از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

特攻英雄 - FPS+MOBA 全民競技槍戰手遊
特攻英雄 - FPS+MOBA 全民競技槍戰手遊

دانلود بازی 特攻英雄 - FPS+MOBA 全民競技槍戰手遊 0.1.4.007

  
دسته: اکشن
توسط: Ssjj Game
33984
رده سنی: همه سنین 10+

"قهرمان ویژه حمله" یک بازی موبایل نبرد اسلحه برای FPS + MOBA رقابت عادلانه است. کلاسیک کلاسیک 5v5 MOBA کاملا با دیدگاه اول شخص همه جانبه یکپارچه شده است! با توجه به نیازهای استراتژیک، زمان واقعی حضور در تنظیم قهرمان و بازی تهاجمی و دفاعی، هر قهرمانان باردار با مهارت های مختلف، ایجاد ساده برای استفاده، عمق تاکتیکی، قابل پخش بدون گرفتن تجربه مرحله نهایی مسابقات خسته! با برادران به مبارزه بپيوند

[تهاجمی x دفاع x کمک، ترکیب استراتژی چند قهرمان]
هر قهرمان دارای استعدادهای متفاوت، مهارت های عادی و نهایی مانند آلن در حال اجرا سریع، ترور شده توسط خفا، و فیا بمب گذاری در زمین! قهرمان است حمله های مختلف، دفاع، موقعیت کمک، بر اساس نیازهای تیم، می توان انعطاف پذیری در زمان واقعی قهرمان بازی چند نفره تنظیم شده، توسعه استراتژی به ضرب و شتم تاکتیک مخالفان!

[5V5 نبرد تیمی، نمایش اول شخص MOBA مرحله نهایی مسابقات]
کلاسیک کلاسیک 5v5 MOBA دارای دیدگاه شخصیتی همه جانبه است! هنگامی که قهرمانان از تجربه نبرد تفنگ سرد لذت می برند، توانایی شناختی محیط اطراف تغییر می کند و هم تیمی ها اهمیت بیشتری خواهند یافت. پشتیبانی از هم تیمی ها، دشمن را محاصره کنید و افتخار خود را برنده شوید!

[زمین پیچیده 3D صحنه، ایجاد انواع بازی های تهاجمی و دفاعی]
خداحافظی به کارت جعلی 3D Plan PK! تمام نقشه های "قهرمانان ویژه حمله" دارای حوضیات پیچیده ای از ارتفاعات مختلف می باشند. قهرمانان می توانند پرش، دیوار صعود، پرواز و پنهان کردن ساختمان های مختلف برای حمله به دشمنان. در این صحنه های پیچیده 3D، هر قهرمان را می توان تحت ویژگی های خاص خود حمله های مختلف و بازی دفاعی، مانند پرواز بر روی جلد هم تیمی های خود بمباران حمله، به سرعت به جاده پس از حمله در اطراف دشمن برای ضربه زدن به منابع قطع محور حمله موضعی و یا دفاع گرفته شده است.

[5 دقیقه مبارزه، حالت رقابتی و اوقات فراغت را انتخاب کنید]
به طور متوسط ​​5 دقیقه نبرد، با ریتم مبارزه تنگ و سریع، همچنین می تواند عمق تاکتیک از ترکیب قهرمان، جایگزینی استراتژی دفاعی و تهاجمی را تجربه کنید! این بازی همچنین دارای رقابت، رتبه بندی، حالت های اوقات فراغت و تلاش برای ایجاد بازی قابل بازی قابل بازی FPS MOBA بازی موبایل رقابتی!

[در هر هفته رایگان، تجربه چند قهرمان رایگان]
در هر هفته قهرمانان متعدد به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند، به شما این امکان را می دهد که قهرمانان مختلف را به صورت رایگان تجربه کنید. آشنا با ویژگی ها و تکنیک های هر قهرمان و کشف استراتژی ترکیب های مختلف قهرمان!

قهرمانان مخصوص حمله، همه قهرمانان، اینجا جمع می شوند!

آخرین اطلاعات و فعالیت ها را می توانید در کانال های زیر پیدا کنید!
گروه فن: https://www.facebook.com/ssjj.jdyx/


تغییرات :

1. بهینه سازی عملکرد سیستم برای افزایش تجربه بازی بازیکن
2، مشکل شناخته شده را ثابت کردتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 4, 2018

نسخه فعلی :

0.1.4.007

توسعه دهنده :

Ssjj Game

حجم فایل :

272.09 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

ssjjcomhk@gmail.com


آموزش نصب 特攻英雄 - FPS+MOBA 全民競技槍戰手遊
  • فایل APK را دانلود و نصب کنید -> com.tgyx.ssjj.apk
  • فایل DATA.com.tgyx.ssjj.0.1.4.007-Seedroid.com.zip را دانلود کرده و محتوای آنرا در پوشه Android/obb اکسترکت کنید.
  • اکنون می توانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد