سلاح های به روز، با دشمنان مبارزه می کنید. تبدیل شدن به یک دشمن قاتل، هدف قرار دادن مردان ارتش دشمن خطرناک با نشان دادن بهترین ارتش کماندوی تک تیرانداز مدرن. تیرانداز کریسمس کویر کوه 2018 ماموریت های مختلفی برای شما دارد تا شهروندان بی گناه و سلاح های ارتش را نجات دهید. شما با اسلحه های مختلف به روز رسانی، مبارزه با دشمنان، قدرت و قدرت تاکتیکی خود را نشان داده اید.
تیراندازهای مدرن تیراندازی رایگان بازی های تیراندازی به شما فرصتی متفاوت برای بازی چیزی متفاوت از دیگر بازی خسته کننده نوع تیراندازی بازی تیرانداز از خفا. در این بازی حادثه شما تحت قدرت شلیک پانزر و هلیکوپتر قرار خواهد گرفت. اگر مهارت های تیراندازی سریع و تیراندازی دارید، دشمنان خود را پیدا کنید. پس از پیدا کردن دشمنان خود را بلافاصله آنها را شلیک و ذخیره غیر نظامیان بی گناه. استفاده از تفنگ تیرانداز از قدرتمند به روز با بهترین بمب ها و گلوله های سریع برای تیراندازی کامل. اگر شما یک مرد کماندو مهارت است، شما می توانید تمام دشمنان را در زمان محدود با تفنگ قدرتمند تا به امروز در محیط های 3D بسیار شلیک کنید.
آیا واقعا دوست دارید بازی های تک تیرانداز آزاد FPS را دوست داشته باشید؟ سپس این بازی مدرن تیرانداز از خفا 3D برای شما بهترین بازی است. آماده برای روبرو شدن با تمام سطوح خطرناک این بازی تیرانداز مدرن مدرن باشید. شما برای تکمیل تمام ماموریت های شگفت انگیز زمان محدودی دارید. شما باید خودتان را ثابت کنید که شما یک تیرانداز مدرن 狙擊 兵 قهرمان اقدام بازی تیراندازی در بسیاری از محیط های شگفت انگیز و زیبا است. کنترل این بازی تیرانداز کویر کویر بسیار صاف و لمس است. شما یک پد لذت برای کنترل فعالیت بازیکن در این بازی دارید.

امکانات تک تیرانداز کویر کویر
بازی مدرن تیرانداز از خفا 3D. بازی FPS اکشن تیراندازی. گرافیک سه بعدی خیره کننده.
محیط های واقعی 3D. کنترل ساده و واقع گرایانه ماموریت های چالش برانگیز و جالب موسیقی جذاب و صدا. انواع مختلفی از سلاح های مدرن مدرن. فاصله برای کشتن دشمنان. دشمنان خطرناکتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 15, 2019

نسخه فعلی :

1.4

توسعه دهنده :

Key Stone Games

حجم فایل :

48.12 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

ksgamingzone@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد