از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

GameOn - Free Sports Picks 🤑🏆🏈🏀
GameOn - Free Sports Picks 🤑🏆🏈🏀

دانلود GameOn - Free Sports Picks 🤑🏆🏈🏀 1.9

  
دسته: ورزش
توسط: GameOn App Inc.
80
رده سنی: Teen

FREE-TO-PLAY، مسابقات صفر خطر برای مسابقات فوتبال، بسکتبال، هاکی، بیس بال، ورزش کالج و غیره! GameOn یک راه جدید و رایگان برای طرفداران برای رقابت، تماشا و به دست آوردن 100،000 دلار در طول ورزش های زنده است!

GameOn مدل رایگان بازی را از برنامه های چیزهای بی اهمیت می گیرد و آن را به دنیای ورزش با پیش بینی های بازی اعمال می کند. GameOn ساده و کاملا رایگان است. بدون برنامه ریزی بازیکنان و یا سیستم هایی که به سختی درک می کنند. فقط سه مرحله ساده:

1) قبل از بازی:
جمع آوری سوالات مربوط به بازیکن و تیم مربوطه. به عنوان مثال، "چه کسی برنده خواهد شد؟"، "چه کسی اولین بار لمس خواهد کرد؟" و "چه کسی سه اشاره گر ترین را خواهد گرفت؟"

2) در طول بازی:
جمع آوری امتیاز برای هر انتخاب صحیح. خطرناکتر است، بیشترین امتیاز برای گرفتن!

3) بعد از بازی:
هواداران با بیشترین امتیاز برنده جایزه نقدی و شریک تجاری می شوند. اگر چندین هوادار برنده شوند، اگر برنده مسابقات تقسیم شود، یک مسابقه کراس-بلاک تقسیم می شود، بنابراین هیچ جایزه ای 0.80 $ مانند برنامه های چیزهای بی اهمیت وجود ندارد. برای انتخاب بازی های Perfect Picks، 100،000 دلار برنده شوید!

پلت فرم ورزشی رایگان بازی GameOn برای اجتماعی طراحی شده است و شما را با طرفداران دیگر در حلقه خود متصل می کند. این برنامه ویژگی چت گروهی و عملکرد رهبر است که در آن شما می توانید دنبال، تعامل و نگه داشتن زبانه ها در مورد چگونگی ردیابی دوستان برای ادعای حقوق bragging.

ایده آل برای طرفداران NFL، NBA، NHL، MLB و کالج، از جمله Dallas Cowboys، Green Bay Packers، Pittsburgh Steelers، Philadelphia Eagles، Baltimore Ravens، San Francisco 49ers، Denver Broncos، New England Patriots، New York (NY) Giants ، Seattle Seahawks و غیره.

شما می توانید GameOn را در هر کجا که هستید، در استادیوم یا عرصه بازی کنید، با دوستان خود در نوار تماشا کنید یا بازی را در خانه بازی کنید. GameOn یک پلت فرم رایگان و قانونی است که ساده، سرگرم کننده، بدون خطر، امن و پاداش است.

امکانات:
• بازی های ورزشی رایگان برای بازی در طول بازی های زنده.
• بازی ها و رقابت ها با پخش ملی از لیگ ها و تیم های اصلی از جمله NFL، NBA، NHL، MLB و NCAA تطبیق خواهند یافت.
• مکمل بازی به عنوان رفتن به صفحه دوم.
• تجربه اجتماعی ساده و آسان با صفر ریسک.

امروز دانلود کنید و بازی کنید

بیشتر بدانید در:
www.gameon.app


تغییرات :

عملکرد بهینه شدهتعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 26, 2018

نسخه فعلی :

1.9

توسعه دهنده :

GameOn App Inc.

حجم فایل :

6.17 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

matt@gameon.app


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد