از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Tron Bike Stunt Transform Car Driving Simulator
Tron Bike Stunt Transform Car Driving Simulator

دانلود Tron Bike Stunt Transform Car Driving Simulator 1.1

  
دسته: سرگرمی
782
رده سنی: Teen

در اینجا ما شما را تبدیل به بازی TRON دوچرخه کامل. دریافت هیجان انگیز و لذت بردن از بازی شبیه ساز رانندگی سرگرم کننده است. این بازی به شما امکان تبدیل دوچرخه نور به ماشین را می دهد و در عین حال تبدیل ماشین به جت نئون و این همه در یک پلت فرم است. انجام حرکات مسابقه به عنوان سوار سریع. بر روی رمپ ها پرش کنید و راه را برای بازی های شیرین کاری دوچرخه سواری کنید. به همین ترتیب، مسیرهای غیرمجاز هواپیما را برای تیرهای مگا رمپ پرت می کند.
بی درنگ دوچرخه نور را در رمپ مگا سوار می کند و از ماشین های پلیس در بازی تبدیل نژاد رد می شود. ماموریت شما این است که روروک مخصوص بچه ها را از روی دوچرخه ترون بردارید و لذت بردن از ماشین پرواز در بازی غیر معمول تیراندازی تیراندازی رمپ. رقیب عجیب و غریب مسابقه ای به عنوان دوچرخه علمی تخیلی و رانندگی بازی شبیه ساز ماشین. اما تلاش در راه و جاده های شهر باقی بماند و از سقوط و سقوط با سایر وسایل نقلیه ترون و جت ها جلوگیری شود.
 شما یک رشته فرصت های تبدیل را دارید تا راننده بصری و قهرمان مسابقه موتور سوار دوچرخه سواری شود. عجایب موتورسیکلت، بدون شک، ذهن شما را می شکند. خلاص شدن از شر همه با رانندگی سریع و تبدیل شدن به قهرمانی هرگز شکست خورده. دوچرخه ترون تبدیل دوچرخه سواری را به بهترین ماجراهای در جهان از stunts. اجازه ندهید که آنها سقوط کنند و به شما آسیب برسانند. قهرمان نهایی بازی تبدیل و رقابت با آستانه کامل!

ترون دوچرخه شیرین کاری تبدیل ماشین رانندگی شبیه ساز ویژگی های:
فیزیک واقع گرایانه و کاربر frieendly کنترل می کند
مبارزه با تحول شگفت انگیز
انجام حرکات منحصر به فرد و دیوانه و ریسک
خطرناک در کنار آهنگ های شدید در هوا معلق است

دانلود و بررسی خود را برای کمک به ما در ایجاد بهتر آن برای تجربه کاربری خوب بگذارید.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 9, 2018

نسخه فعلی :

1.1

توسعه دهنده :

Panda Gamerz Studios

حجم فایل :

78.11 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

pandagamerzstudios@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد