از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Dragon Transform Robot
Dragon Transform Robot

دانلود Dragon Transform Robot 1.0.18

  
دسته: کامیک
توسط: crushiz
4391
رده سنی: USK: Ages 12+

دوست داشتنی بازی های ربات را تغییر دهید؟
آیا شما از تبدیل ربات به ماشین خسته شده اید؟ اکنون وقت آن است تا کاری فوق العاده انجام دهید تا اژدهای خود را بر روی شهر بچرخانید و آتش تمام اتومبیل ها و عابران پیاده را نابود کنید. این بازی برای شما تغییر کرده است و اگر شما طرفدار بازی های اژدها و ربات هستید! شما قصد کنترل اژدهای بزرگ دارید و به روبات تبدیل می شود. اژدها خود را تبدیل به یک ربات برای شکست دادن دشمنان و نجات بشریت و قهرمان جهان است. شما یک ربات هستید که آماده است تا از مردم خود در هر قیمت محافظت کند. شما همچنین می توانید در جنگ ربات ها آتش سوزی کنید. اژدها و ربات خود را در نبرد روبات و ربات های بد را از بین ببرید. شما در برابر سایر ربات های بد مبارزه خواهید کرد و از شر تروریست ها خلاص خواهید شد و شما باید آنها را شکست دهید تا بتوانید به سطح بعدی دسترسی پیدا کنید.

موجود اسطوره ای باستان اکنون از یک خواب قرن بیدار شده است. داستان های کودکانه دیگر را فراموش کنید هیولای واقعی در خیابان ها است! چند بازی تحولات ربات وجود دارد، اما این بازی دارای ویژگی های مختلف است، زیرا این بازی RPG ترکیبی از بازی های ربات و بازی های اژدها است.

این پرواز اژدها یک بازی RPG عمل است و همه چیز در مورد استفاده از ربات و اژدها خود را تا آنجا که می توانید برای محافظت از مردم شهرستان. اژدها شما می تواند به ربات تبدیل شود و به اژدها بازگردد. این به شما در مبارزه با ربات های دشمن کمک خواهد کرد. در برخی سطوح شما مجبور هستید که مجرمان را بگیرند و آنها را دور بریزید زیرا آنها برای شما بدبختی می کنند و با ربات های بد کار می کنند و مجبورید شهر را از بین ببرید، قبل از هر چیز بد برای شهر خود.

بنابراین، شما در نهایت به طرفداران بازی های مبارزه با اژدها و ربات تبدیل شده اید؟ تغییر اژدها هیولا خود را و فلش ویژگی های تخریب شدید خود را. به عنوان یک کامپوزیت باور نکردنی از بازی های هیولا ربات مانند قبل از هرگز. هدف و بمباران! آماده شدن برای بزرگترین عملیات جنگی برای از بین بردن دشمنان ربات شیطانی خود را با ساخت بهترین استراتژی مبارزه با مبارزه در اعتیاد آور ترین بازی های ربات بازی های عصر. هیولا واقعی در خیابان ها هستند و آنها را می کشند.

ویژگی های کلیدی:
تحول واقع بینانه
نمای دوربین متفاوت
ماموریت های هیجان انگیز
برای تلفن های موبایل خیره کننده
گرافیک HD برجسته
شبیه سازی شبیه سازی روبات های شگفت انگیز با دایناسور
محیط زیست عالی



تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 5, 2018

نسخه فعلی :

1.0.18

توسعه دهنده :

crushiz

حجم فایل :

63.35 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

crushygames1@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد