از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Mother Simulator: Happy Family New Born Baby Games
Mother Simulator: Happy Family New Born Baby Games

دانلود بازی Mother Simulator: Happy Family New Born Baby Games 1.0.6

  
توسط: vPlay
1430
رده سنی: همه سنین

دریافت کفش های مادران خود و انجام تمام وظایف روزانه در این شبیه ساز مادربزرگ شگفت انگیز و لذت بردن از بازی مراقبت از بچه ها برای بچه های هیجان انگیز و به چالش کشیدن نوزاد جدید و سرگرم کننده هیجان. زندگی مادری همیشه سخت شده است، ما به شما فرصتی می دهیم تا زندگی خود را به عنوان یک مادر مجازی تجربه کنید، مراقبت از کودک، آشپزی، کارهای تمیز کردن خانه یا تبدیل شدن به بچه نگهدار برای نوزاد تازه متولد شده خود را در هیچ بازی مهد کودک تجربه کنید. گام به جلو به عنوان خانواده یک خانواده با شبیه ساز مادر مجازی و کنترل تمام فعالیت ها را به خانواده های شاد در بازی های نگهداری از کودکان. بنابراین خود را برای نقش بازی کردن شبیه ساز مادر مجازی آماده کنید و وظایف خود را به عنوان تمیز کردن خانه، مراقبت از نوزاد و خدمت به مادربورد و شام بپزید. با تکمیل تمام سطوح ارائه شده توسط یکی از بهترین بازی ها برای دختران، بازی های مادر حامله را به سطح بعدی ببرید. به خاطر داشته باشید که سطح قبلی نیاز به مدیریت زمان و مهارت های متخصص دارد.

اگر وقت خانواده خود را از دست ندهید، سپس این شبیه ساز خانواده را دانلود کنید و در میان عزیزان خود در خانه با بازی های خانوادگی آزاد باشید. مراقبت از بازی های کودک در دسته معروف بازی ها برای دختران محبوب شده است. بنیان خانواده شاد برای نوزاد تازه متولد خود را بسازید و وظایفی که مادر و پدر انجام می دهید را انجام دهید و به مادر فوق العاده ای تبدیل شوید. وظایف کودکستان را به چالش کشیدن برای تبدیل شدن به مامان نهایی در بازی های مهد کودک. لذت بردن از اشتباه بازی های بچه نگهدار و شبیه ساز مادر در بسته تکمیل شده به شما اجازه تبدیل شدن به مادر فوق العاده مادر نوزاد جدید و نشان دادن عشق خود را به او را با بازی بازی های بچه نگهداری لذت ببرید. شما ممکن است بسیاری از مراقبت از بازی های کودک را بازی کرده اما این مادربزرگ شگفت انگیز منحصر به فرد: مبارک خانواده بازی مراقبت از کودکان کودک شما مجموعه ای از چالش های مختلف را در بسیاری از خانواده شبیه ساز خانواده و یا مادر بازی باردار دیده نمی شود.

پس منتظر شبیه ساز مادری در تلفن همراه باشید! و شروع به بازی نقش بهترین مادر با بازی مراقبت از کودک. مامان و بابا هیجان زده می شوند که نوزاد جدیدشان را به دنیا آورند و از یک کودک بسیار خوشحال لذت ببرند و می خواهند بهترین مراقبت از کودک را برای او فراهم کنند. در صورتی که در حال بازی کردن در مهمانی ها هستید، وظیفه شما این است که این وظیفه را انجام دهید. کودک شما را خوشحال کند تا مدرسه او را پس بگیرد. برای مهد کودک نوه مادر و پدر شوهر خود غذا آماده کنید. بچه ها را به پارک با توجه به مراقبت های ویژه کودک و زندگی روزمره مادر با بازی های شبیه ساز خانواده کامل را تجربه کنید. برنامه زمانی برای همه چیز مانند زمان برای بچه ها برای تماشای تلویزیون، اختصاص زمان برای پخت و پز. بچه ها را برای پیاده روی در پارک در زمان مناسب نگاهداری کنید. این یکی از بهترین بازی های زندگی خانوادگی است که شما را با شانس کامل برای مدیریت زندگی شخصی و خانوادگی خود بر اساس جدول زمانی 24 ساعته در بازی های مادر باردار تجربه می کند.


ویژگی های مادر شبیه ساز: خانواده مبارک جدید تولد نوزاد بازی:
محیط خانه 3D دقیق به شما اجازه دسترسی کامل از خانه در این شبیه ساز مادر است.
شخصیت مادر زیبا مجازی و پرتره پدر مجازی در بسیاری از بازی های نوزاد جدید نوزاد دیده نشده است.
جالب داستان داستان 24 ساعته برای ادامه بازی در شبیه ساز مادر برای ساعت ها.
 لذت بردن از داشتن یک مادر فوق العاده در بازی های خانواده شاد و مراقبت از شوهر، مادر بزرگ، پدر بزرگ.
جلوه های صوتی بالا برای یک شبیه سازی خانواده شاد به نظر می رسد که به ندرت در شبیه ساز مادری دیده می شود.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 26, 2018

نسخه فعلی :

1.0.6

توسعه دهنده :

vPlay

حجم فایل :

60.89 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

vPlay@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد