از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Chained Car Racing Robbery Crime City Simulator
Chained Car Racing Robbery Crime City Simulator

دانلود Chained Car Racing Robbery Crime City Simulator 1.0.2

  
دسته: ورزش
توسط: Appitix
23
رده سنی: USK: Ages 12+

بانک بازی سرقت خودرو بانک Chains برای شما این امکان را به شما می دهد تا بازی فرار را که در آن شما یک بانک را سرپا نگه دارید و از گاراژ اتومبیل با اتومبیل های چینی زنجیری فرار کنید و آن را در سراسر شهر جرم و جنایت برای نجات اتومبیل های خود از پلیس شهر متوقف کنید. به محض اینکه پلیس شهر شما را ببیند، ماشین های پلیس ماشین های گانگستر را دنبال خواهند کرد و سعی در کشتن دزدان بانک در این بازی خواهند داشت. ماموریت شما در این بازی تعقیب پلیس پلیس برای جلوگیری از پول قرض گرفته شده توسط شما از حمله پلیس و رسیدن به مقصد نهایی با دو خودروی مجاور با ایمن برای تکمیل این چالش است. محیط شهر فوق العاده با جاده های آسفالت برای اتومبیل های زنجیری مسابقه و تعقیب خودروهای پلیس برای شما طراحی شده است. شما جنایتکاران بیشترین مورد انتقاد و همچنین بسیاری از بانک های مورد مناقشه بانک برای پلیس شهر هستند. پلیس تلاش خواهد کرد تا شما را بیابد و ماشین شما را با تسلیم شدن از تمام دورها، از بین ببرد.

داستان این بازی همه چیز درباره سرقت بانکی توسط جنایتکاران معترض شهر است، اتومبیل های زنجیری مسابقه ای سه بعدی و ماشین های پلیس که قصد حمله پلیس به اتومبیل های سوپرجام شهر را دارند. حمله به امنیت بانک، خرج کردن پول از بانک، سوار شدن بر اتومبیل های فوق العاده چینی زنجیره ای و مسابقه دادن آن به منطقه امن در شهر به طوری که شما می توانید طلا را از پلیس نگه دارید. شما باید نقشه را دنبال کنید و قبل از اینکه ماشین های پلیس شما را تعقیب می کنند به مقصد برسند. چند خودرو فوق العاده ای وجود دارد که انتظار می رود شما بعد از سرقت بانک، بهترین رقابت را داشته باشید. نقش شما به عنوان دزدان بانک فقط شروع مسابقه زنجیرهای خود را در شهر یا تعقیب بزرگراه ها می کند و بعد از برنده شدن در این مسابقه بهترین مربی پلیس و ماشین حساب دزدان دریایی خواهد شد.
شهر وگاس پر از جرائم است پلیس سعی خواهد کرد که این شهر را از طریق دزدیده شدن و خرابکاری های نقدی بانکی، با حمله و کشتن آنها، حفظ کند. اما شما باید مانند یک دزد واقعی هوشمند شوید و بهترین باشید. خودروهای زنجیرهای صاف و واقع گرایانه با سرعت برابر طراحی شده اند تا تجربه مسابقه واقعی داشته باشند. فیزیک واقع گرایانه در ماشین های پلیس اجرا شده است که به سرعت به شما حمله می کند زیرا شما سرعت ماشین خود را از دست می دهید. پس از دادن 3 تا 5 ثانيه به حمله دفاعي معکوس، خودرو شما خراب خواهد شد.

ویژگی های ماشین های زنجیری سرقت بانک: پلیس خودرو تعقیب بازی:
اتومبیل های چندگانه شما می توانید یکی از آنها را برای مسابقات زنجیری انتخاب کنید
ماشین های پلیس چندگانه که بعد از مورد سرقت شما حمله می کنند
اجرای واقعی AI در ماشین های پلیس
ماموریت های چالش برانگیز برای ایجاد بهترین چابک پلیس
کنترل های صاف و واقع گرایانه برای اتومبیل های زنجیری طراحی شده اند
محیط شهر منحصر به فرد برای مسابقه زنجیری و تعقیب پلیس
بازی ساده و آسان برای هر فرد سالخورده
گرافیک بازی HD برای جذب بهترین پلیس chasers برای بازی این بازی
ساعت ها سرگرم کننده رایگان با ماشین های پلیس
فقط این بانک Chained Cars Bank Robbery را بازی کنید: Police Chase بازی و لذت بردن از ویژگی های فوق العاده ذکر شده خود را. پس از برنده شدن در رقابت های تعقیب پلیس، بازخورد خوب و مثبت خود را دریافت کنید. بهترین شانس…تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 4, 2018

نسخه فعلی :

1.0.2

توسعه دهنده :

Appitix

حجم فایل :

57.51 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

glowing.app@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد